ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Zahájení školního roku 2016/2017

DSC 3220 Informace pro rodiče i žáky o průběhu prvního školního dne, školní družině, stravování v jídelně, rozdělení tříd a třídních učitelů. Aktuální seznamy žáků prvních tříd.

Celý článek...
 

Organizace školní družiny

clanok foto_514 Informace k prvnímu školnímu týdnu (1.9. - 2.9. 2016) ve školní družině. Zahajujeme provoz ve čtvrtek 1. září od 6:00 hod. na pavilonu B. První školní den bude provoz ŠD ukončen v 15:00 hod.

Celý článek...
 

Když se řekne informatika...

notebook 1071775 640 Asi už to někdy napadlo každého. Co se vlastně v té informace učí? Sedí u počítače (už zase, jako by toho nebylo už dost), jsou na internetu (na co se tam dívají?), hrajou hry ... Vlastně ano. Děláme od všeho něco. A jak to tedy vypadá?

Celý článek...
 

Dobré srdce Krnova pro Anetku

DSK 3 V sobotu 13. srpna od 15:00 hod. se na Hlavním náměstí v Krnově roztluče DOBRÉ SRDCE KRNOVAJedná se o dobročinnou akci, spojenou s bohatým kulturním a sportovním programem, určenou pro naši žákyni a spolužačku Anetku Adámkovou. Jízdou na koloběžce můžete podpořit nákup speciální tříkolky. Kolik metrů v sobotu společně najedeme, tolik peněz Město Krnov Anetce na tříkolku přispěje. Příjďte se pobavit, podpořit dobrou věc a udělat radost.

Celý článek...
 

Předprázdninový turnaj ve stolním tenise

DSCN1656 Ve středu 8. června 2016 se uskutečnil Závěrečný předprázdninový turnaj ve stolním tenise. Turnaje se zúčastnilo 11 hráčů třetích až šestých tříd. Hrálo se vyřazovacím způsobem, tak zvaným „pavoukem“ na tři vítězné sety.  Atmosféra turnaje byla již skutečně předprázdninová, jak dokumentují přiložené fotografie. Všichni zúčastnění hráči obdrželi ceny.

Celý článek...
 

Letní notování

CIMG7678 Dne 23. 6. 2016 se v tropickém vedru uskutečnilo vystoupení tří pěveckých sborů v Evangelickém kostele. Diváci mohli uslyšet ženské sbory STACCATO, LEGATO a náš školní sbor JANÁČKOVO BRUMENDODěti měly krásný zážitek ze zpívání „poprvé v kostele“, kde se zvuk krásně rozezníval. 

Celý článek...
 


logoelkamala

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

logo-rzp

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK


Aktuality

Hurá na prázdniny

Přejeme všem žákům, pedagogickým pracovníkům a ostatním zaměstnancům školy krásné prožití prázdnin a dovolených. Děkujeme za odvedenou práci v uplynulém školním roce a těšíme se na setkání s Vámi v novém školním roce 2016/2017. Ať žijí prázdniny!

 
Krajský šachový svaz pořádá

na naší škole školení učitelů a trenérů 4. třídy a 1. den školení trenérů 3. třídy. V sobotu 10.9.2016 od 9:00 hod. Více  

 
Tip na výlet s dětmi

Nová naučná pohádková stezka ke Krtečkově studánce byla otevřena u M. Albrechtic (směr Biskupice). Více

 
Pedikulóza

Jak postupovat při nálezu vší zde

 
Zájmové kroužky 2015/2016

Kroužky ŠD

Stolní tenis

Šachy

Volejbal - dívky

Volejbal - dívky, hoši

Atletika

Badminton

Floorbal (ORCA)

Náboženství

Pěvecký sbor  I. st.

SAH

ZUŠ s.r.o

Výtvarná dílna

Hravá angličtina

Break dance

Úpolové sporty

Janáčkův Expres

SVČ Méďa

Fotbal - Chomýž