ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Třeťáci si vybojovali účast v republikovém finále SLZŠ v plavání.

ssl logo ministryne 2016 17 oz Naši třeťáci absolvovali v rámci plaveckého výcviku také měřený závod, který byl součástí Sportovní ligy ZŠ v plavání o Pohár ministra školství. Čas 12 nejrychlejších plavců byl nejlepší v kraji a naše družstvo se trochu nečekaně probojovalo do republikového finále, které proběhne 14.9. 2017 v Plzni. Gratulujeme!!!

Celý článek...
 

Hurá na prázdniny

obrazek 2

 

To tady ještě nebylo - Janáčkovy slezské tance

IMG 3023 Bývá již dobrým zvykem naší školy, že se v ní uskuteční něco, co se na jiné škole jen tak nevidí, a pokud ano, tak leda mnohem později. Tentokrát s neotřelým nápadem přišli Marek Bitomský a Jiří Šiffner, přičemž bezprostřední inspirací se jim stal taneční kroužek a známá taneční soutěž Star Dance.

Celý článek...
 

Hrajeme si navzdory věku

P1340305 Ve čtvrtek 22.6. 2017 proběhla další ze série akcí žákovského parlamentu naší školy s domovem seniorů , tentokrát s názvem " Hrajeme si navzdory věku".  18 členů žákovského parlamentu naší školy se vydalo do Domova pro seniory, aby si společně zasoutěžili.

Celý článek...
 

Den řemesel

WP 20170623 09 08 06 Pro V pátek 23.6.2017 se všichni žáci 7. ročníků vydali na cestu do Města Albrechtic, kde je na Střední odborné škole a Zemědělské škole Město Albrechtice čekal den s řemesly. Každý si vyzkoušel dvě ze šesti řemesel. Zajímalo by vás jaká?...

Celý článek...
 

Den zdatnosti

unnamed 2 Datum: 20.6.2017. Start v 7:30 Hod. Místo: Ježník. Vzdálenost: cca 10 km. Účastníci: žáci 1.-9.tříd a všichni pedagogičtí pracovníci školy.  Počet stanovišť:7. Teplota ve stínu 27 stupňů . Toto je jen stručná charakteristika sluncem prozářeného dne zdatnosti. 

Celý článek...
 


logoelkamala

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK


Aktuality

Zájmové kroužky 2016/2017

Kroužky ŠD

Stolní tenis

Šachy - kroužek

Šachy nepovinný předmět

Minivolejbal

Volejbal - dívky

Volejbal - dívky, hoši

Atletika

Badminton

Floorbal (ORCA)

Náboženství

Pěvecký sbor  I. st.

SAH

ZUŠ s.r.o

Výtvarná dílna

Hravá angličtina

Break dance

Úpolové sporty

Janáčkův Expres

SVČ Méďa

SVČ Bruntál

Fotbal - Chomýž

Skautský oddíl

SŠK při SPgŠ Krnov

 
Akce pořádané ve sportovní hale

Připravovaný a aktualní seznam sportovních utkání a akcí pořádaných ve sportovní hale ZŠ Krnov, najdete v horním menu "Sportovní hala", složka "Přehled akcí". Seznam budeme pravidelně 1x týdně aktualizovat. Náhled

 
Projekty Mléko a Ovoce do škol

Žáci 1.-9. ročníků naší školy mohou i letos v rámci projektu Mléko do evropských škol získávat každý den z automatu dotované mléčné výrobky. Žáci 1. stupně navíc získají v rámci projektu Ovoce do škol 1x za měsíc ovocný balíček. 

Celý článek...
 
Závislost přes počítač – není také Vaše dítě gambler?

Počítač a mobil má dnes skoro každé dítě nebo dospívající. Nic víc nepotřebuje, aby začalo hrát placené hry přes internet. Víte, co je nejlepší prevencí? Znáte pravidla bezpečného používání počítače u dětí?  Kde najdete pomoc, když zjistíte, že nezletilé či plnoleté dítě hraní přes internet opravdu propadlo.