ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Čtení pomáhá

logo1 Rozjeli jsme dobrovolnou charitativní akci. Zúčastnit se ji může každá třída od 1. do 9. ročníku. Tím, že budeme číst, získáme kredity (peníze) a můžeme pomoci tělesně postiženým dětem, opuštěným zvířatům,…  Nabídka je velká stejně jako potřeba. Někteří z Vás možná nepřečetli ještě žádnou knížku, zvažte to, když se rozhodnete právě teď, uděláte správné rozhodnutí nejen pro sebe, ale také pro druhé.

Celý článek...
 

Finále Janáčkova talentu

Jan tan_2_na_strnky_koly Už v pondělí 23. dubna proběhne očekávané  finále soutěže "Janáčkův talent". Chcete vidět žáky naší školy jak bojují tancem, zpěvem zkrátka svým talentem o vítězství? Příjďte se podívat!

Celý článek...
 

Podpořte svoji mateřskou školku

sm krnov_4 Mateřská škola Gorkého v Krnově byla  vybrána do soutěže o nejzajímavější projekt podpořený evropskou dotací v Moravskoslezském kraji nejkačka.eu! Hlasování v soutěži probíhá na internetových stránkách nejkačka.eu - Cirkus Mateřské školy Krnov  a to od 10. do 25. dubna. Soutěže se účastní se celkem 15 vybraných projektů. Podpořte krnovskou školku a svým hlasováním v soutěži můžete vyhrát řadu hodnotných cen.

 

Naše úspěchy v Okresním kole matematické olympiády

matematika V únoru proběhlo školní kolo matematické olympiády v kategoriích Z6, Z7, Z8. Úspěšnými řešiteli se stalo 21 žáků. Ti se pak 11.4. 2012 zúčastnili Okresního kola matematické olympiády v Bruntále. Všichni soutěžící statečně zápasili s čísly, obrazci, vzorci i logickými úlohami. Mezi konkurencí se neztratili a vybojovali tato místa:

Celý článek...
 

Wie wäre es mit einem Spiel? „Tandem“ bei uns in der Schule

P1040640 JN Dne 11. 4. přijel k nám do školy na návštěvu pan Mathias Straub, student scénografie a loutkoherectví na DAMU v Praze. Pan Straub pracuje v koordinačním centru česko-německých výměn mládeže „Tandem“, které mimo jiné organizuje animační projekty v jazyce německém pro žáky základních škol s názvem „Němčina nekouše“.

Celý článek...
 

Microsoft Office Arena 2012

arena Word, Excel, PowerPoint .... Microsoft si pro nás připravil náročnou soutěž, která měla prověřit naše znalosti a dovednosti v práci s těmito programy. My jsme se ale nezalekli a pustili jsme se do boje. A povedlo se. Ve velké konkurenci se podařilo hned dvěma našim žákům postoupit mezi 15 nejlepších do krajského kola.

Celý článek...
 


skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK


Aktuality

COOOL SCHOOL

Nosíš v hlavě nápad, jak vylepšit prostředí své třídy nebo školy? Nebo plán na super akci? Neváhej a pojď jej uskutečnit!  Více

 
Doplňující volby do školské rady

Od 29.11. do 5.12. 2018 proběhnou doplňující volby do školské rady. Prosím zájemce o práci ve školské radě, aby se do 23.11. 2018 nahlásili řediteli školy. Více informací na Edupage.

 
GDPR

Prohlášení o ochraně osobních údajů

 
Zájmové kroužky 2018/2019

Kroužky ŠD

Horolezecký

Stolní tenis

Šachy - oddíl

Šachy - škola

Minivolejbal

Volejbal - dívky, hoši

Volejbal - dívky

Atletika

Badminton

Sálová kopaná

Novinářský kroužek

Floorbal (ORCA)

Náboženství

Pěvecký sbor I. st.

SAH

Hravá angličtina

Break dance

Úpolové sporty

Janáčkova vlna

SVČ Méďa

SVČ Bruntál

Fotbal - Chomýž

Basketbal - dívky

Skautský oddíl

 
Závislost přes počítač – není také Vaše dítě gambler?

Počítač a mobil má dnes skoro každé dítě nebo dospívající. Nic víc nepotřebuje, aby začalo hrát placené hry přes internet. Víte, co je nejlepší prevencí? Znáte pravidla bezpečného používání počítače u dětí?  Kde najdete pomoc, když zjistíte, že nezletilé či plnoleté dítě hraní přes internet opravdu propadlo.