ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

I učitelé se pořád mají co učit

IMG 6324 Když si vybíráme školu, kam dáme své drahé ratolesti, pohlížíme na spoustu aspektů - dostupnost, vybavenost a zejména kvalita pedagogického sboru. Ale nic není samo sebou. I my se musíme neustále vzdělávat, abychom si osvojili nejen nové metody, ale i způsoby formativního hodnocení a zejména profesionální přístup k žákům i rodičům, který k moderní škole 21. století neodmyslitelně patří.

Celý článek...
 

Informace k platbám za vzdělávací pobyt ve Velké Británii

london Vážení rodiče, přihlásili jste své dítě na jazykově vzdělávací zájezd do Velké Británie v termínu 7.-12.října 2019. Cena zájezdu je 8250,- Kč. Částka je rozdělena na dvě splátky. Záloha ve výši 4000,- Kč musí být připsána účet školy nejpozději do 20.června 2019 a doplatek 4250,- do 15.srpna 2019. Vzhledem k velkému počtu zájemců doporučujeme uhradit zálohu co nejdříve.

Celý článek...
 

Nábor fotbalistů - FK Úvalno

fotbal úvalno Fotbalový Klub Úvalno pořádá nábor fotbalistů narozených v letech 2009 až 2012 11.6. 2019 v 17h na fotbalovém hřišti v Úvalně.
Přijď mezi nás, doplň naše řady a staň se součástí našeho týmu přípravky.

 

Badmintonový turnaj

IMG 0756 Již čtvrtý ročník vzájemného měření sil našich badmintonistů s žáky ZŠ Zátor se uskutečnil ve čtvrtek 30. května v naší tělocvičně. Celkem se turnaje zúčastnilo 18 dětí, z toho 10 našich borců. Hrála se klasická čtyřhra stylem každý s každým. Turnaj byl velmi náročný.

Celý článek...
 

Záchranka v akci

76E90474 DE3E 4A60 97D4 D9AA0315E375 Slunečné počasí nás přímo vybízelo opustit na chvíli školní lavice, a proto všichni čtvrťáci poslední květnové pondělí s chutí vyrazili na menší výlet. Cílem naší cesty bylo krnovského letiště, v jehož areálu se konal Den otevřených dveří Zdravotnické záchranné služby Moravskoslezského kraje.

Celý článek...
 

Dětský den na farmě

IMG 4008 V pátek 31.5. jsme si s dětmi z 2.B udělali tak trochu netradiční dětský den. Společně jsme vyrazili na farmu v Kostelci. První zastávka směřovala k prohlídce stáje, kde jsme měli možnost dozvědět se něco o životě koní, např. kolik se takový kůň dožívá let ...

Celý článek...
 


skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK