ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Postupujeme na národní přehlídku v recitaci

DSCN9033 Na naší škole máme mnoho dětí, které nejen rády recitují, ale jejich přednes je dokonce na takové úrovni, že naši školu reprezentují často i za hranicemi okresu.

Celý článek...
 

Mc Donald's Cup

8 V pátek 4.května se na hřišti TJ Krnov uskutečnil 15. ročník školního fotbalového turnaje Mc donald´s Cup, kterého se zúčastnilo několik základních škol z Krnova a okolí. Konkurence byla veliká. I přesto se naši malí fotbalisté pustili do soupeřů s obrovskou dávkou zodpovědnosti a fyzického úsilí.

Celý článek...
 

8. květen - Den vítězství

Yalta summit_1945_with_Churchill_Roosevelt_Stalin Dalším májovým státním svátkem, který se týká nejen našich zemí, ale i většiny světa, je 8. květen – Den vítězství, neboli den ukončení 2. světové války.

Celý článek...
 

Mini ZOO SVČ Opava

Opava 129 V pondělí 30.4. ŠD pořádala výlet do mini ZOO SVČ Opava. Bylo ředitelské volno, ale ŠD fungovala. Tak jsme se rozhodli, že si uděláme výlet. Začli jsme se scházet už v 6:30 hod. v ranní družině. V 8:15 jsme se vydali na hlavní nádraží, odkud jsme měli vyjet v 9:06 vlakem směr Opava Západ. Jenomže jsme měli smůlu. Krnov – Opava je výluka až do 24.5. To bylo velké zklamání.

Celý článek...
 

Schůzka s rodiči budoucích prvňáků

DSC 0794 Vážení rodiče, zveme vás na informativní schůzku rodičů budoucích prvňáčků, která se koná ve čtvrtek 10. května 2012 v 16 hodin v budově školy na Janáčkově náměstí 17 na pavilónu B.

Celý článek...
 

Jarní výlet a včelí království

SAM 1691 V sobotu 28.4.2012 se uskutečnil již delší dobu plánovaný jarní výlet s dětmi ze III.oddělení školní družiny. Jelikož se teploty vyšplhaly až ke 30 – ti stupňům, stal se z něj jako mávnutím kouzelného proutku výlet krásně letním. Všichni jsme byli natěšeni na jízdu vlakem, ale bohužel díky výlukám jsme cestovali autobusem. Ten nás odvezl do nedalekého Úvalna a odtud už jsme šlapali po svých. Úspěšně jsme za celou sobotu zdolali desetikilometrovou trasu.

Celý článek...
 


skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK