ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Geografie a my

P210212 09.21 I v letošním školním roce mohli žáci naší školy porovnat své zeměpisné znalosti ve školním kole zeměpisné olympiády, která proběhla koncem února, ještě před odchodem na jarní prázdniny. Vítězové se tak mohli již v předstihu připravit na těžkou konkurenci v okresním kole.

Celý článek...
 

Malí vodníci ze ŠD

SAM 0724 V sobotu 10.3. děti III. a V. oddělení se vydaly na krytý bazén v Krnově. Ráno jsme se sešli u školy. Všichni vybavení dobrou náladou jsme odstartovali naše sobotní dopolední plavecké dobrodružství. Všichni jsme se moc těšili. Po osprchování a prvním namočení jsme zjistili, že voda má tu správnou teplotu a pustili jsme se do her. Samozřejmě, že jsme si museli i zaskákat do vody.

Celý článek...
 

Projekt - Ušlehej si sníh

DSC01164 Chcete vědět, co všechno se dá se sněhem zažít? Žáci 5.B pro Vás své zážitky zaznamenali trochu netradičně.

Dopoledne se třídou
vydali jsme se ven,
nemalovali jsme křídou,
                                         nýbrž si hráli se sněhem.

Celý článek...
 

Městská knihovna Vás zve na recitál

279534-top foto1-vz2ip Městská knihovna Krnov, srdečně zve na recitál básníka, písničkáře, textaře, překladatele a autora četných rozhlasových a televizních pořadů Jiřího Dědečka. V úterý 13. března 2012 v 18:00 hod. ve studovně Městské knihovny Krnov.

Celý článek...
 

Zapomenutí kamarádi

kamaradi5"Přítel není ten, kdo tě polituje, přítel je ten, kdo ti pomůže."
Přátelství a kamarádství patří mezi nejkrásnější lidské vztahy. Kamarád může být do deště, o kamaráda se dá opřít jako o hůl, správný kamarád je nablízku, když je potřeba, kamarád dovede zahřát nejen u srdce. Neměli bychom na své kamarády zapomínat a nechávat je samotné a smutné.

Celý článek...
 

Konkurz do České televize

016 V  sobotu 3. března se zástupci našeho parlamentu Tomáš  Halíř (6.M) a Martin  Vondra (5.A) zúčastnili konkurzu do pořadu Zprávičky -  miniparlament  v České televizi.  Měli  zde  přednést a  obhájit  své návrhy poslance, o nichž se následně hlasovalo. Pokud by jejich návrh prošel hlasováním, postupují do dalšího kola.

Celý článek...
 


skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK