ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Rozhledna a Eldorádo

rozhlednaeldordo 003 Pomalu se blíží prázdniny, a abychom si čekání na ně zpříjemnili, naplánovali jsme si s TPK takový menší výlet. V sobotu 19. 5. jsme si „vyšlápli“ na rozhlednu na Hraničním vrchu v Městě Albrechticích. V dálce šel vidět cvilínský kostel a rozhledna, zasněžený kopec v blízkosti Pradědu a jiné zajímavosti.

Celý článek...
 

Tři čuníci

010-001 V neděli jsme si tuhle písničku zazpívali spolu s Jarkem Nohavicou. Skalní fanoušci ze 4.B jsme se sešli u školy a společně jsme vyrazili do divadla. Koncert se nám moc líbil, jen na autogramy nebyl čas. Ale nevadí, náš oblíbený písničkář tu jistě nebyl naposledy.

Celý článek...
 

Jarní koncert Ženského pěveckého sboru.

DSC 0177_sbor_ensk_pveck_sbor_Krnov Ženský pěvecký sbor z Krnova pod vedením Mgr. Jany Hlaviznové si připravil na neděli 3. června 2012 Jarní koncert, který se již stává příjemnou tradicí.

Celý článek...
 

Výzva k podání nabídek

DSC 0005 Ředitel školy vyhlašuje poptávkové řízení na rekonstrukci nátěru dřevěného obložení štítu budovy pavilonu B základní školy, které by se realizovalo v průběhu července - září 2012. Termín pro předložení cenových nabídek je do 8.6.2012.

Celý článek...
 

Pražská 25ka - zpravodajství

05 Od neděle 20. do pátku 25. května 2012 byla Praha v obležení našich osmáků, kteří se na výchovně vzdělávacím pobytu seznamovali s krásami našeho hlavního města.

Celý článek...
 

Cyklisté dojeli čtvrtí

IMG 0001 Naši žáci, kteří úspěšně postoupili z okrskového kola dopravní soutěže mladých cyklistů, se ve středu 16. května zúčastnili okresního kola. I přes chladné počasí vládla soutěží dobrá nálada a sportovní nadšení. Žáci soutěžili v disciplínách: Jízda na kole dle dopravních předpisů, jízda zručnosti, znalost zdravovědy a test dopravních předpisů.

Celý článek...
 


skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK