ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

I matematikou se dá uživit

antosmŽe i matematikou se dá uživit, nás přesvědčili naši úspěšní řešitelé okresního kola Pythagoriády, které se konalo 31. května 2016. Nejlepším byl Samuel Antoš z 8.M, který vyhrál svou kategorii s maximálním možným počtem bodů a...

Celý článek...
 

Konečná vybíjená

Snímek 737 A je to tady!Konec roku se blíží a vztahy mezi vrstevníky ze tříd jiskří, no a jak to vyřešit, než-li turnajem ve vybíjené, že ano…. No dobře, až takové „na ostří nože“ to není. Každoročně parlament pořádá pro třídy druhého stupně alespoň jeden turnaj v čemkoli. Asi jste to pochopili správně, tento rok to byl turnaj ve vybíjené. 

Celý článek...
 

Medailové žně

13 21. června pořádala ZŠ Zátor atletické závody pro žáky I. stupně. Letošního ročníku se kromě pořádající školy zúčastnila ZŠ Lichnov, ZŠ Brantice a také naše škola. V loňském roce byli naši atleti velmi úspěšní a doufali jsme, že nejinak tomu bude i letos. Za každý ročník mohly vždy soutěžit dvě dívky a dva chlapci. Celkem tedy 20 dětí.

Celý článek...
 

Šokující výsledek ze Zlína

image

Ve dnech 21. - 22. 6. se konalo ve Zlíně Mistrovství ČR v šachu školních družstev. Jan Šlachta, Tomáš Novák, Petr Čech a Patrik Zámarský jeli především sbírat zkušenosti, ale kluci zabojovali. Po prvním hracím dnu byli na skvělém 6. místě. Druhý den jim vyšel ještě lépe. Válcovali jednoho soupeře za druhým a nestačili jen na jasného favorita z Frýdku-Místku. 

Celý článek...
 

Čtverce pro Afriku aneb výzva 7.M

IMG 1001 V uplynulých měsících školy se odvážná 7.M pustila do největší výzvy za celý školní rok. Uplést či uháčkovat alespoň jeden čtverec 20X20 cm pro Afriku, za každého žáka naší třídy. Tak jsme se do toho pustili - někteří s menší vervou než ostatní. Říkejte si, co chcete, ale naučit určité osoby rukodělným pracím je nad síly obyčejných smrtelníků. To byla první část výzvy. A ta druhá???

Celý článek...
 

Včelaříme s Medovníčkem

1 V úterý 14.6.2016 jsme přišli do knihovny na objednanou besedu na téma Včelaříme s Medovníčkem. Velice mile nás překvapila paní knihovnice N. Lhoťanová, která besedu zahájila na ploše před knihovnou. Což se nám stalo poprvé. Venku jsme plnili různé úkoly, které souvisely se životem včel.

Celý článek...
 


logoelkamala

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

logo-rzp

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK


Aktuality

Krajský šachový svaz pořádá

na naší škole školení učitelů a trenérů 4. třídy a 1. den školení trenérů 3. třídy. V sobotu 10.9.2016 od 9:00 hod. Více  

 
Tip na výlet s dětmi

Nová naučná pohádková stezka ke Krtečkově studánce byla otevřena u M. Albrechtic (směr Biskupice). Více

 
Ředitelské volno

Ředitel školy vyhlašuje ve dnech 27.- 30.6. 2016 ředitelské volno z organizačních důvodů. Více

 
Pedikulóza

Jak postupovat při nálezu vší zde

 
Zájmové kroužky 2015/2016

Kroužky ŠD

Stolní tenis

Šachy

Volejbal - dívky

Volejbal - dívky, hoši

Atletika

Badminton

Floorbal (ORCA)

Náboženství

Pěvecký sbor  I. st.

SAH

ZUŠ s.r.o

Výtvarná dílna

Hravá angličtina

Break dance

Úpolové sporty

Janáčkův Expres

SVČ Méďa

Fotbal - Chomýž