ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

2. ročník Branného závodu

IMG 20170519 143548 S žáky zpět do minulosti, kdy byl branný závod součástí školní výchovy. Za krásného slunného počasí jsme se vypravili v pátek 19.5.2017 do Holčovic, kde místní základní škola za pomocí dobrovolných hasičů, záchranného sboru a řady dalších dobrovolníků uspořádala již 2. ročník Branného závodu Mikroregionu Krnovsko.

Celý článek...
 

Buďme kamarádi!

042 Na středeční odpoledne byl pro děti z 1. a 4. oddělení ŠD připravený vzdělávací program „Buďme kamarádi“. V úvodu se seznámily s jakým postižením se mohou v běžném životě setkat u kamarádů, kteří mají buď tělesný, zrakový nebo sluchový handicap.

Celý článek...
 

Sbalte si kufr – vyrážíme

IMG 1202 Kam že se to žáci pátých tříd vydali? V den konání se seřadilo všech 24 účastníků, s sebou si vzali: kopu slovní zásoby v angličtině, kapku důvtipu, velkou dávku improvizace a hlavně dobrou náladu.

Celý článek...
 

Badmintonový turnaj

00

Badminton má na naší škola již několikaletou tradici. Bohužel jsme až donedávna byli jediní, kteří se tomuto sportu v blízkém okolí věnují. Proto nás velmi mile potěšilo...

Celý článek...
 

15.5. - linka 155

DSC 0225 Tyto údaje mají mnoho společného. V pondělí 15. 5. se konal „Den tísňové linky 155“. Žáci 3. - 5. tříd se proto společně vydali do areálu letiště, kde sídli krnovské středisko Zdravotnické záchranné služby Moravskoslezského kraje, na den otevřených dveří.

Celý článek...
 

Jarní koncert ve Vrbně

IMG 2826 Náš školní pěvecký sbor Janáčkovo brumendo dostal pozvání zpívat jako host na Jarním koncertě ve Vrbně pod Pradědem. Od rána 11. 5. 2017 jsme se těšili na náš první mini-zájezd. Do autobusů se balila spousta sborových věcí a páni řidiči jen koukali, co si s sebou všechno vezeme: sborová trička pro 50 dětí, spousta hudebních nástrojů a aparatury, krabice s kelímky pribináčků, kazoo a další rekvizity, …

Celý článek...
 


logoelkamala

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

logo-rzp

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK


Aktuality

Pražská tlupa

Pravidelný zpravodaj aneb co všechno se dá zažít v Praze. Více

 
Zájmové kroužky 2016/2017

Kroužky ŠD

Stolní tenis

Šachy - kroužek

Šachy nepovinný předmět

Minivolejbal

Volejbal - dívky

Volejbal - dívky, hoši

Atletika

Badminton

Floorbal (ORCA)

Náboženství

Pěvecký sbor  I. st.

SAH

ZUŠ s.r.o

Výtvarná dílna

Hravá angličtina

Break dance

Úpolové sporty

Janáčkův Expres

SVČ Méďa

SVČ Bruntál

Fotbal - Chomýž

Skautský oddíl

SŠK při SPgŠ Krnov

 
Akce pořádané ve sportovní hale

Připravovaný a aktualní seznam sportovních utkání a akcí pořádaných ve sportovní hale ZŠ Krnov, najdete v horním menu "Sportovní hala", složka "Přehled akcí". Seznam budeme pravidelně 1x týdně aktualizovat. Náhled

 
Projekty Mléko a Ovoce do škol

Žáci 1.-9. ročníků naší školy mohou i letos v rámci projektu Mléko do evropských škol získávat každý den z automatu dotované mléčné výrobky. Žáci 1. stupně navíc získají v rámci projektu Ovoce do škol 1x za měsíc ovocný balíček. 

Celý článek...
 
Závislost přes počítač – není také Vaše dítě gambler?

Počítač a mobil má dnes skoro každé dítě nebo dospívající. Nic víc nepotřebuje, aby začalo hrát placené hry přes internet. Víte, co je nejlepší prevencí? Znáte pravidla bezpečného používání počítače u dětí?  Kde najdete pomoc, když zjistíte, že nezletilé či plnoleté dítě hraní přes internet opravdu propadlo.