ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Pozvánka na třídní schůzky

tS Vážení rodiče, zveme vás, spolu s vašimi dětmi, na třídní schůzky, které se budou konat na naší škole 29.11. 2018. Konzultovat s vyučujícími můžete od 15:30 do 18:00 hod. Letos jme pro vás připravili  malou změnu. Rezervační systém, který by měl zabránit dlouhým frontám před třídami a umožnil vám domluvit si konzultaci s učitelem na určený čas. Návod na rezervaci najdete v článku.

Celý článek...
 

Rodičovská kavárna s Michalem Dubcem.

student Období puberty našich dětí dává nám, rodičům, pěkně zabrat. Chce to rozvahu a klid, ale jak to udělat? S oblíbeným lektorem Michalem Dubcem se zaměříme na téma komunikace v náročných situacích, zvládání emočních reakcí a celkovou změnu v jednání nejen s našimi dětmi. Počet míst je omezen - rezervujte si místo na přednášce předem. Více informací na:http://www.klub-rodicu.estranky.cz/

Celý článek...
 

Víte co je to ŠKOLA 4?

IMG 3102 Na začátku školního roku nás navštívil Ing. Tomáš Blumenstein, aktivní člen MENSA ČR, který vede kluby nadaných dětí v Moravskoslezském a Olomouckém kraji. Seznamil nás s vizí ŠKOLA 4, která ukazuje, kam by se mělo ubírat školní vzdělávání, chce-li připravovat žáky na výzvy 21. století.

Celý článek...
 

Reprezentanti ZŠ Janáčkovo mají další úspěchy

IMG 20181110 120119 První turnaj soutěže v minivolejbalu pro nejmladší a začínající hráče proběhl na hale ZŠ Krnov, Janáčkovo náměstí 17 dne 10. 11. 2018 a překvapil počtem dětí i kvalitou hry organizátory i účastníky. Rekordních 86 dětí rozdělených do skupin začátečníci a pokročilí hrálo na "plný plyn."

Celý článek...
 

Lampionový průvod s uspáváním broučků

IMG 20181107 172635 HHT Přiblížil se čas, kdy se některá zvířátka ukládají na zimu. Jsou to i různí broučci, kteří si hledají svůj úkryt, kde by přečkali studenou zimu. My jsme se s dětmi ze ŠD rozhodli, že broučky společně uložíme a uspíme ukolébavkou. Ale kde vzít tolik broučků, aby každé dítko mělo toho svého? Vyrobíme si je!

Celý článek...
 

Jezdíme se vzdělávat až do Prahy :-)

45166237 184949509100723 2079005535541133312 n Uvědomujeme si, že čtení je základem pro další vzdělávání našich žáků. Proto se paní učitelky z prvního stupně naší školy letos účastní pokračovacího kurzu kritického čtení  s názvem Čteme s nečtenáři a učíme je kriticky myslet.

Celý článek...
 


skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK


Aktuality

COOOL SCHOOL

Nosíš v hlavě nápad, jak vylepšit prostředí své třídy nebo školy? Nebo plán na super akci? Neváhej a pojď jej uskutečnit!  Více

 
Doplňující volby do školské rady

Od 29.11. do 5.12. 2018 proběhnou doplňující volby do školské rady. Prosím zájemce o práci ve školské radě, aby se do 23.11. 2018 nahlásili řediteli školy. Více informací na Edupage.

 
GDPR

Prohlášení o ochraně osobních údajů

 
Zájmové kroužky 2018/2019

Kroužky ŠD

Horolezecký

Stolní tenis

Šachy - oddíl

Šachy - škola

Minivolejbal

Volejbal - dívky, hoši

Volejbal - dívky

Atletika

Badminton

Sálová kopaná

Novinářský kroužek

Floorbal (ORCA)

Náboženství

Pěvecký sbor I. st.

SAH

Hravá angličtina

Break dance

Úpolové sporty

Janáčkova vlna

SVČ Méďa

SVČ Bruntál

Fotbal - Chomýž

Basketbal - dívky

Skautský oddíl

 
Závislost přes počítač – není také Vaše dítě gambler?

Počítač a mobil má dnes skoro každé dítě nebo dospívající. Nic víc nepotřebuje, aby začalo hrát placené hry přes internet. Víte, co je nejlepší prevencí? Znáte pravidla bezpečného používání počítače u dětí?  Kde najdete pomoc, když zjistíte, že nezletilé či plnoleté dítě hraní přes internet opravdu propadlo.