ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Přírodovědný klokan přilétá v říjnu

klokan Již tradičně je jednou z prvních soutěží ve školním roce Přírodovědný klokan. Letošní ročník se uskutečnil 11.10.2017 a zúčastnili se ho žáci osmých a devátých tříd. Nelehký úkol zodpovědět 24 otázek měl prověřit znalosti a dovednosti žáků v oblastech matematiky, fyziky, chemie, přírodopisu a zeměpisu.

Celý článek...
 

Sluníčko

ŠD 2014 2017 104 Již sedmým rokem naši školní družinu navštěvuje Maňáskové divadlo „Sluníčko“. Přijíždí za námi z malého městečka na Hané, které leží v malém údolí u Olomouce. Na programu jsou vždy tři pohádky a spousta písniček.

Celý článek...
 

Logická olympiáda – máme výsledovku kategorie B

LO Měsíc říjen se pravidelně nese v duchu Logické olympiády. Soutěž, která je určitě výzvou pro každého žáka. Letos se na druhém stupni zapojilo do soutěže 15 dětí. Řešily tak 25 příkladů své kategorie v předem určeném čase 30-ti minut.

Celý článek...
 

10 malých nadějných stavitelů

IMG 2137 Od února se scházíme s dětmi 1.-3. ročníku v Matematickém klubu. Někdy je nás více (17) , někdy zase méně (8). Naším cílem je vzbudit v dětech zájem o matematiku a ukázat jim, že „to“ není „strašák“. Spolu s nimi prožíváme radosti i strasti nejen matematické, ale i ty osobní, školní i mimoškolní.

Celý článek...
 

Týden s veverkou a oříšky

4 Nastal podzim a děti druhých tříd se v prvouce učí o savcích. Jedním z nich je veverka obecná. A právě tomuto u dětí oblíbenému zvířátku jsme u nás v 2.B věnovali několik vyučovacích hodin.

Celý článek...
 

Volby do školské rady

volby Ve čtvrtek 23.11. 2017 při třídních schůzkách proběhnou od 16:00 - 18:00 hod. volby do Školské rady.

Zájemci z řad rodičů, kteří chtějí kandidovat do školské rady prosím o vyplnění a odevzdání přihlášky nejpozději do pátku 10. listopadu 2017.

Informace o Školské radě najdete zde.

 


logoelkamala

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK


Aktuality

Zájmové kroužky 2017/2018

Kroužky ŠD

Stolní tenis

Šachy - kroužek

Šachy nepovinný předmět

Minivolejbal

Volejbal - dívky, hoši

Volejbal - dívky

Atletika

Badminton

Sálová kopaná

Novinářský kroužek

Floorbal (ORCA)

Náboženství

Pěvecký sbor I. st.

SAH

ZUŠ s.r.o

Výtvarná dílna

Hravá angličtina

Break dance

Úpolové sporty

Janáčkova vlna

SVČ Méďa

SVČ Bruntál

Fotbal - Chomýž

Skautský oddíl

SŠK při SPgŠ Krnov

 
Akce pořádané ve sportovní hale

Připravovaný a aktualní seznam sportovních utkání a akcí pořádaných ve sportovní hale ZŠ Krnov, najdete v horním menu "Sportovní hala", složka "Přehled akcí". Seznam budeme pravidelně 1x týdně aktualizovat. Náhled

 
Projekty Mléko a Ovoce do škol

Žáci 1.-9. ročníků naší školy mohou letos v rámci projektu Mléko a ovoce do evropských škol získávat 1x za 14 dnů mléčný výrobek a ovoce zdarma.

Celý článek...
 
Závislost přes počítač – není také Vaše dítě gambler?

Počítač a mobil má dnes skoro každé dítě nebo dospívající. Nic víc nepotřebuje, aby začalo hrát placené hry přes internet. Víte, co je nejlepší prevencí? Znáte pravidla bezpečného používání počítače u dětí?  Kde najdete pomoc, když zjistíte, že nezletilé či plnoleté dítě hraní přes internet opravdu propadlo.