ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Setkání s myslivci

DRAKIDAMYSLIVCIKAMZK 016 Na začátku školního roku se téměř všechny děti zapojily do akce „Pomoc zvířátkům“ a nasbíraly jim na přilepšenou v zimních měsících kaštany a žaludy. Myslivci, kteří se o tato zvířata v lese starají, přijeli za dětmi do školní družiny poděkovat a na oplátku si s nimi povídali o životě zvířat v lese, o tom, jak se zvířátka připravují na zimu a jak je důležitá práce myslivců.

Celý článek...
 

Rodiče na třídních schůzkách

DSC 0647 Ve čtvrtek 24.11.2011 se na naší škole uskutečnily třídní schůzky . Součástí byla tentokrát také prezentace středních škol pro žáky 8. a 9. tříd a jejich rodiče, kterou zorganizovala výchovná poradkyně naší školy. O velké účasti vypovídají čísla. Do školy přišlo 79% rodičů žáků 1.-5.tříd a 71 % rodičů žáků 6.-9. tříd. Hojná účast a dobrá spolupráce s rodiči souvisí s klesajícím počtem kázeňských přestupků a výchovných opatření.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE! Vánoční sbírka

201111172145 100_3008-1 Dolní komora  žákovského parlamentu (1. stupeň) a turisticko-přírodovědný kroužek pořádá „Vánoční sbírku“ ve prospěch psího útulku ve Slezských Pavlovicích. Potřebné by byly piškoty, psí salámy, granule,… Pokud máte doma staré nepotřebné deky, na zimu se pejskům budou také velmi hodit. Sběrné dny se konají vždy v pátek 2.12. a 9.12. 2011 ráno od 7,30 do 8,00 hodin na pavilonu B.

 

 

Poprvé jsme nakrmili plastožrouta

DSC 0639 Ve čtvrtek 24.11.  členové žákovského parlamentu poprvé vybírali plastová víčka nasbíraná jednotlivými třídami. Aby mohli evidovat, kolik která třída víček přinesla, jako odměrka sloužil plastový kýblík s odměrkou na litry. Pochvala patří všem třídám, které se do soutěže "Nakrmte plastožrouta 2011/2012" zapojily. V průběhu čtvrtku žáci parlamentu vybrali 361 litrů vršků, což jsou tři plné pytle.

Celý článek...
 

Družstvo učitelů si odneslo prvenství

Volejbalové družstvo snů Volejbalové družstvo učitelů ZŠ Krnov, Janáčkovo náměstí 17 vybojovalo prvenství v tradičním volejbalovém turnaji pracovníků škol, který pravidelně ve skvělé atmosféře pořádá ZŠ Žižkova. Turnaje se zúčastnilo 8 družstev okresu Bruntál a všechny medaile tentokráte zůstaly v Krnově. Celkově 2. místo obsadili domácí ZŠ Žižkova a třetí místo ZŠ Dvořákův okruh.

 

 

ŽP zasedal s ředitelem školy

DSC 0634 24. listopadu se uskutečnilo zasedání našeho žákovského parlamentu, na které byl pozván pan ředitel. Členové parlamentu jej seznámili se svým plánem práce  na tento školní rok a připravili si  několik otázek , které zajímaly je i spolužáky v Domečcích.  A o čem si povídali?.

Celý článek...
 


logoelkamala

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK