ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Školní turnaj ve stolním tenise

stolni-tenis Kabinet tělesné výchovy oznamuje, že v pátek 24.2 2012 proběhne v Kasínu, od 14:30 hod. nultý ročník školního turnaje ve stolním tenise. Zveme všechny žáky, kteří mají rádi tuto hru a chtějí si své pingpongové umění vyzkoušet v soutěži se svými spolužáky.

Celý článek...
 

Hurá, jedeme z kopečka.

BOBOVN-2012 003 Slunečné a mrazivé počasí vystřídalo husté sněžení a tak téměř všechna oddělení školní družiny využila sněhové nadílky a vyrazila na nejbližší kopec. Mladší děti z III. a V. oddělení se vydováděly na nedalekém kopci v blízkosti knihovny a starší děti z I. a II. oddělení se vydaly do okrajové části Krnova /za benzínovou stanici/.

Celý článek...
 

Biskup Lobkowicz u nás ve škole

DSC 0844 V pátek zavítal v rámci své návštěvy krnovského děkanátu na naši školu Mons. František  Václav Lobkowicz,  biskup ostravsko-opavské diecéze, v doprovodu svého sekretáře a krnovského děkana. Účelem této krátké návštěvy byla neformální beseda s žáky šestých a devátých tříd.

Celý článek...
 

Hurááá – stavba tělocvičny právě začíná!!!

DSC 0878 Ve středu 15. února podepsala paní starostka Mgr. Alena Krušinová smlouvu s vítězem výběrového řízení na  výstavbu nové tělocvičny  při ZŠ Krnov na Janáčkově náměstí 17. Paní starostka tak splnila příslib, který dala při podzimní oslavě padesátého výročí školy. Děkujeme, je to určitě ten největší dárek  a splněný sen mnoha generací žáků a pedagogů.

 

Randit ještě nechodíme …

P1200069 I když prý na to ještě nemáme věk, „Valentýna“ jsme oslavili po svém. Tento den jsme nazvali „Valentýnská překvapení“. Den začal hodinou angličtiny. Učili jsme se jak popřát k různým příležitostem a jak se slaví „Valentýn“. V další hodině jsme zabrousili do historie.

Celý článek...
 

Exkurze na Dětském oddělení nemocnice Krnov

NEMOCNICE 045 V zimních měsících je organismus dětí i dospělých nezřídka přetěžován. Stupňuje se míra nemocnosti a klesá odolnost organismu. V takovém případě je na prvním místě prevence, o které jsme si již s dětmi povídali. Všichni dobře víme, že správná hygiena, vhodné oblečení, pestrá životospráva, přísun vitamínů a vhodná pravidelná tělesná aktivita blahodárně působí na každého z nás. Známe ovšem také další druh vhodné aktivity ...

Celý článek...
 


skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK