ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Máme dobré "šplhouny".

DSC00197 Žáci naší školy zvítězili v okresním kole soutěže ve šplhu v závodech družstev. Závodilo se v soutěži družstev, počítaly se dva nejlepší časy ze tří pokusů každého závodníka a ty se pak sčítaly. Naši žáci díky nervozitě první časy trochu pokazili. Druhé pokusy už byly mnohem veselejší ...

Celý článek...
 

Vybojovali jsme stříbro!

zleva: Ondřej Kostura (5.B), David Bystroň (5.A), Michaela Kosturová (5.C), Kryštof Horáček (4.C), Robin Vojtěšek (4.C), Tomáš Kolbasa (4.C) Ve středu 7.12. se na základní škole v Lichnově uskutečnil tradiční turnaj v sálové kopané, kterého se zúčastnilo celkem pět základních škol: ZŠ Lichnov, ZŠ Horní Benešov, ZŠ Zátor, ZŠ Smetanův okruh a ZŠ Janáčkovo náměstí. Síly si vzájemně měřili žáci 4. a 5. tříd a to ve dvou sedmiminutových poločasech. I tato relativně krátká doba však byla fyzicky a často i psychicky velmi náročná.

Celý článek...
 

Perníkový den

PERNKY A_MIKUL_004 Blížící se vánoční atmosféru, ke které patří i dodržování starých zvyků a tradic, si děti z I. a II. oddělení školní družiny přiblížily malováním, pečením a zdobením opravdových voňavých perníčků. Připravit těsto z potřebných surovin nebylo tak těžké. Větší práci dalo dětem vyválet těsto tak, aby perníčky byly stejné.

Celý článek...
 

Piktogramy kolem nás

DSC 0682 Když nakreslíš srdce, každý hned pozná, že je to znak “lásky“. Dorozumíváme se. Komunikujeme. Slovo komunikace je latinského původu. Je to obecně lidská schopnost, jejíž samozřejmostí je mluvená řeč. Sdělujeme své myšlenky, nápady, pocity nejen pomocí řeči ale také různých posunků nebo gest. Často si říkáme, že mluvíme stejnou řečí a přitom si často vzájemně nerozumíme. A tu možná přijdou na řadu piktogramy.

Celý článek...
 

Čerti nikdy nespí

PERNKY A_MIKUL_013 I když čerti navštěvují malé nezbedníky až 5.prosince, za dětmi do školní družiny se přišli podívat už první prosincový den. Děti takovou návštěvu vůbec nečekaly a bylo to pro ně velké překvapení. Zpočátku bylo plno slziček, ale když děti zjistily, že s čerty je i legrace, zábavné odpoledne plné her a soutěží si užily.

Celý článek...
 

Rodiče vybírali své zástupce do školské rady.

200811211303 IMG_0002 V průběhu třídních schůzek 24.11. 2011 proběhla volba do Školské rady při Základní škole Krnov, Janáčkovo náměstí 17. Rodiče vybírali 2 zástupce do Školské rady ze 2 kandidátů, kteří se řádně přihlásili. Voleb se zúčastnilo celkem 308 oprávněných voličů, kteří odevzdali 301 platných volebních lístků.

Celý článek...
 


logoelkamala

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK