ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Wie wäre es mit einem Spiel? „Tandem“ bei uns in der Schule

P1040640 JN Dne 11. 4. přijel k nám do školy na návštěvu pan Mathias Straub, student scénografie a loutkoherectví na DAMU v Praze. Pan Straub pracuje v koordinačním centru česko-německých výměn mládeže „Tandem“, které mimo jiné organizuje animační projekty v jazyce německém pro žáky základních škol s názvem „Němčina nekouše“.

Celý článek...
 

Microsoft Office Arena 2012

arena Word, Excel, PowerPoint .... Microsoft si pro nás připravil náročnou soutěž, která měla prověřit naše znalosti a dovednosti v práci s těmito programy. My jsme se ale nezalekli a pustili jsme se do boje. A povedlo se. Ve velké konkurenci se podařilo hned dvěma našim žákům postoupit mezi 15 nejlepších do krajského kola.

Celý článek...
 

Poslední krmení Plastožrouta se blíží !

plastozrout-s Soutěž "Nakrmte plastožrouta 2012" se pomalu blíží ke konci! Zatím jsme plastožroutovo bříško naplnili 366 kg plastových víček , což je určitě pořádná porce! Soutěž se ale blíží ke konci, proto sbírejte a noste poslední nastřádané vršky! Další termín sběru vršků bude 19.dubna v 7.30 hod. ve sborovně. Sběr vršků bude ukončen ke konci dubna. Pořadí tříd:

Celý článek...
 

Hlasuj ještě dnes!

hrnek-fotografie-351 jpg V pátek dne 30. března se konala na naší škole akce “Noc s Andersenem“. Součástí byla také soutěž o nejhezčí Pickwick hrnek. Návrh jsme přihlásili pod jménem paní učitelky a nyní je potřeba dát mu co nejvíce hlasů!!! Pomoz nám vyhrát a hlasuj. Zapoj celou svou rodinu, kamarády i známé! Čím víc hlasů právě naší škole pošlete, tím větší možnost máme vyhrát posezení do školy!

Celý článek...
 

Pětka bodovala ve vybíjené!

vybijena1 Ve středu 28.3. se chlapci 5. tříd zúčastnili  turnaje ve vybíjené na ZŠ Žižkova v Krnově. Přesto, že v současné době nemáme ideální podmínky k tréninku, vybojovali krásné třetí místo, hned za favority turnaje ( ZŠ Žižkova a ZŠ Smetanův okruh). Celému týmu právem náleží velká pochvala za nelehký souboj. Výbornou hru předvedli zejména Kuba Droběna (5.A ) a Ondra Kostura (5.B) .

Celý článek...
 

Velikonoční rej masek

VELIKONON SPAN_126 Družinové děti  I. a II. oddělení školní družiny strávily v pátek 30. března, již podruhé v  tomto školním roce, noc ve škole, která se tentokráte vázala k velikonočním svátkům, byla totiž nazvaná Velikonoční rej masek. Sotva co se děti převlékly do připravených masek, čekala na ně spousta soutěžních úkolů, či disciplín.

Celý článek...
 


skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK