ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Průběžný výkonnostní žebříček stolních tenistů

DSCN2731 V období od 1.listopadu do 30. ledna se v rámci kroužku stolního tenisu odehrál průběžný výkonostní turnaj jak ve skupině pokročilých, tak ve skupině začátečníků. Turnaje pokročilých se účastnilo 10 hráčů a v turnaji začátečníků hrálo 6 žáků. Všem hráčům blahopřejeme a těšíme se na turnaj Žákovské ligy stolního tenisu Mikroregionu Krnovsko.

Celý článek...
 

Masopustní veselí ve ŠD

IMG 20180208 145053 Co se děje? Proč ty děti tak spěchají z obídku zase zpátky do školy? Odpověď je jednoduchá, těšily se na karneval, který je čekal v naší tělocvičně.

Celý článek...
 

Školní kolo olympiády v anglickém jazyce zná vítěze

foto soutez JA 2018 23. ledna 2018 se konalo školní kolo olympiády v anglickém jazyce. Zúčastnilo se ho 10 žáků z každé kategorie (6.-7.ročník, 8.-9.ročník). Byli to žáci, kteří dosáhli nejvyššího počtu bodů v celoškolním písemném kole.

Celý článek...
 

Zveme Vás na školní večírek

party Milí rodiče, prarodiče, pedagogové, přátelé školy, srdečně vás zveme na školní večírek! Koná se v pátek 16. března 2018 od 19:00 hodin v sále KOS Krnov na Ježnické ulici. Místenkové lístky v ceně 150 Kč jsou již v prodeji na recepci školy u paní Moravcové. Čeká na Vás bohatě zásobený bar /s úžasnou obsluhou, možná i s překvapením/, občerstvení, drobné soutěže, kapela BT mini, fotokoutek, školní tabule... Pokud se na večírek chystáte, neváhejte s nákupem místenek. V minulém roce jsme měli vyprodáno během jednoho týdne!

Celý článek...
 

Kurz angličtiny s rodilým mluvčím

V listopadu loňského roku (27.11.2017) jste se na našich stránkách mohli informovat o kurzu angličtiny s rodilým mluvčím, plánovaném v termínu od 16. 4. 2018 do 20. 4. 2018. Bohužel se do dnešního dne nepřihlásil dostatek zájemců, kurz se tedy v letošním roce konat nebude.

 

V okresním kole olympiády z českého jazyka slavíme 3. místo

image1 V pondělí 5. 2. 2018 se uskutečnilo v SVČ Krnov okresní kolo olympiády v českém jazyce, kde školu reprezentovaly dvě nejúspěšnější žákyně kola školního. Natálie Kukelková a Simona Kulová ze třídy 9. M vynaložily velké úsilí jak v náročném gramatickém testu, tak ve slohové části, aby dosáhly co nejlepších výsledků.

Celý článek...
 


logoelkamala

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK