ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Slavnostní pasování prvňáčků 1.C na čtenáře

00Nový týden nám v 1.C začal slavnostně. V pondělí ráno jsme se vydali na cestu do Městské knihovny, kde na nás čekali na dětském oddělení mladí knihovníci Katka s Kubou, a také vzácný host...

Celý článek...
 

Bambifest 2016

11 Dne 20. května 2016 jsme se zúčastnili akce „BAMBIFEST 2016“ na Hlavním náměstí v Krnově. Akci pořádalo Středisko volného času Méďa Krnov. Děti si zde mohly zaběhnout orientační běh, procvičit si znalost anglického jazyka formou her, projet se na koních ...

Celý článek...
 

Janáčkovo brumendo

CIMG7576 Čtvrteční odpoledne 12. května 2016 si užili nejen zpěváci dětského pěveckého sboru naší školy, ale také diváci, posluchači a především maminky, které slavily svůj svátek. Konalo se vystoupení s názvem Jaro dělá pokusy.

Celý článek...
 

Ztraceni v Praze

IMG 2872 Jako obvykle si pro nás den D připravil sluníčkové počasí. Na nádráží jsme všichni včas, někteří i v předstihu. I když odjíždíme už z Krnova v počtu -2 náladu nám to nekazí. Právě naopak. Vyrážíme plni optimismu, zatím ještě plni síly, vstříc týdennímu poznávání našeho hlavního města. Sledujte zde naše zpravodajství.

Celý článek...
 

Soutěž v jojování ve ŠD

11kopie Je libo Eifellovku? Nebo bikiny? Není řeč o cestování nebo návštěvě pláže. Jsou to názvy triků, které předvádějí jojeřiO tom ví své deset správných kluků, kteří se nebáli předvést své dovednosti v jojování před svými spolužáky ve školní družině. 

Celý článek...
 

Sadíme sakury - zkrášlujeme okolí školy

sadime sakury Vážení rodiče, žáci a přátelé školy, srdečně Vás zveme na příjemné, tvořivě strávené odpoledne zaměřené na výsadbu okrasných stromků u školy. Všichni malí i velcí zahradníci, kteří se chtějí připojit ke zkrášlení okolí školy jsou vítáni v pátek 3. června 2016 od 15:00 hodin /můžete přijít i později, stromků je dostatek/. Těšíme se na společnou akci !

Celý článek...
 


logoelkamala

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

logo-rzp

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK