ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Schůzka s rodiči budoucích prvňáků

DSC 0794 Vážení rodiče, zveme vás na informativní schůzku rodičů budoucích prvňáčků, která se koná ve čtvrtek 10. května 2012 v 16 hodin v budově školy na Janáčkově náměstí 17 na pavilónu B.

Celý článek...
 

Jarní výlet a včelí království

SAM 1691 V sobotu 28.4.2012 se uskutečnil již delší dobu plánovaný jarní výlet s dětmi ze III.oddělení školní družiny. Jelikož se teploty vyšplhaly až ke 30 – ti stupňům, stal se z něj jako mávnutím kouzelného proutku výlet krásně letním. Všichni jsme byli natěšeni na jízdu vlakem, ale bohužel díky výlukám jsme cestovali autobusem. Ten nás odvezl do nedalekého Úvalna a odtud už jsme šlapali po svých. Úspěšně jsme za celou sobotu zdolali desetikilometrovou trasu.

Celý článek...
 

Pálení čarodějnic

HASII A_ERODJNICE_2012_060 Spoustu záhadných formulí a kouzelných zaříkadel se děti z I. a II. oddělení ŠD naučily během pátečního čarodějnického řádění v lese. Po vydatném obědě se děti v převlecích za čarodějnice a čaroděje vydaly na Ježník a odtud pěšky na Ježkův palouk, kde bylo pro děti připravené zábavné odpoledne. Na všechny čekal velmi těžký úkol.

Celý článek...
 

Ekologická soutěž a oslavy Dne Země

P4250016 K oslavám Dne Země, které připadají na poslední týden v měsíci dubnu, již tradičně patří také Ekologická soutěž v Bruntálu. Symbolicky k 18. ročníku soutěže bylo pořadateli vybráno datum 18. 4. 2012. Již tradičně se soutěžní týmy sešly na půdě školy ZŠ Okružní v Bruntálu. A že nás nebylo málo.

Celý článek...
 

Hasím, hasíš, hasíme.

HASII A_ERODJNICE_2012_013 Návštěva požární stanice, prohlídka centrály, výjezdových vozidel a člunů, byla jen zlomkem toho, co na děti z I. a II. oddělení ŠD čekalo ve čtvrtek 26.4. odpoledne. Postupně si všechna oddělení ŠD projdou základní principy a zásady požární ochrany, seznámí se se základním vybavením, které hasiči při výjezdech používají a dostanou profesionální odpovědi na spoustu všetečných otázek.

Celý článek...
 

Tonda Obal na cestách

DSC 0923 Ve dnech 25. a 26. dubna proběhla na naší škole série besed s názvem „Tonda Obal na cestách“ s tématikou třídění a recyklace odpadů. Žáci prvního i druhého stupně projevili znalosti z dané tématiky, ale také se spoustu nového dověděli. Součástí besed byly praktické ukázky odpadů i jejich recyklovaných produktů.

Celý článek...
 


skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK