ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Škaredá středa - dnes se nemračte

10 S oslavami Velikonoc je spojeno mnoho tradic a zvyků, na které bychom neměli zapomínat. Například se tvrdí, že mračit se na Škaredou středu není dobré, pak se totiž budete mračit každou středu po zbytek roku. Ta naše letošní školní škaredá středa byla opravdu veselá a tvořivá.

Celý článek...
 

Volejbalový kemp Slezské orlice

IMG 20170408 140618 První z plánované řady kempů volejbalového oddílu Slezské orlice proběhl v termínu 8. – 9. 4. 2017 na hale ZŠ Krnov, Janáčkovo náměstí 17. Jejich zaměření je různorodé a zdaleka se nejedná jen o volejbal. Celkem se kempu zúčastnilo 48 hráčů aktivně působících v našem oddíle. Pro začátek si hráči opět změřili síly v předposledním bodovaném turnaji v minivolejbale.

Celý článek...
 

Velikonoční strom

TALENT ŠD 2017 087 V pondělí odpoledne nám opět u školy rozkvetl náš Velikonoční strom. Sněhobílou barvu třešňových kvítků doplnila různobarevná vajíčka, kraslice, zajíčci, kuřátka, slepičky a spousta jiných krásných jarních dekorací. Do výroby ozdob se zapojila téměř polovina dětí ze ŠD.

Celý článek...
 

Otevřené hodiny matematiky a čtenářských dílen

20140409 093320 Vážení rodiče, zajímá vás, jak probíhá výuka matematiky a čtenářských dílen u nás ve škole? Přijměte naše pozvání na otevřené hodiny, při kterých se můžete blíže seznámit s našim pojetím výuky čtenářské a matematické gramotnosti. Nový rozpis !

Celý článek...
 

Wenn du Lust hast …

IMG 06051 Dne 29. března 2017 se na naší škole konalo školní kolo recitace v jazyce německém. Soutěžního klání se zúčastnilo celkem 14 němčinářů II. stupně. Soutěžící měřili své síly ve vyprávění o sobě a svých zájmech, hodnoceným úkolem každého soutěžícího bylo také představení soutěžního textu. Letos dominovala poezie.

Celý článek...
 

Výsledky zápisu do prvních tříd 2017/2018

DSC 0095 Ve dnech 6. - 7. dubna 2017 proběhl zápis do prvních tříd. Na naší školu se dostavilo 87 dětí. K povinné školní docházce bylo přijato 72 budoucích prvňáků. O roční odklad k nástupu povinné školní docházky požádali zákonní zástupci 15 dětí.

Celý článek...
 


logoelkamala

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

logo-rzp

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK


Aktuality

Zájezd Velká Británie

Informace o zájezdu naleznete na ELCE. Termín přihlášení do pátku 21.4. 2016. Program

 
Zájmové kroužky 2016/2017

Kroužky ŠD

Stolní tenis

Šachy - kroužek

Šachy nepovinný předmět

Minivolejbal

Volejbal - dívky

Volejbal - dívky, hoši

Atletika

Badminton

Floorbal (ORCA)

Náboženství

Pěvecký sbor  I. st.

SAH

ZUŠ s.r.o

Výtvarná dílna

Hravá angličtina

Break dance

Úpolové sporty

Janáčkův Expres

SVČ Méďa

SVČ Bruntál

Fotbal - Chomýž

Skautský oddíl

SŠK při SPgŠ Krnov

 
Akce pořádané ve sportovní hale

Připravovaný a aktualní seznam sportovních utkání a akcí pořádaných ve sportovní hale ZŠ Krnov, najdete v horním menu "Sportovní hala", složka "Přehled akcí". Seznam budeme pravidelně 1x týdně aktualizovat. Náhled

 
Projekty Mléko a Ovoce do škol

Žáci 1.-9. ročníků naší školy mohou i letos v rámci projektu Mléko do evropských škol získávat každý den z automatu dotované mléčné výrobky. Žáci 1. stupně navíc získají v rámci projektu Ovoce do škol 1x za měsíc ovocný balíček. 

Celý článek...
 
Závislost přes počítač – není také Vaše dítě gambler?

Počítač a mobil má dnes skoro každé dítě nebo dospívající. Nic víc nepotřebuje, aby začalo hrát placené hry přes internet. Víte, co je nejlepší prevencí? Znáte pravidla bezpečného používání počítače u dětí?  Kde najdete pomoc, když zjistíte, že nezletilé či plnoleté dítě hraní přes internet opravdu propadlo.