ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

ZPÁTKY DO LAVIC

pozvánka Zpátky do lavic 1 Vážení rodiče, možná už jste dávno zapomněli, jaké to je, když sedíte ve školní lavici. Anebo si na to vzpomínáte naopak až moc dobře, protože jste právě ve škole zažili chvíle, na které vzpomínáte. Tak nebo onak, svým vlastním dětem většinou přejeme, aby na svou školu vzpomínaly rády a s úsměvem a aby je na život připravila ...

Celý článek...
 

Nejlepší mladý chemik

885A649C 3972 4B1A BD11 FE0F13A184B5 Dne 15. 11. 2018 se na naší škole konalo školní kolo soutěže „Hledáme nejlepšího mladého chemika ČR“, kterého se zúčastnilo 24 žáků osmých a devátých tříd. Tři nejlepší reprezentovali naši školu v krajském kole. To proběhlo 12. 12. 2018 na Střední průmyslové škole chemické akademika Heyrovského v Ostravě.

Celý článek...
 

Mladší žáci si vybojovali postup do republikového finále

20190115 125533 Družstvo mladších žáků si z Orlové odváží nejen 2. místo z krajského finále základních škol v šachu, ale hlavně postup na MČR v šachu základních škol, které proběhne v květnu ve Zlíně. Gratulujeme Matějovi, Damiánovi, Tadeášovi a Oskarovi za skvělou reprezentaci školy a Krnova a přejeme úspěch i v republikovém finále.

Celý článek...
 

Výzva pro 4.-9.tý ročník ! Vy na to máte!

pangea old Loni i předloni to bylo lákadlem, letos skutečnost! Škola je zaregistrována do soutěže Pangea! Od 11. do 22.února si mohou žáci poměřit "síly", své strategie řešení a uvažování v příkladech z reálného života. Letošní téma je PŘÍRODA, EKOLOGIE a HUDBA propojené s matematikou, která se prolíná i tam, kde ji nemusíte úplně vidět. 15 úkolů, neúprosné odpočítávání času, 45 minut ! VÝZVA JAKO HROM!

Celý článek...
 

Minivolejbal opět úspěšný

IMG 20190113 143652 Jeden z organizačně nejtěžších, ale herně nejnapínavějších turnajů v minivolejbalu proběhl 13. 1. 2019 na hale ZŠ Krnov, Janáčkovo náměstí 17. Zúčastnilo se jej „pouhých“ 74 dětí, ale rozdělit je do vyrovnaných skupin bylo extrémně těžké. Děti nás odměnily nejen nádhernými výkony na hřišti, ale i vzájemnou pomocí se zapisováním výsledků.

Celý článek...
 

Lednová schůze Klubu rodičů

rodice1 Milí rodiče, zveme vás na schůzi Klubu rodičů, která se bude konat v pondělí 21. ledna 2019 od 16:30 hodin ve sborovně školy. Schůzka je otevřena všem rodičům žáků školy, přítomnost třídních zástupců je důležitá /vzhledem ke schvalování finančních příspěvků/. Na programu schůzky bude: nový web školy, příprava školního večírku, výběr vítězného projektu Cool school. Více

 


skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK