ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Poslední krmení Plastožrouta se blíží !

plastozrout-s Soutěž "Nakrmte plastožrouta 2012" se pomalu blíží ke konci! Zatím jsme plastožroutovo bříško naplnili 366 kg plastových víček , což je určitě pořádná porce! Soutěž se ale blíží ke konci, proto sbírejte a noste poslední nastřádané vršky! Další termín sběru vršků bude 19.dubna v 7.30 hod. ve sborovně. Sběr vršků bude ukončen ke konci dubna. Pořadí tříd:

Celý článek...
 

Hlasuj ještě dnes!

hrnek-fotografie-351 jpg V pátek dne 30. března se konala na naší škole akce “Noc s Andersenem“. Součástí byla také soutěž o nejhezčí Pickwick hrnek. Návrh jsme přihlásili pod jménem paní učitelky a nyní je potřeba dát mu co nejvíce hlasů!!! Pomoz nám vyhrát a hlasuj. Zapoj celou svou rodinu, kamarády i známé! Čím víc hlasů právě naší škole pošlete, tím větší možnost máme vyhrát posezení do školy!

Celý článek...
 

Pětka bodovala ve vybíjené!

vybijena1 Ve středu 28.3. se chlapci 5. tříd zúčastnili  turnaje ve vybíjené na ZŠ Žižkova v Krnově. Přesto, že v současné době nemáme ideální podmínky k tréninku, vybojovali krásné třetí místo, hned za favority turnaje ( ZŠ Žižkova a ZŠ Smetanův okruh). Celému týmu právem náleží velká pochvala za nelehký souboj. Výbornou hru předvedli zejména Kuba Droběna (5.A ) a Ondra Kostura (5.B) .

Celý článek...
 

Velikonoční rej masek

VELIKONON SPAN_126 Družinové děti  I. a II. oddělení školní družiny strávily v pátek 30. března, již podruhé v  tomto školním roce, noc ve škole, která se tentokráte vázala k velikonočním svátkům, byla totiž nazvaná Velikonoční rej masek. Sotva co se děti převlékly do připravených masek, čekala na ně spousta soutěžních úkolů, či disciplín.

Celý článek...
 

Schritt für Schritt …

P1040395 Dne 20. března 2012 se na naší škole konalo školní kolo olympiády v jazyce německém. Své síly se rozhodlo změřit celkem 17 žáků, kteří v tomto školním roce propadli kouzlu jazyka německého a začali studovat němčinu jako svůj druhý cizí jazyk v rámci nepovinně volitelného předmětu.

Celý článek...
 

Sportujeme pro zdraví

280320127891 V dnešní době plné civilizačních chorob hraje pohyb v našich životech primární roli. Mezi civilizační choroby můžeme zajisté zařadit obezitu a její nejdiskutovanější téma, které se věnuje dětské obezitě, ve které už několik let ČR zaplňuje horní místa na evropských žebříčcích. V České republice se potýká s nadbytečnými kily každé páté dítě od šesti do dvanácti let a každé desáté dítě do šestnácti let. O obezitě by se dnes dalo mluvit jako o epidemii nového tisíciletí. Kde je kámen úrazu?

Celý článek...
 


skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK