ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Jazykový kurz s rodilým mluvčím

mluvci V rámci spolupráce s jazykovou školou HELLO nabízíme ve školním roce 2018/2019 jazykový kurz s rodilým mluvčím. Kurz bude probíhat v odpoledních hodinách na naší škole a je určen pro žáky 6.-9. ročníku. Lekce vedou rodilí mluvčí z Velké Británie s praxí a metodickou podporou jazykové školy HELLO. Délka lekce je 60 minut /1x týdně a kurz stojí 1790,- na pololetí.

Celý článek...
 

3x zlatí

8 Po roce, přesně ve stejný den 13.6. jsme se opět jeli zúčastnit atletických závodů v polském Opole, kde se konalo finále jednotlivých oblastí pro daný region. Na stadionu nás čekala přímo olympijská atmosféra. Za zvuku hymny před nastoupená družstva přinesli organizátoři olympijskou vlajku. V mírném dešti žáci netrpělivě čekali na zahájení závodů, které začalo zapálením olympijského ohně.

Celý článek...
 

Vítězství nám chutná

1527076539594 Ve středu 23. května pořádala školní družina ZŠ Žižkova tradiční turnaj školních družin ve vybíjené. Naši sportovci se na toto klání již dlouho těšili, celý rok kluci i holky pilně trénovali, aby změřili síly s ostatními. Na turnaji se nakonec sešlo celkem 8 týmů a úderem 13 hodiny začal velký boj.

Celý článek...
 

Atletické závody v Zátoru

00

Opět po roce jsme se vydali s žáky 1. až 5. tříd reprezentovat naší školu v atletickém pětiboji. Závody pořádané místní ZŠ navštěvujeme pravidelně již několik let. Děti z I. stupně si zde mohou poměřit síly s dětmi ze...

Celý článek...
 

Branný závod Holčovice

2222 Návrat opět trošku do minulosti, kdy byl Branný závod součástí výuky. Vybraní žáci naši školy se je-li zúčastnit branných závodu v Holčovicích. V pátek 25. 5. nás nejen pořadatelé překvapili skvěle zorganizovaným závodem, ale i počasí nám přichystalo krásné slunné počasí.

Celý článek...
 

Kdo bude šachovým přeborníkem školy?

Sachy2 V úterý 19.6. 2018 proběhne ve sborovně od 8:00 hod. šestý ročník školního přeboru v ŠACHU. Zveme všechny žáky, nejen členy šachového kroužku, kteří mají rádi tuto hru a chtějí si své šachové umění vyzkoušet v soutěži se svými spolužáky.

Celý článek...
 


logoelkamala

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK