ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Informace o přijímacím řízení ve školním roce 2016/17

sprava Podrobné informace o přijímacím řízení na střední školy v roce 2016/2017, určené všem vycházejícím žákům a jejich rodičům.

Celý článek...
 

Vynikající 3. místo šachového družstva

IMG 2381 V úterý 17.ledna 2017 proběhlo v SVČ Méďa Krajské finále školních 4 - členných družstev. Z okresního přeboru si účast mezi nejlepšími 12 celky moravskoslezského kraje vybojovaly dvě družstva naší školy. Po loňském mimořádném úspěchu se letošní třetí nepostupové místo jeví jako výrazný neúspěch. Ne, není to pravda, je to skvělý úspěch!

Celý článek...
 

Školní kolo jazykové olympiády

imagesRENO7ZLX Žáci 6.-9. tříd mají za sebou písemné třídní kolo jazykové olympiády. Všem soutěžícím kteří postoupili do ústního kola zasíláme hodnotící kritéria. Ústní kolo se koná 17.ledna 2017 ve 14:00 hod. Sraz je ve 13:55 hod. u učebny A303.

Celý článek...
 

Hurá sníh...

ŠD 057 Tak konečně jsme se dočkali! Děti ze 4. oddělení ŠD si zpříjemnily jedno odpoledne zimními radovánkami. Hned po obědě se vydaly ke kopci, který je asi jediný v blízkosti školy a pak to začalo….Bobování, jízda na sněžných lopatách i na obyčejných pytlích. A jezdilo se parádně.

Celý článek...
 

Matematika trochu jinak

IMG 0454 Ve čtvrtek 6.1. nás čekala první hodina matematiky po vánočních prázdninách. Vždy nás v tento den učí dvě paní učitelky a tak jsme čekali, co si pro nás nachystají tentokrát. Překvapily nás, celou hodinu jsme soutěžili. Naše paní učitelka nás rozdělila do 4 skupin a mohlo se začít.

Celý článek...
 

Pojď s námi hledat poklad piráta Sušenkožrouta

strom Na začátek hlavních prázdnin 2017 chystáme pro děti prvního stupně naší školy dva týdenní turnusy Letních táborů v Malé Morávce, na chatě LUCKA. Na programu bude celotáborová hra o poklad piráta Sušenkožrouta, plavání, turistika, atletika, hry, soutěže, tvoření, závody, noční hry, výlety táboráky .... Přihlášky je nutno odevzdat do 15.1. 2017.

Celý článek...
 


logoelkamala

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

logo-rzp

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK