ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Společná besídka 8.M a 3.C

logomaleTřetím rokem pokračovala spolupráce tříd 8.M a 3.C, a opět vánoční besídkou. Žáci obou tříd si pro své kamarády z partnerské třídy připravili vánoční program a 22. prosince 2011 spolu strávili tři hodiny...

Celý článek...
 

PF 2012

 

pohlednice chytil_liska

 

Dva sněhuláci

DVA SNHULCIVNON_DLNY_-_D_2011_025 Předvánoční shon a nervozitu jsme s dětmi ze školní družiny vyměnili v pondělí  19. prosince za zimní vánoční pohádku, kterou nám přijelo zahrát divadélko Úsměv. I když o pořádné sněhové nadílce si můžeme zatím nechat jen zdát, příběh o dvou sněhulácích, kteří se každým rokem setkávají u tří vysokých borovic na okraji lesa, nám zimní radovánky velmi živě přiblížil.

Celý článek...
 

Vánoční příběh

DSC 0563 Vánoce jsou naplněny tajemstvím, očekáváním a pro děti, neskutečným těšením se na  Štědrý den, kdy Ježíšek obdarovává děti dárky. A děti si kladou otázku: Proč? Příběh narození malého Ježíška v městě Betlémě, možná někdo zná, ale některé děti neví, jak to tenkrát, kdysi dávno bylo.

Celý článek...
 

Vánoce, Vánoce přicházejí

IMG 4441 Vánoce už jsou opravdu za dveřmi. Doma se uklízí, peče cukroví, vrcholí přípravy na nejkrásnější svátky v roce. Ale i v tomto shonu si našli čas rodiče našich druháčků a společně s nimi strávili příjemné chvíle na vánočních dílnách.

Celý článek...
 

Kouzelná noc ve spacálu

DVA SNHULCIVNON_DLNY_-_D_2011_090 Ve středu 21.12. se v pozdních večerních hodinách sešly děti z I. a II. oddělení ŠD opět ve škole,aby si společně se svými kamarády přiblížily vánoční náladu. Vybaveni spacími pytli, karimatkami, vydatnými svačinkami a mazlíčky na spaní,mohlo vánoční čarování začít.

Celý článek...
 


skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK