ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Rodičovské kavárny se těší velkému zájmu rodičů

svoboda 1 V březnu toho roku jsme na naší škole poprvé otevřeli Rodičovskou kavárnu – neformální podvečerní přednášky s odborníky v oblasti psychologie, poradenství a výchovy. Nad zajímavými tématy tak mohou diskutovat rodiče i učitelé.

Celý článek...
 

Členská schůze a rozpočtová rada Klubu rodičů

schuze Milí rodiče, zástupci tříd, přátelé školy, jménem Výkonného výboru Klubu rodičů vás srdečně zvu na Členskou schůzi klubu, která se bude konat dne 22.  října 2018 od 16:30 ve sborovně školy. Více

 

Prvňáčci to skvěle zvládli

foto prvňáci adapaťák V úterý 25. září ráno nasedlo 54 prvňáčků do autobusů, které je odvezly do Malé Morávky na třídenní adaptační kurz. Všechny tři třídy byly ubytovány v chatě Eden, která se stala jejich dočasným domovem. Někteří rodiče pouštěli své děti s obavami, že „budou slzičky,“ ale na ty prostě nebyl čas.

Celý článek...
 

Pozvánka na Den otevřených dveří ve firmě Erdrich

Firma ERDRICH UMFORMTECHNIK zve všechny zájemce na Den otevřených dveří v pátek 19. 10. 2018 v době od 14.00 do 18.00 hodin. Pokud vás zajímá prostředí strojírenské výroby nebo uvažujete o profesi v oblasti strojírenství, navštivte krnovský závod v Červeném Dvoře 39. Zájemci mladší patnácti let mohou přijít pouze v doprovodu dospělé osoby.

 

Přehlídka středních škol

ss 23. 10. 2018 v době od 13.00 do 16.00 se ve Středisku volného času Krnov (Dobrovského 16) koná PŘEHLÍDKA STŘEDNÍCH ŠKOL určená všem, kdo se zajímají o svou profesní budoucnost, vybírají vhodnou střední školu a studijní nebo učební obor. Představí se střední školy z Krnova, Bruntálu, Opavy a Města Albrechtic. Přehlídka nahradí každoroční Prezentační výstavu středních škol, která se v rámci listopadových třídních schůzek konala na naší škole.

Celý článek...
 

Připojujeme se ke Krajské sbírce potravin 2018

sbirka Akce je organizována ve spolupráci s Potravinovou bankou Ostrava. Uspořádání potravinové sbírky se koná u příležitosti Mezinárodního dne za vymýcení chudoby, který se každoročně slaví 17. října. Cílem této akce je sběr trvanlivých potravin, které budou předány lidem v nouzi.

Celý článek...
 


skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK