ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Olympiáda v anglickém jazyce

olympiáda Olympiáda v anglickém jazyce se konala 23. ledna 2019 a zúčastnilo se jí celkem 20 žáků 6.-9. ročníku. Soutěž se skládala z popisování obrázku a řešení situace na vylosované téma. Soutěž byla napínavá až do úplného konce.

Celý článek...
 

Zájem o volejbal stále roste

IMG 20190127 185118 Oddíl VO Slezská Orlice se rozrůstá do rozměrů, které nikdo nečekal. Potvrdila to neděle 27. 1. 2019, kdy jsme byli nuceni postavit 6 funkčních týmů a vyslat je na 4 různá místa. Nešťastný souběh soutěží způsobil, že tým juniorek musel odjet do Frýdku Místku a do Frenštátu, zatímco školní reprezentace/žačky hrály ve Vrbně pod Pradědem a v Krnově.

Celý článek...
 

1.C ve světě knížek

20190125 101830 Vzhledem k tomu, že na konci ledna už prvňáčci dokáží přečíst téměř všechna písmena, rozhodla jsem se uskutečnit s nimi první dílnu čtení. Nejprve si děti poslechly ukázky z pěti knížek, které měly možnost si prohlédnout a prolistovat již před danou hodinou. 

Celý článek...
 

Zábavné sportovní odpoledne

IMG 20190124 143458 Prvňáčci ze ŠD si čtvrteční odpoledne mohli užít zcela sportovně. V naší tělocvičně bylo pro ně připraveno celkem 12 stanovišť. Parádní bylo, že jsme mohli využít celou plochu tělocvičny a tak se děti do sytosti vyběhaly a prověřily si svoje sportovní dovednosti.

Celý článek...
 

ZPÁTKY DO LAVIC aneb sobotní škola

Zpátky do lavic corrected Vážení rodiče, možná už jste dávno zapomněli, jaké to je, když sedíte ve školní lavici. Anebo si na to vzpomínáte naopak až moc dobře, protože jste právě ve škole zažili chvíle, na které vzpomínáte. Tak nebo onak, svým vlastním dětem většinou přejeme, aby na svou školu vzpomínaly rády a s úsměvem a aby je na život připravila ...

Celý článek...
 

Naši páťáci matematiku opravdu umí!!!

MO logo zelene Ve středu 30. ledna 2019 proběhlo Okresní kolo matematické olympiády 5. tříd. Naši žáci nám opět udělali velkou radost.  Ne jen tím, že do okresního kola postoupilo 9 žáků naší školy, ale také skutečností, že celá polovina úspěšných řešitelů se matematiku učí u nás.

Celý článek...
 


skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK