ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Vybojovali jsme si účast na MČR družstev mladších žáků v šachu

IMG 2517 V sobotu 18. února 2017 se konal ve Frýdku Místku Krajský přebor družstev mladších žáků v šachu. Bojovalo se o 3 postupová místa na MČRRozhodovalo se až v posledním 7 kole. Pevné nervy a trochu toho pověstného štěstíčka nás katapultovalo ze čtvrtého místa na fantastické 2. postupové místo. 

Celý článek...
 

Když má někdo „samé“…

20170202 140149 1 1 Tak je důvod k oslavě. Když mají „samé“ všichni, je důvodů ještě více. Hned následující den děti dostaly dárek od „paní přírody“ v podobě nádherného sněhu. Letos jsme si sněhu moc neužili, tak hurá na něj. Sněhuláci, koulovaná i andělíčci ve sněhu je první, co každého napadne. Nic z toho si nikdo nesmí nechat ujít.

Celý článek...
 

Lyžujeme pro radost

LYŽE 2017 II. 181 Dětí, které projevily zájem o bílý sport každým rokem přibývá a my z toho máme samozřejmě velikou radost. V letošním školním roce byl o 5 – denní lyžařský kurz pořádaný pro školní družinu obrovský zájem. Bohužel nebylo v našich silách uspokojit všechny zájemce. Denně vyjíždělo na zasněžené kopce ve Vrbně Pod Pradědem čtyřicet nadšených lyžařů a snowboarďáků.

Celý článek...
 

Krnov bude hrát 1. šachovou mládežnickou ligu

IMG 2449 V sobotu 11. února se uskutečnil v SVČ Méďa Krnov Krajský přebor 6 - členných družstev starších žáků. Vynikající výsledek se podařil našemu KTCM, který v závěrečném infarktovém utkání s TJ Slovanem Havířov udržel neporazitelnost a tím si zaslouženě vybojoval postup do 1. ligy mladšího dorostu.

Celý článek...
 

Eliška zazpívá ve finále Sanrema Junior

Vizuál Sanremo Junior finál.večer 1 Velkého úspěchu dosáhla naše žačka Eliška Marková, když se probojovala do národního finále Mezinárodního dětského pěveckého festivalu Sanremo Junior, které proběhne ve středu 22. února 2017 v pražském divadle Hybernia.

Celý článek...
 

Laboratorní práce ukončila regionální kolo Mladého chemika

článek 2 Již několikrát jsem vás informovala o soutěži Mladý chemik, proto tentokrát budu stručná. Tři děvčata z naší školy, J. Ječmenová, J. Boková a V.Studničková, se účastnila teoretické části soutěže, ze které postoupilo 34 účastníků do dalšího kola. Mezi postupujícími byly i J. Boková a V. Studničková. Organizátoři soutěže umožnili všem postupujícím účastnit se semináře v laboratořích Světa techniky v Ostravě.

Celý článek...
 


logoelkamala

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

logo-rzp

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK