ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Máme rádi sněžná prkýnka II.

LYASK KURZ_LEDEN_2012_008 V týdnu od 23.1. do 27.1. 2012, absolvovaly přihlášené děti ze školní družiny lyžařský kurz na nedalekém zasněženém kopci ve Vraclávku. Přestože některé děti stály na lyžích poprvé a neměly vůbec žádné zkušenosti, zvládly základní prvky na výbornou. Zkušenější lyžaři zdokonalili a vypilovali techniku.

Celý článek...
 

POZOR, také v Krnově nastala smogová situace!!!

idMapImage Také v Krnově došlo k překročení trojnásobku limitu koncentrace polétavého prachu. Osobám s chronickými dýchacími potížemi, srdečním onemocněním, starším lidem a malým dětem se doporučuje omezit pobyt pod širým nebem. Dospělým osobám bez zdravotních potíží se doporučuje zdržet se při pobytu pod širým nebem zvýšené fyzické zátěže, spojené se zvýšenou frekvencí dýchání. Více.

 

Mladý Demosthenes a Mauglí!

DSC 0733 Co mají společného Demosthénes a Mauglí?  Na to by Vám mohli odpovědět účastníci regionálního kola Mladý Demosthenes, které se konalo ve středu 25. ledna 2012 v Ostravě. Sešly se zde děti z Bruntálska, Opavy, Ostravy, Českého Těšína, Frýdku Místku i Nového Jičína, aby předvedly své řečnické umění.

Celý článek...
 

Okresní kolo matematické olympiády

MO Ve středu 25. ledna proběhlo na gymnáziu v Bruntále Okresní kolo Matematické olympiády v kategorii 5. a 9 .tříd. Ze školního kola matematické olympiády vzešlo 12 úspěšných řešitelů pátých tříd a jedna úspěšná řešitelka devátých tříd. Naši školu nakonec pro nemoc reprezentovalo 7 žáků pátých tříd a jedna žákyně devátých tříd.

Celý článek...
 

Koleda, koleda Štěpáne ...

DSC02457 Koleda, která se v dávných dobách zpívala na Štěpána (2. svátek vánoční) nebo Nesem vám noviny – koleda vánoční.  Kdo by to neznal ? A co tak koleda novoroční – přání do Nového roku. Např. Fanfr,fanfr fanfrnoch nebo Den přeslavný ...

Celý článek...
 

Máme rádi sněžná prkýnka

396576 328726250500694_219935464713107_958263_1548824486_n Od pondělí se přihlášené děti z prvního stupně účastní lyžařské školičky, kterou ve spolupráci s naší  školní družinou pořádá FUN – line. Každé odpoledne malí lyžaři jezdí do Vraclávku, kde probíhá výuka pod vedením zkušených instruktorů. Na fotky se můžete podívat zde.

 


logoelkamala

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK