ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Chcete se stát Slovíčkovým králem?

DSC 0154 Tak to není vůbec jednoduché. Museli byste chrlit jedno anglické slůvko za druhým, a to v intervalu pouhé minuty. Naši žáci od pátých do devátých tříd se tohoto nelehkého klání zúčastnili. Nejdříve se svými vyučujícími anglického jazyka pilně trénovali, potom následovala třídní kola, no a ti vskutku nejlepší z každé třídy postoupili do finále, kde bojovali o prvenství a čestný titul ...

Celý článek...
 

Společná besídka 8.M a 3.C

logomaleTřetím rokem pokračovala spolupráce tříd 8.M a 3.C, a opět vánoční besídkou. Žáci obou tříd si pro své kamarády z partnerské třídy připravili vánoční program a 22. prosince 2011 spolu strávili tři hodiny...

Celý článek...
 

PF 2012

 

pohlednice chytil_liska

 

Dva sněhuláci

DVA SNHULCIVNON_DLNY_-_D_2011_025 Předvánoční shon a nervozitu jsme s dětmi ze školní družiny vyměnili v pondělí  19. prosince za zimní vánoční pohádku, kterou nám přijelo zahrát divadélko Úsměv. I když o pořádné sněhové nadílce si můžeme zatím nechat jen zdát, příběh o dvou sněhulácích, kteří se každým rokem setkávají u tří vysokých borovic na okraji lesa, nám zimní radovánky velmi živě přiblížil.

Celý článek...
 

Vánoční příběh

DSC 0563 Vánoce jsou naplněny tajemstvím, očekáváním a pro děti, neskutečným těšením se na  Štědrý den, kdy Ježíšek obdarovává děti dárky. A děti si kladou otázku: Proč? Příběh narození malého Ježíška v městě Betlémě, možná někdo zná, ale některé děti neví, jak to tenkrát, kdysi dávno bylo.

Celý článek...
 

Vánoce, Vánoce přicházejí

IMG 4441 Vánoce už jsou opravdu za dveřmi. Doma se uklízí, peče cukroví, vrcholí přípravy na nejkrásnější svátky v roce. Ale i v tomto shonu si našli čas rodiče našich druháčků a společně s nimi strávili příjemné chvíle na vánočních dílnách.

Celý článek...
 


skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK


Aktuality

COOOL SCHOOL

Nosíš v hlavě nápad, jak vylepšit prostředí své třídy nebo školy? Nebo plán na super akci? Neváhej a pojď jej uskutečnit!  Více

 
Doplňující volby do školské rady

Od 29.11. do 5.12. 2018 proběhnou doplňující volby do školské rady. Prosím zájemce o práci ve školské radě, aby se do 23.11. 2018 nahlásili řediteli školy. Více informací na Edupage.

 
GDPR

Prohlášení o ochraně osobních údajů

 
Zájmové kroužky 2018/2019

Kroužky ŠD

Horolezecký

Stolní tenis

Šachy - oddíl

Šachy - škola

Minivolejbal

Volejbal - dívky, hoši

Volejbal - dívky

Atletika

Badminton

Sálová kopaná

Novinářský kroužek

Floorbal (ORCA)

Náboženství

Pěvecký sbor I. st.

SAH

Hravá angličtina

Break dance

Úpolové sporty

Janáčkova vlna

SVČ Méďa

SVČ Bruntál

Fotbal - Chomýž

Basketbal - dívky

Skautský oddíl

 
Závislost přes počítač – není také Vaše dítě gambler?

Počítač a mobil má dnes skoro každé dítě nebo dospívající. Nic víc nepotřebuje, aby začalo hrát placené hry přes internet. Víte, co je nejlepší prevencí? Znáte pravidla bezpečného používání počítače u dětí?  Kde najdete pomoc, když zjistíte, že nezletilé či plnoleté dítě hraní přes internet opravdu propadlo.