ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Den stromů

DEN STROMŮ 2016 026 Podzim je časem, kdy jsou stromy asi nejkrásnější a hrají všemi barvami. Možná i proto je 20. říjen vyhlášen jako Den stromů. Tento den má připomenout, jak důležité jsou pro nás stromy. Děti z I. oddělení si připomínaly vůni podzimu celý měsíc říjen. Vyzkoušely si různé výtvarné techniky jako Dripping, což je kresba kapkami, muchláž s podzimními motivy ...

Celý článek...
 

Nová soutěž "Literární oblázky"

oblazky Píšete básničky, povídky, příběhy nebo pohádky? Zatoužili jste někdy stát se spisovatelem? Právě teď máte velkou  šanci! Klub rodičů ve spolupráci se školou vyhlašuje novou soutěž "Literární oblázky". Oceněné práce bychom rádi publikovali ve sborníku. Více o soutěži v propozicích a přihlášce. Těšíme se na vaše práce.

Celý článek...
 

Stromeček se zelená …

12 Těmito slovy začíná veselá písnička o jablůňce a děti z 1.A touto písní zahájily svůj letošní druhý projekt s názvem JABLÍČKA. Po písničce jsme si všichni sedli do kruhu na koberci a začali jsme vzpomínat, co nás napadne, když se řekne jablíčko. Děti byly velmi šikovné a nápadité. Pak následovala aktivita - poznáváme jablíčka různými smysly.

Celý článek...
 

Fotografická soutěž "MOJE MĚSTO"

foto Už je to tady. Soutěž pro všechny mladé fotografy. Máte v Krnově svá oblíbená místa? Pokuste se na ně podívat hledáčkem objektivu vašeho foťáku, tabletu nebo mobilního telefonu. Klub rodičů ve spolupráci se školou vyhlašuje fotografickou soutěž  "Moje město". Ukažte všem, jak vidíte svoje město a pomozte nám vytvořit školní kalendář. Propozice a přihláška do soutěže.

Celý článek...
 

Máme rádi zvířata

IMG 2799 Milí žáci 3. – 5. ročníku, trénujte hlasivky, protože už brzy se uskuteční pěvecká přehlídka nejodvážnějších zpěváků z vašich tříd. Vítězové třídních kol se předvedou 9. listopadu od 14:00 hodin ve třídě 4.C. Letošní pěvecká přehlídka má název Máme rádi zvířata.

Celý článek...
 

Prvňáčci to skvěle zvládli

DSC 0843 Ve středu 5. října ráno nasedlo 70 prvňáčků do autobusů, které je odvezly do Malé Morávky na třídenní adaptační kurz. Všechny tři třídy byly ubytovány v chatě Eden, která se stala jejich dočasným domovem. Někteří rodiče pouštěli své děti s obavami, že „budou slzičky,“ ale na ty prostě nebyl čas.

Celý článek...
 


logoelkamala

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

logo-rzp

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK


Aktuality

"Moje město"

Zapojte se do soutěže pro všechny mladé fotografy. "Moje město".

 
"Literární oblázky"

Píšete básničky, povídky, příběhy nebo pohádky? Právě pro vás je tu soutěž "Literární oblázky".

 
Taxi přeprava dětí

Taxi Krnov nabízí rodičům přepravu dětí do školy a na kroužky od 49 Kč. Tel.: 605 886 119  Více

 
Tip na výlet s dětmi

Nová naučná pohádková stezka ke Krtečkově studánce byla otevřena u M. Albrechtic (směr Biskupice). Více

 
Pedikulóza

Jak postupovat při nálezu vší zde