ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Pětka bodovala ve vybíjené!

vybijena1 Ve středu 28.3. se chlapci 5. tříd zúčastnili  turnaje ve vybíjené na ZŠ Žižkova v Krnově. Přesto, že v současné době nemáme ideální podmínky k tréninku, vybojovali krásné třetí místo, hned za favority turnaje ( ZŠ Žižkova a ZŠ Smetanův okruh). Celému týmu právem náleží velká pochvala za nelehký souboj. Výbornou hru předvedli zejména Kuba Droběna (5.A ) a Ondra Kostura (5.B) .

Celý článek...
 

Velikonoční rej masek

VELIKONON SPAN_126 Družinové děti  I. a II. oddělení školní družiny strávily v pátek 30. března, již podruhé v  tomto školním roce, noc ve škole, která se tentokráte vázala k velikonočním svátkům, byla totiž nazvaná Velikonoční rej masek. Sotva co se děti převlékly do připravených masek, čekala na ně spousta soutěžních úkolů, či disciplín.

Celý článek...
 

Schritt für Schritt …

P1040395 Dne 20. března 2012 se na naší škole konalo školní kolo olympiády v jazyce německém. Své síly se rozhodlo změřit celkem 17 žáků, kteří v tomto školním roce propadli kouzlu jazyka německého a začali studovat němčinu jako svůj druhý cizí jazyk v rámci nepovinně volitelného předmětu.

Celý článek...
 

Sportujeme pro zdraví

280320127891 V dnešní době plné civilizačních chorob hraje pohyb v našich životech primární roli. Mezi civilizační choroby můžeme zajisté zařadit obezitu a její nejdiskutovanější téma, které se věnuje dětské obezitě, ve které už několik let ČR zaplňuje horní místa na evropských žebříčcích. V České republice se potýká s nadbytečnými kily každé páté dítě od šesti do dvanácti let a každé desáté dítě do šestnácti let. O obezitě by se dnes dalo mluvit jako o epidemii nového tisíciletí. Kde je kámen úrazu?

Celý článek...
 

Otestujte si své IT dovednosti !

eskillsTak znělo heslo pro jednu březnovou hodinu Informatiky pro žáky 7. - 9. tříd. V rámci Evropského týdne IT dovedností si ověřili jak "na tom jsou" s moderní technikou. A nevedli si vůbec špatně. Ověřte si i Vy své dovednosti na adrese www.itfitness.cz, test je k dispozici zdarma až do 30.4.2012.

Celý článek...
 

Prozkoumali jsme Velikonoce ze všech stran

DSC 0244 V pondělí 2. dubna k nám do třídy přišla řeholní sestra Františka a kněz Radim. Vzájemně jsme se představili a řekli si, na co se na jaře nejvíce těšíme. Potom jsme se vydali na badatelskou cestu. Zkoumali jsme Velikonoce. Jak vznikl jejich název? Kde se odehrál příběh Velké noci a co mu předcházelo?

Celý článek...
 


logoelkamala

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK