ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Evropa, Amerika, Afrika nebo jiný kontinent ?

P3140027 Boj o postup do krajského kola zeměpisné olympiády byl hodně těžký. Asi 33 žáků základních škol a gymnázií z okresu Bruntál svádělo na půdě SVČ Méďa v Krnově na poli zeměpisných otázek velkou bitvu. A my ji vyhráli! Samozřejmě ne tak doslova my…..

Celý článek...
 

Pohádkové postavičky z večerníčků

IMG 1011 V pátek 16.3.2012 jsme s malými čtenáři V. oddělení navštívili knihovnu, kde pro nás paní knihovnice Naďa Lhoťanová nachystala úžasnou besedu o pohádkových postavách z večerníčků. Samozřejmě jsme nejprve prověřili, jak děti sledují večerníčky a zjistili jsme, že hodně málo.

Celý článek...
 

SKANDÁL!!! V rodinné výchově se kouřilo ...

IMG 2346 Skandál!!! V rodiné výchově se kouřilo ...

Myslíte si, že to není možné???  Mýlíte se! 

Celý článek...
 

Zbylo na nás jenom 1. místo

IMG 0003 Přednáším, přednášíš, přednášíme …  a to všichni – malí i velcí, vždyť  nedávno proběhlo na 1. i 2. stupni školní kolo v recitaci. Žáci byli rozděleni podle ročníků do 5 kategorií včetně nulté kategorie určené pro  nejmladší školáky, prvňáčky. Z každé kategorie vybrala porota 2 recitátory, kteří svůj výkon předvedli v okresním kole recitační soutěže.

Celý článek...
 

Kurz bruslení na naší škole

DSC 0177 Kurz bruslení pro hochy 6. – 9.tříd začal 16.1.2012 a potrvá do konce března, i když některé třídy skončili trochu dříve. Hoši přecházejí v hodinách TV na Zimní stadion a zde se učí bruslení i samotný hokej. Dívky se přidaly ke klukům v druhé půli února a některé pojaly kurz velmi aktivně a kreativně, k pobavení svému i našemu.

Celý článek...
 

Přírodovědné soutěže v zimě

Vítězové Ani v zimním období neusnuli naši žáci zimní spánkem. Právě naopak! V zimních měsících proběhla školní kola různých soutěží...

Celý článek...
 


skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK