ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Zahájení školního roku 2012/2013

DSC 3220 Informace pro rodiče i žáky o průběhu prvního školního dne, školní družině, stravování v jídelně, rozdělení tříd a třídních učitelích. Aktuální seznamy žáků 1. a 6. tříd.

Celý článek...
 

Janáčkovská prázdninová olympiáda.

DSC 0054 Pod záštitou stavební firmy AF stav z Krnova  a firmy vodo – topo – plyn Michala Šindlera z Olomouce, se uskuteční v posledním prázdninovém týdnu / pravděpodobně některý den mezi  29. – 31. srpna  - dle počasí /  "Janáčkovská prazdninová olympiáda"na školním hřišti.

Celý článek...
 

Důležité upozornění pro strávníky Školní jídelny

ANKETA1 Od září 2012 bude v jídelně fungovat nový objednávkový systém, který strávníkům umožní odhlášení obědů a volbu jídla přes internet. Stravenky pak nahradí elektronický čip. Prosím všechny strávníky, aby se seznámili s informacemi v článku a vyzvedli si v průběhu měsíce srpna své přístupové heslo a čip. 

Celý článek...
 

Stavební práce v plném proudu

obr elo O letošních prázdninách určitě škola neodpočívá, není tu ten pověstný klid, ale chodbami se rozléhá zvuk všemožné stavební techniky. Krásného letního počasí využívají stavbaři k práci na hrubé stavbě zázemí tělocvičny.

Celý článek...
 

Hledání pokladu

1 Cíl byl jasný! Zlaté mince nás pomalu, ale jistě vedly na Ježečkův palouček. Tam už na nás čekala 8.A s paní učitelkou Hlaváčovou. Děti dostaly hrací karty a  plnily úkoly na stanovištích. Těch bylo celkem šest a museli jsme se hodně snažit. Osmáci si nás proklepli z přesnosti, vytrvalosti, obratnosti, ale i anglických vědomostí a nechyběla ani zkouška smyslová.

Celý článek...
 

Vystoupení ZUMBY pro rodiče

280620121069 ZUMBA, neboli zvláštní název nejenom pro latinsko-americké taneční styly, byla vytvořena kolumbijským tanečníkem Beto Perezem, jehož nápad se zrodil více než před osmi lety v Americe.  Tančí ji mladí, staří, ale i malé děti. Pro svou jednoduchost a rozmanitost se stala velmi populární v celém světě.

Celý článek...
 


skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK