ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Sláva v tělocvičně, sláva tělocvičně

022 V pondělí 6. února se konala poslední akce, kterou naše tělocvična zažila. Soutěžilo se ve šplhu. Celkem 32 žáků, chlapců a děvčat, 3. až 5. tříd šplhalo o co nejlepší výkon. Je to jedna z mála školních akcí, kterou, i když v malém počtu, navštěvují rodiče.

Celý článek...
 

Janáčkova notička

sted3 V lednu se uskutečnilo školní kolo Janáčkovy notičky. Žáci si připravili lidové i populární písničky. Mnozí nádherně zpívali, některým sem tam uletěla notička, ale všichni měli jedno společné a to radost z hudby. Během přestávky žáci dramatického kroužku zatancovali taneček na píseň Colu, pijeme colu ...

Celý článek...
 

Technická olympiáda

images V měsíci lednu 2012 se vybraní žáci naší školy zúčastnili školního kola technické olympiády. Výsledky žáků byly odeslány do krajského hodnocení. Během měsíce března proběhne vyhodnocení a 10 nejúspěšnějších řešitelů z každého ročníku bude pozváno do krajského kola, které proběhne počátkem května 2012. Tři vítězové technické olympiády budou oceněni zajímavými věcnými cenami. Úspěšným řešitelům školního kola blahopřejeme.

Celý článek...
 

Matematické třídy 2012/2013 - schůzka pro rodiče

Vážení rodiče budoucích šesťáků,
dovolujeme si Vás pozvat na schůzku, věnovanou informacím o výběrové třídě s rozšířenou výukou matematiky a přírodovědných předmětů, která proběhne ve čtvrtek 16.2. 2012 v 16:00 hod. ve sborovně školy. Informace o matematických třídách.

 

Žákovský parlament, vánoční sbírka a dětské oddělení

DSC 0668 Součástí vánoční besídky byl i charitativní prodej vánočních ozdob a dárků, které vyrobili žáci. Výtěžek byl věnován dětskému oddělení v Krnovské nemocnici. Zástupci parlamentu v lednu odevzdali malým nemocným kamarádům pastelky, fixy na textil, panenky, nádobíčko a postýlku. Na oddělení parlamenťáky přivítala paní primářka MUDr. Marie Žaloudíková.

Celý článek...
 

Máme rádi sněžná prkýnka II.

LYASK KURZ_LEDEN_2012_008 V týdnu od 23.1. do 27.1. 2012, absolvovaly přihlášené děti ze školní družiny lyžařský kurz na nedalekém zasněženém kopci ve Vraclávku. Přestože některé děti stály na lyžích poprvé a neměly vůbec žádné zkušenosti, zvládly základní prvky na výbornou. Zkušenější lyžaři zdokonalili a vypilovali techniku.

Celý článek...
 


skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK