ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Příprava na prázdniny

19062012972 Jak už to tak bývá měsíc červen je měsícem plným očekávání, radosti a nekonečné touhy po prázdninách. Udržet dětskou pozornost stále ve střehu je čím dále tím těžší záležitostí jak pro učitele, tak i pro vychovatele. Chce to dávku trpělivosti a především umění vžít se alespoň trochu do role malého školáka.

Celý článek...
 

Matematika na hřišti

DSC01237 Mohli si chvíli zahrát na skauty, indiány nebo eskymáky. Přestože se s matematikou museli poprat v přírodě, o život jim ale nešlo. Deváťáci (9.A) v paměti hledali to, co už zapomněli. A páťáci (5.B) se snažili použít v praxi to, co se sotva naučili.

Celý článek...
 

Plastožrout si pochutnal

nov Plastorout Milí kamarádi, děkuji Vám za to, že jste se o mě celý rok starali a krmili mě plastovými víčky. Celkem jsem si pochutnal na 484 kg. A za to  patří velký dík Vám, všem sběračům a také ekologické sekci žákovského parlamentu, zejména Denisi R.,Tomáši H. a Kubovi Š., kteří se po celý rok starali o mé pravidelné krmení

Celý článek...
 

Praděd pokořen!

DSCF0471 Třídy 8. A a 8. B dne 6. června využili den školního výletu k pokoření hory Praděd. Po té následovala náročná turistická stezka po Bílé Opavě do Karlovy studánky. Počasí vyšlo a žáci s nadšením zdolávali dřevěné lávky a schody naučné stezky. Již nyní žáci hledají výzvu do dalšího školního roku, tak možná Tatry?!

Celý článek...
 

Betula pendula

09062012124 V sobotu 9. června jsme se již tradičně zúčastnili 18. ročníku přírodovědné soutěže Betula pendula v prostorách Starého hliniště. Žáci byli podrobeni otázkám z botaniky a zoologie a naši byli, jak jinak, nejlepší!

Celý článek...
 

AC/DC dunělo krnovským náměstím

foto10 Naše rocková kapela vystoupila 7.6. na krnovském náměstí v rámci Dne sociálních služeb. Kapela je pořád ještě nezkušená, ale i tak kluci dokázali nacvičit šest písní od světoznámé kapely AC/DC, která je zároveň jejich velkým vzorem. Předpremiéru měli kluci 1.6. na naší škole.

Celý článek...
 


skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK