ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Štramberk přivítal 6.A

DSCN2862 Konec školniho roku se blížil a my s očekáváním čekali, až se přiblíží i datum našeho školního výletu, 14.červen. Sešli jsme se brzy ráno na nádraží ( 18 + 2 ) a vyrazili na dvoudenní výlet s nadšením. Cesta vlakem do Štramberku byla s dvěma přestupy, ale uběhla docela rychle.

Celý článek...
 

Naši šachisté se na MČR neztratili

1 20. - 21. června 2017 proběhlo ve Zlíně MČR  4 - členných školních šachových družstev 1. - 5. ročníků. Jako loňští vícemistři republiky jsme dostali volnou kartu. A  znovu se zrodilo velké překvapení.

Celý článek...
 

SAH oslavil letní slunovrat vynikajícím výkonem

19396883 691081211097523 3322968746236098657 n Ve čtvrtek 22. 6. 2017 v krásném prostředí zahrady Flemmichovy vily oslavili členové SAHu již tradičně letní slunovrat. V 18:00 se nad Krnovem nesly první krásné tóny skladeb, kterými SAH v repertoáru disponuje. Letos došlo poprvé na situaci, že jsme museli několik skladeb vyřadit, abychom se vešli do plánované délky programu 75 minut.

Celý článek...
 

Den zdatnosti

unnamed 2 Datum: 20.6.2017. Start v 7:30 Hod. Místo: Ježník. Vzdálenost: cca 10 km. Účastníci: žáci 1.-9.tříd a všichni pedagogičtí pracovníci školy.  Počet stanovišť:7. Teplota ve stínu 27 stupňů . Toto je jen stručná charakteristika sluncem prozářeného dne zdatnosti. 

Celý článek...
 

Hrajeme si navzdory věku

P1340305 Ve čtvrtek 22.6. 2017 proběhla další ze série akcí žákovského parlamentu naší školy s domovem seniorů , tentokrát s názvem " Hrajeme si navzdory věku".  18 členů žákovského parlamentu naší školy se vydalo do Domova pro seniory, aby si společně zasoutěžili.

Celý článek...
 

Hello Games Ostrava 2017

IMG 0968 Hello Games je jazyková, umělecká a vědomostní soutěž šestičlenných družstev, která je určena pro žáky prvního stupně. Pro každý ročník je stanovena jedna soutěžní disciplína a závěrečná disciplína je týmová. V loňském roce se naše škola akce zúčastnila poprvé a protože se soutěžení všem účastníkům líbilo, vydali jsme se do Ostravy i letos.

Celý článek...
 


logoelkamala

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

logo-rzp

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK


Aktuality

Zájmové kroužky 2016/2017

Kroužky ŠD

Stolní tenis

Šachy - kroužek

Šachy nepovinný předmět

Minivolejbal

Volejbal - dívky

Volejbal - dívky, hoši

Atletika

Badminton

Floorbal (ORCA)

Náboženství

Pěvecký sbor  I. st.

SAH

ZUŠ s.r.o

Výtvarná dílna

Hravá angličtina

Break dance

Úpolové sporty

Janáčkův Expres

SVČ Méďa

SVČ Bruntál

Fotbal - Chomýž

Skautský oddíl

SŠK při SPgŠ Krnov

 
Akce pořádané ve sportovní hale

Připravovaný a aktualní seznam sportovních utkání a akcí pořádaných ve sportovní hale ZŠ Krnov, najdete v horním menu "Sportovní hala", složka "Přehled akcí". Seznam budeme pravidelně 1x týdně aktualizovat. Náhled

 
Projekty Mléko a Ovoce do škol

Žáci 1.-9. ročníků naší školy mohou i letos v rámci projektu Mléko do evropských škol získávat každý den z automatu dotované mléčné výrobky. Žáci 1. stupně navíc získají v rámci projektu Ovoce do škol 1x za měsíc ovocný balíček. 

Celý článek...
 
Závislost přes počítač – není také Vaše dítě gambler?

Počítač a mobil má dnes skoro každé dítě nebo dospívající. Nic víc nepotřebuje, aby začalo hrát placené hry přes internet. Víte, co je nejlepší prevencí? Znáte pravidla bezpečného používání počítače u dětí?  Kde najdete pomoc, když zjistíte, že nezletilé či plnoleté dítě hraní přes internet opravdu propadlo.