ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Zbylo na nás jenom 1. místo

IMG 0003 Přednáším, přednášíš, přednášíme …  a to všichni – malí i velcí, vždyť  nedávno proběhlo na 1. i 2. stupni školní kolo v recitaci. Žáci byli rozděleni podle ročníků do 5 kategorií včetně nulté kategorie určené pro  nejmladší školáky, prvňáčky. Z každé kategorie vybrala porota 2 recitátory, kteří svůj výkon předvedli v okresním kole recitační soutěže.

Celý článek...
 

Kurz bruslení na naší škole

DSC 0177 Kurz bruslení pro hochy 6. – 9.tříd začal 16.1.2012 a potrvá do konce března, i když některé třídy skončili trochu dříve. Hoši přecházejí v hodinách TV na Zimní stadion a zde se učí bruslení i samotný hokej. Dívky se přidaly ke klukům v druhé půli února a některé pojaly kurz velmi aktivně a kreativně, k pobavení svému i našemu.

Celý článek...
 

Přírodovědné soutěže v zimě

Vítězové Ani v zimním období neusnuli naši žáci zimní spánkem. Právě naopak! V zimních měsících proběhla školní kola různých soutěží...

Celý článek...
 

Zdravé sezení pro děti od krnovské firmy

MINI 14 Krnovský výrobce židlí PROWORK spol. s r.o. představuje zcela novou koncepci dětské ergonomické židle THERAPIA (ENERGY) MINI s mnoha důležitými funkcemi pro správnou polohu těla při práci. Je vhodná zejména pro děti školního věku při dlouhodobém sezení u pracovního stolu a zejména u počítače.

Celý článek...
 

Na chvíli televizní hvězdou

P1050092 V sobotu 10. března jsme se vydali Prahy na natáčení televizního pořadu Zprávičky – Miniparlament. Tento pořad se vysílá pravidelně každou sobotu v 9,30 hodin na ČT1. Jako aktivní diváci jsme se stali součástí tohoto pořadu. Všichni jsme si natáčení i pobyt v Praze velmi užívali. Mezi malými poslanci jsme měli také „želízko v ohni“.

Celý článek...
 

Geografie a my

P210212 09.21 I v letošním školním roce mohli žáci naší školy porovnat své zeměpisné znalosti ve školním kole zeměpisné olympiády, která proběhla koncem února, ještě před odchodem na jarní prázdniny. Vítězové se tak mohli již v předstihu připravit na těžkou konkurenci v okresním kole.

Celý článek...
 


skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK