ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Odpoledne v koňském sedle

KON _DOMINIK_027 Ve čtvrtek k nám na školní hřiště dorazila neobvyklá návštěva, která dětem rázem vykouzlila úsměv na tváři. Nebyl to nikdo jiný než dva koníci jménem Buffy a Zuzanka, kteří k nám přijeli ze stáje Brantice, aby s námi společně oslavili Den dětí.

Celý článek...
 

Prvouka hrou

P1050243 V rámci dvoutýdenního  projektu OBRATLOVCI jsme se v prvouce u paní učitelky Hlaváčkové učili tak trochu jinak.

Celý článek...
 

Dva naši žáci nominováni do volejbalové reprezentace ČR

CIMG0445 Volejbalistům skončila sezóna. Ale po roce tvrdé práce přichází příjemné výsledky a jeden z nich je nominace volejbalistů Michala Drabiny (9.M) a Vojtěcha Baža (8.M) do reprezentačního výběru předkadetů.

Celý článek...
 

Zatím se Hollywood bát nemusí, ale…

DSC00918 Tři odvážné filmařské týmy z 8. M se v rámci výuky informatiky pustily do náročné činnosti, a to do vytváření animovaného filmu. Každý z týmů si musel vytvořit vlastní námět a k tomu obstarat potřebné rekvizity. Jako nejvhodnější materiál k natáčení se pro začátek jevila stavebnice Lego.

Celý článek...
 

První vystoupení rockové části školní kapely SAH na naší škole.

DSC 0351 Na závěr programu deštivého dne dětí si připravili kluci ze školní kapely vystoupení pro všecky spolužáky. Pátou vyučovací hodinu se sešli všichni fanoušci na pavilonu „A“, kde už kluci připravili vše potřebné a začal půlhodinový „koncert“.

Celý článek...
 

Rozhledna a Eldorádo

rozhlednaeldordo 003 Pomalu se blíží prázdniny, a abychom si čekání na ně zpříjemnili, naplánovali jsme si s TPK takový menší výlet. V sobotu 19. 5. jsme si „vyšlápli“ na rozhlednu na Hraničním vrchu v Městě Albrechticích. V dálce šel vidět cvilínský kostel a rozhledna, zasněžený kopec v blízkosti Pradědu a jiné zajímavosti.

Celý článek...
 


logoelkamala

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK