• Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Mistrovství České republiky školních týmů 2019

IMG 20190619 083700 Ve dnech 17.6. – 19.6. se konalo mistrovství České republiky školních týmů. Celá akce se konala v Kongresovém centru ve Zlíně. Naše škola zde měla zastoupení jak v kategorii mladších žáků 1. – 5. tříd, tak i v kategorii žáků 6. – 9. tříd. Probojovat se na tuto velkolepou akci je úspěch sám o sobě a nasadit hned dva týmy v obou kategoriích už o něčem svědčí.

Celý článek...

Atletické závody v Zátoru

P1030952 S blížícím se koncem školního roku přišla opět pozvánka na atletické závody ze ZŠ Zátor. Naši atleti zde pravidelně bývají velmi úspěšní a nejinak tomu bylo i letos. A stejně jako v loňském roce byly přizvány školy z Lichnova a z Brantic. Závody byly určeny žákům 1. až 5. tříd a každý ročník zastupovali vždy dva chlapci a dvě dívky. Celkem nás tedy zastupovalo 20 dětí.

Přeborník školy

sachy Ve středu 13. 6. 2019 proběhl na ZŠJN šachový turnaj o Přeborníka školy. Sešlo se 23 hráčů. Turnaj řídili trenéři p. Borák a p. Kubelová. Vítězem se stal Jan Šlachta se 7 body. 2. místo obsadil Tomáš Novák s 5,5 body. Třetí příčku vybojoval Petr Čech s 5 body. 4. místo rovněž s 5 body překvapivě vybojoval Oskar Daněk. Z dívek byla nejlepší čtyř bodová Eva Martínková.

Pythagoriáda - dvě první místa v okrese

IMG 0737 Ve dnech 4.-5. dubna proběhlo na naší škole školní kolo matematické soutěže Pythagoriáda, kterého se zúčastnili žáci 5. – 8 . ročníků. Jedná se o matematickou soutěž s 15 úlohami, které žáci musejí během 60 minut vyřešit bez použití kalkulaček a tabulek. Správná odpověď je hodnocena jedním bodem. Žák, který získá 10 a více bodů, se stává úspěšným řešitelem Pythagoriády.

Zveme Vás na GREATEST SHOW ON EARTH

GSOE s logem MAP

Přátelé i příznivci, nemožné se stává skutkem pomalu, ale jistě. Na naší akci Greatest show on Earth (26.6. v 17:30 v divadle v Krnově) budeme mít animace profesionálně vyrobené v Brně, zvučení od firmy ZZ Music a na 99% i plamennou show - ukázka v odkaze - kterou nám půjčí firma FlashSFX. Kdo přijde, nebude litovat!!