ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Hledání pokladu

1 Cíl byl jasný! Zlaté mince nás pomalu, ale jistě vedly na Ježečkův palouček. Tam už na nás čekala 8.A s paní učitelkou Hlaváčovou. Děti dostaly hrací karty a  plnily úkoly na stanovištích. Těch bylo celkem šest a museli jsme se hodně snažit. Osmáci si nás proklepli z přesnosti, vytrvalosti, obratnosti, ale i anglických vědomostí a nechyběla ani zkouška smyslová.

Celý článek...
 

Vystoupení ZUMBY pro rodiče

280620121069 ZUMBA, neboli zvláštní název nejenom pro latinsko-americké taneční styly, byla vytvořena kolumbijským tanečníkem Beto Perezem, jehož nápad se zrodil více než před osmi lety v Americe.  Tančí ji mladí, staří, ale i malé děti. Pro svou jednoduchost a rozmanitost se stala velmi populární v celém světě.

Celý článek...
 

Výtvarná soutěž Mikroregionu Krnovsko

DSC00077 V měsíci červnu na naší škole proběhla výtvarná soutěž Mikroregionu Krnovsko s názvem „Víme, kde bydlíme, co máme zajímavého, co umíme…“ Soutěž byla určena pro děti  4. a 5. tříd. Děti měly za úkol nakreslit zajímavé místo, budovu nebo památku svého města  či blízkého okolí.

Celý článek...
 

Škola trochu jinak

Co je to?

Na předposlední den v letošním školním roce jsme moc těšili. Věděli jsme totiž, že jej prožijeme společně s našimi kamarády z partnerské třídy 8.M. Tentokrát si pro nás nachystali šipkovanou podél řeky Opavice. Na začátku jsme se pomoci losování rozdělili do 8 skupin a abychom se odlišili, nabrali odvahu a stmelili se ve skupině, vymysleli jsme si...

Celý článek...
 

Atletika ŠD

Fotografie0553 Ve středu 27.6.2012 děti ŠD soutěžily v atletických disciplínách – běh 50m, skok daleký, hod kriketovým míčkem. Všichni vyzbrojeni soutěživou náladou se pustili do závodění.

Celý článek...
 

Dopis pro šesťáky

IMGA0511 Naši milí šesťáci z „Áčka“, společné dopoledne se nám líbilo. Bylo nám s Vámi dobře.

Celý článek...
 


skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK