ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Minivolejbalová sezóna odstartována

IMG 20171111 114340 Už v listopadu 2016 začal oddíl VO Slezská orlice za podpory města Krnova pořádat turnaje v minivolejbale pro všechny zájemce nejen z Krnova, ale z širokého okolí. Tento modifikovaný systém hry volejbalu je určen pro děti začínající a mírně pokročilé, přičemž eliminuje klasické bolístky šestkového volejbalu.

Celý článek...
 

Znáte Zonkyho? aneb Jak se mají lichokopytníci?

úvodní obrázek O výsledcích školního kola soutěže Mladých zoologů, kterou pořádá ZOO Ostrava, jsme vás již informovali. Naše žáky však čekalo další dobrodružství. Změřili své vědomosti s ostatními družstvy z Moravskoslezského kraje. Ve čtvrtek 9.11.2017 se dvacet odvážných sešlo na vlakovém nádraží již v 6.50hod ráno.

Celý článek...
 

Volby do školské rady - zákonní zástupci

volby Doplňující volby do Školské rady proběhnou ve čtvrtek 23.11. 2017 od 16:00 do 18:00 hod. Vybírat budete dva ze tří kandidátů. Volby proběhnou tentokráte elektronicky. Odvolit budete moci ve třídách u třídních učitelů na třídních PC nebo tabletech. Děkuji kandidátkám za chuť pracovat ve Školské radě.

 

Květnová Praha na vlastní oči pro žáky osmých tříd

IMG 3374 Už je tady ….. další, již devátý, ročník týdenního pobytu v Praze. Každoročně, v měsíci listopadu, oslovujeme žáky osmých tříd, zda by chtěli, a jejich rodiče, zda by svým dětem umožnili, zúčastnit se týdenního pobytu v Praze.

Celý článek...
 

Přírodní bohatství Země a jeho využití

01 V rámci celoročního projektu „Přírodní bohatství Země a jeho využití“ jsme se ve středu 8.11.2017 vypravili na exkurzi do oblasti dolních Vítkovic a LandekParku. Vybraní žáci 9. ročníku se tak dověděli, jak probíhala výroba železa ve vysoké peci a těžba černého uhlí.

Celý článek...
 

Klíčenky pro dobrou věc

klicenky Milí rodiče, blíží se nám třídní schůzky a my věříme, že si, jako rodiče, při té zátěži zasloužíme prostě více péče! Proto pro vás Klub rodičů připravil na obou pavilonech malé překvapení - stoly s čajem, kávou a vodou zdarma.

Celý článek...
 


logoelkamala

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK


Aktuality

Tvůj nápad na COOL školu

Máš nápad jak vylepšit svou třídu, chodbu, školu? Nosíš v hlavě nápad na bezva akci pro spolužáky? Více

 
Zájmové kroužky 2017/2018

Kroužky ŠD

Stolní tenis

Šachy - kroužek

Šachy nepovinný předmět

Minivolejbal

Volejbal - dívky, hoši

Volejbal - dívky

Atletika

Badminton

Sálová kopaná

Novinářský kroužek

Floorbal (ORCA)

Náboženství

Pěvecký sbor I. st.

SAH

ZUŠ s.r.o

Výtvarná dílna

Hravá angličtina

Break dance

Úpolové sporty

Janáčkova vlna

SVČ Méďa

SVČ Bruntál

Fotbal - Chomýž

Skautský oddíl

SŠK při SPgŠ Krnov

 
Akce pořádané ve sportovní hale

Připravovaný a aktualní seznam sportovních utkání a akcí pořádaných ve sportovní hale ZŠ Krnov, najdete v horním menu "Sportovní hala", složka "Přehled akcí". Seznam budeme pravidelně 1x týdně aktualizovat. Náhled

 
Projekty Mléko a Ovoce do škol

Žáci 1.-9. ročníků naší školy mohou letos v rámci projektu Mléko a ovoce do evropských škol získávat 1x za 14 dnů mléčný výrobek a ovoce zdarma.

Celý článek...
 
Závislost přes počítač – není také Vaše dítě gambler?

Počítač a mobil má dnes skoro každé dítě nebo dospívající. Nic víc nepotřebuje, aby začalo hrát placené hry přes internet. Víte, co je nejlepší prevencí? Znáte pravidla bezpečného používání počítače u dětí?  Kde najdete pomoc, když zjistíte, že nezletilé či plnoleté dítě hraní přes internet opravdu propadlo.