ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Pohádkové odpoledne

20160926 140548 Pondělní slunečné odpoledne patřilo prvňáčkům a druháčkům ze ŠD, za kterýma přijelo divadlo Sluníčko. Dětem zahrálo tři krátké pohádky s hudebním doprovodem – O pejskovi a kočičce, O červeném Klubíčku a O kohoutkovi a slepičce. Nejenže děti prožívaly osudy malých maňáskových hrdinů...

Celý článek...
 

Koulelo se koulelo červené jablíčko…

IMG 0250 V pátek 23. 9. se jablíčko dokoulelo do 2.A a celý den nám zpestřil Jablíčkový den. Den jsme zahájili rozcvičkou a běhacím diktátem. Potom, už jsme společně sbírali informace o jablíčkách.

Celý článek...
 

Ve čtvrtek školní jídelna nevaří!!!

jídelna Vedoucí školní jídelny oznamuje, že ve čtvrtek 29.9. 2016 jídelna nebude vařit pro své strávníky z důvodu dočasného odpojení od elektrické sítě. Prosíme rodiče, aby na tento den dali dětem větší svačiny.

Celý článek...
 

Den mobility, zdraví a sociálních služeb

IMG 2735 Tuto akci uspořádalo Zdravé město Krnov ve čtvrtek 22. září na Hlavním náměstí a JANÁČKOVO BRUMENDO zazpívalo v kulturním programu. Děti se nemohly dočkat svého vystoupení, zpívaly si dokonce při cestě na náměstí i zpět. Bylo veselo. Svůj program žáci zazpívali s radostí a chutí, někteří hbitě odpovídali na záludné otázky moderátora na pódiu.

Celý článek...
 

Zažít město jinak

IMG 2730 Letošní netradiční sousedskou pouliční slavnost zažili zpěváci JANÁČKOVA BRUMENDA v sobotu 17. září. Statečně odzpívali svůj program a přežili zamračené a upršené počasí. Déšť? Slabé slovo!!! Lilo jako z konve. Cílem akce bylo zažít a vytvořit příjemnou atmosféru v místech, které jsou určeny především autům.

Celý článek...
 

Kdo je to YAKAMA?

13 Na tuto otázku a spoustu dalších našli prvňáčci z 1.A odpovědi během svého prvního projektového dne na téma Indiáni. YAKAMA je malý indiánský chlapec, který byl statečný, šikovný a zvídavý. Za svou statečnost, píli a obratnost získával pírka na indiánskou čelenku.

Celý článek...
 


logoelkamala

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

logo-rzp

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK