ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Žákovský parlament na návštěvě v partnerské škole

CIMG8672 Ve středu 14.prosince se vydali členové Žákovského parlamentu naší školy na návštěvu do partnerské MŠ, ZŠ a SŠ pro sluchově postižené ve Valašském Meziříčí. Pozvání přišlo jen dva dny předem, o to větší nadšení zavládlo v parlamentu a všichni se moc těšili, až zase uvidí "spolubojovníky" z prožitkového kurzu.

Celý článek...
 

Mladý Demosthenes poprvé u nás ve škole

DSC 0233 Ve čtvrtek 15. prosince proběhlo soutěžní klání v řečnění.  Všech čtrnáct odvážlivců čekal nelehký úkol, měli předvést  1 až 2 minutový monolog na libovolné téma, které si sami vymysleli.  Porota hodnotila originalitu tématu, práci s hlasem, využití jazykových prostředků, neverbální komunikaci a samozřejmě celkový dojem.  A neměla to vůbec jednoduché...

Celý článek...
 

Také chlapci pod vysokou sítí dobojovali

DSC 0374 Finále chlapců v minivolejbale proběhlo úspěšně 19.12. v naší tělocvičně. Začátek turnaje byl komplikován osvětlením tělocvičny, které vzdorovalo pokusům o opravu a naplno se rozběhlo až kolem půl 11, takže se čekalo, až se pořádně rozední a hrálo se za přírodního osvětlení. Kluci se s tím statečně vyrovnali a hráli krásně a naplno.

Celý článek...
 

Minivolejbal dívek už zná své vítězky

DSC 0312 Finále minivolejbalu dívek 8. a 9. tříd proběhlo 16.12. v naší tělocvičně. Do finále postoupilo 13 dívek, z každé třídy 2 (kromě 8.M, zde byly 3 hráčky a na hřišti se střídaly). Třídní kola turnaje probíhaly v rámci hodin TV a z každé třídy postoupily 2 nejlepší hráčky. Systém turnaje je jednoduchý. Děvčata jsou rozdělena do dvou skupin po třech týmech.

Celý článek...
 

Pomáháme pejskům

tulek 064 Jak ten čas rychle běží… Byla sobota 5. listopadu, kdy jsme s Tépéčkem navštívili psí útulek ve Slezských Pavlovicích. Tenkrát, když jsme viděli tu spoustu pejsků, z nichž každého potkal ne zrovna pěkný osud, napadlo nás, že za necelé dva měsíce budou vlastně Vánoce a toho by se dalo využít. Nemyslet jen na sebe, ale udělat také něco třeba právě pro naše „nejlepší přátelé“. 

Celý článek...
 

Víte jak vypadá čertovská škola?

IMGA0451

Tak, že do školy místo dětí přijdou samí čertíci. A co tady chtějí? No přeci…. Čertovsky se učit. A takové čertovské učení je docela jiné než to naše. Vaření v kotli, přikládání pod kotle s hříšníky a chytání nezbedných dětí do pytle. Nakonec čertíci zjistili, že se v téhle čertovské školičce naučili počítat a číst. Na kontrolu přišel i sám Mikuláš v doprovodu anděla i čerta.

Celý článek...
 


skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK