ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Super odpoledne v ŠD

P1170183 V úterý jsme si užili super odpoledne. Vydali jsme se na výstavu „Barbie a její svět“ a „Ukázky řemesel a cínového nádobí“. Ale protože bylo všude plno sněhu, tak jsme se po cestě rozhodli, že si postavíme sněhuláka a zakoulujeme si. Sněhu bylo dost, tak nám to šlo hodně rychle. Užili jsme si hodně legrace a hlavně jsme jako sněhuláci vypadali my.

Celý článek...
 

Den otevřených dveří

Bez nzvu Únor je za dveřmi a s ním i zápis předškolních dětí do 1. tříd základních škol. Na děti čeká nové prostředí a noví lidé. Aby se s tímto prostředím seznámily ještě před samotným zápisem, pořádáme - Den otevřených dveří. Rodiče budoucích prvňáčků si se svými dětmi mohou přijít prohlédnout školu v pondělí 30. ledna 2012 od 8:00 do 16:00 hodin.

Celý článek...
 

ŠD hledá talent

IMG 5592 Zpívání, přednes básní, pantomimu, hru na klavír a flétnu, magická kouzla, ukázku bojového umění, komické scénky i taneční vystoupení, to vše si děti z I. a II. oddělení školní družiny připravily pro své kamarády na páteční soutěž pod názvem „ŠD hledá talent“. Soutěžit mohly děti jednotlivě i ve skupinách. O přidělení určitého počtu bodů se postaraly ostatní děti, které nesoutěžily.

Celý článek...
 

Netradiční olympiáda

IMG 5549 Odpoledne ve školní družině si děti z I. oddělení zpestřily netradičními pohybovými aktivitami v tělocvičně. Protože děti jsou velmi hravé a rády mezi sebou soutěží, (ať je to cokoliv), čekala na ně v tělocvičně soutěž v netradičních disciplínách. Hodit gumovou holinkou na určené místo, nebo běžet v obřích kalhotách určitou trasu na čas není vůbec jednoduché.

Celý článek...
 

Bylinkové čajování

GLU353051 caje Pátek třináctého je pro některé magické datum, plné smůly. Né však pro děti III.oddělení školní družiny. Tyto děti se těšily na neobvyklé odpoledne ve školní kuchyňce. Jelikož se tento měsíc zabývají tématem: “ Ve zdravém těle zdravý duch“,domluvily jsme se na přípravě bylinkových čajů a jejich ochutnávce. 

Celý článek...
 

Informace k lyžařskému výcviku před odjezdem

lya

Zima nám doručila zásilku sněhu. Na chatě Brans je už vše připraveno. Lyžařský kurz je za dveřmi. Tak ještě pár rychlých informací pro ty co věčně nemohou najít lístečky. Odjíždíme v neděli 12.2. 2012 od školy ve 12:00 hod. Zpátky se vrátíme v pátek 17.2. 2012 kolem 13:30 hod. Lyžařské oblečení na sebe, po příjezdu se jde hned na svah.

Celý článek...
 


skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK


Aktuality

COOOL SCHOOL

Nosíš v hlavě nápad, jak vylepšit prostředí své třídy nebo školy? Nebo plán na super akci? Neváhej a pojď jej uskutečnit!  Více

 
Doplňující volby do školské rady

Od 29.11. do 5.12. 2018 proběhnou doplňující volby do školské rady. Prosím zájemce o práci ve školské radě, aby se do 23.11. 2018 nahlásili řediteli školy. Více informací na Edupage.

 
GDPR

Prohlášení o ochraně osobních údajů

 
Zájmové kroužky 2018/2019

Kroužky ŠD

Horolezecký

Stolní tenis

Šachy - oddíl

Šachy - škola

Minivolejbal

Volejbal - dívky, hoši

Volejbal - dívky

Atletika

Badminton

Sálová kopaná

Novinářský kroužek

Floorbal (ORCA)

Náboženství

Pěvecký sbor I. st.

SAH

Hravá angličtina

Break dance

Úpolové sporty

Janáčkova vlna

SVČ Méďa

SVČ Bruntál

Fotbal - Chomýž

Basketbal - dívky

Skautský oddíl

 
Závislost přes počítač – není také Vaše dítě gambler?

Počítač a mobil má dnes skoro každé dítě nebo dospívající. Nic víc nepotřebuje, aby začalo hrát placené hry přes internet. Víte, co je nejlepší prevencí? Znáte pravidla bezpečného používání počítače u dětí?  Kde najdete pomoc, když zjistíte, že nezletilé či plnoleté dítě hraní přes internet opravdu propadlo.