ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Cíl cesty - vzdělávací pobyt Terezín

IMG 6112 Do autobusu jsme vstupovali s vědomím, že to bude dlouhá a zajímavá cesta. A byla! Pana řidiče jsme zklamali, že s námi nejede ten pán, který to s ním domlouval. Co už. Všech 37 účastníků a 2 vedoucí zájezdu se vydali vyhlídkovou trasou v 8:45 na cestu.

den druhý       den třetí

Celý článek...
 

Pozvánka na výlet

praděd MIKS Krnov vás srdečně zve na dobrodružnou česko-polskou akci: Výšlap na Praděd 8. června. Projekt Zatočíme s nudou nás tentokrát zavede na nejvyšší horu Jeseníků.
Doprava a oběd bude zdarma pro každého účastníka, pro děti chystáme malý dárek.Rezervujte si místo v autobuse ještě dnes.

 

Mc Donald Cup

úvodní obrázek Koncem dubna se naši žáci opět zúčastnili školního fotbalového turnaje – Mc Donald Cup. Letos naši školu reprezentovali žáci obou věkových kategorií. Chlapci se na školní turnaj poctivě a pravidelně připravovali v rámci školního fotbalového kroužku. Podpořilo je také několik borců trénujících mimo školu. Vše začalo zápolením o postup do okresního kola...

Celý článek...
 

Minivolejbal úspěšně zařazen do výuky prvních a druhých tříd

minivoeljbal 1. a 2.třídy Pilotní ročník zavedení hry minivolejbalu do výuky TV v prvních a druhých třídách na ZŠ Krnov, Janáčkovo náměstí 17, se vydařil nad očekávání. Děti si prošly průpravou v rámci hodin TV a vše uzavřel turnaj, který proběhl v pátek 3. 5. 2019. Turnaje se účastnil rekordní počet dětí (109) a stejně rekordní počet pomocníků a organizátorů (31) z řad oddílu VO Slezská Orlice. Vše finančně podpořilo město Krnov.

Celý článek...
 

Peníze pro Jakuba

59683084 1282441448591868 1726726833249976320 n Dnes jsme navštívily Slezskou diakonii, abychom předaly Kubovi a jeho tatínkovi vybrané penízky z Modroběhu. Jakubovi je 15 let a je to človíček s PAS. Je velice milý, kamarádský, rád se směje, chodí rád do solné jeskyně, pomáhá, prostě pohodář.

Celý článek...
 

Rodičovská kavárna - vzdělávání v Evropě

kavarna za vzdelanim Milí rodiče, zveme vás do Rodičovské kavárny. Otevíráme ji v tomto školním roce naposledy, ale zato půjde o skutečnou třešničku na dortu. Budeme cestovat! Cestovat za vzděláním - po atraktivních evropských destinacích nás provede ředitel ZŠJN Krnov, pan Karel Handlíř. Vzhledem k omezenému počtu míst si, prosím, svou účast rezervujte.Těšíme se na setkání s Vámi!  

Více včetně rezervace

 


skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK