ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Vánoce už opravdu přicházejí ...

IMG 3898 V rámci projektu Jsem Laskavec navázali žáci 8.C v listopadu 2017 spolupráci s dětským domovem v Lichnově a v pátek 8.12. jsme se tam vrátili zpět, abychom si společně zpříjemnili předvánoční čas výrobou vlastnoručně upletených vánoček. Společně s dětmi z Lichnova jsme strávili zajímavý a příjemný, vánoční hudbou podbarvený podvečer u vánočního stromečku.

Celý článek...
 

3 v 1

IMG 4583 Kdo si dá kafe 3 v 1? Minulý týden potřebovali nejen dospělí - naši učitelé pěveckého sboru spoustu kávy a energie, ale i malí zpěváci potřebovali spoustu sil na 3 koncerty v 1 týdnu. Prosinec je neúprosný. Jako každoročně.

Celý článek...
 

Vyhodnocení výtvarné soutěže

IMGA0518 V pátek 8.12. proběhlo vyhlášení a předání cen dětem 1. stupně za výtvarnou soutěž na téma „CO MÁM RÁD NA PODZIMU“. Děti se snažily zachytit své nápady různými výtvarnými technikami. Všechny obrázky byly moc hezké a zdařilé, proto měla porota velmi těžkou práci.

Celý článek...
 

Mrazík s čerty

DSC 0768 Zimní vánoční pohádku „ Mrazík“ znají snad všechny děti, rodiče i prarodiče. Ovšem děti ze školní družiny měly možnost shlédnout úplně novou verzi pohádky. V SVČ Méďa byla pod vedením paní Soni Eliášové připravena pro všechna oddělení naší školní družiny Mikulášská nadílka, která právě touto hranou pohádkou celou akci zahájila.

Celý článek...
 

Předvánoční zpívání

00

Zpívání nás ve škole provází nejenom v „hudebce“ během celého roku, hudební výchova patří pro většinu dětí k nejoblíbenějším předmětům. Před příchodem adventu se poslední listopadové pondělí sešly děti 3.-5. tříd, které postoupily z třídních kol, k tradiční pěvecké soutěži. Pěvecká přehlídka tentokrát navázala na Den laskavosti a děti měly za úkol...

Celý článek...
 

Den plný andělů

20171206 070601911 iOS 6. prosince se všichni druháčci proměnili v andílky. Celé dopoledne plnili různé andělské úkoly jako např. chůzi po nebeské cestě, pojídání andělského mlsu nebo skládání obrázků Mikuláše, Čerta a Anděla s přiřazováním jejich vlastností.

Celý článek...
 


logoelkamala

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK


Aktuality

Literární oblázky

Ukažte svůj talent světu a pomozte nám vydat školní literární sborník! Více

 
Tvůj nápad na COOL školu

Máš nápad jak vylepšit svou třídu, chodbu, školu? Nosíš v hlavě nápad na bezva akci pro spolužáky? Více

 
Zájmové kroužky 2017/2018

Kroužky ŠD

Stolní tenis

Šachy - kroužek

Šachy nepovinný předmět

Minivolejbal

Volejbal - dívky, hoši

Volejbal - dívky

Atletika

Badminton

Sálová kopaná

Novinářský kroužek

Floorbal (ORCA)

Náboženství

Pěvecký sbor I. st.

SAH

ZUŠ s.r.o

Výtvarná dílna

Hravá angličtina

Break dance

Úpolové sporty

Janáčkova vlna

SVČ Méďa

SVČ Bruntál

Fotbal - Chomýž

Skautský oddíl

SŠK při SPgŠ Krnov

 
Akce pořádané ve sportovní hale

Připravovaný a aktualní seznam sportovních utkání a akcí pořádaných ve sportovní hale ZŠ Krnov, najdete v horním menu "Sportovní hala", složka "Přehled akcí". Seznam budeme pravidelně 1x týdně aktualizovat. Náhled

 
Projekty Mléko a Ovoce do škol

Žáci 1.-9. ročníků naší školy mohou letos v rámci projektu Mléko a ovoce do evropských škol získávat 1x za 14 dnů mléčný výrobek a ovoce zdarma.

Celý článek...