ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

SKANDÁL!!! V rodinné výchově se kouřilo ...

IMG 2346 Skandál!!! V rodiné výchově se kouřilo ...

Myslíte si, že to není možné???  Mýlíte se! 

Celý článek...
 

Zbylo na nás jenom 1. místo

IMG 0003 Přednáším, přednášíš, přednášíme …  a to všichni – malí i velcí, vždyť  nedávno proběhlo na 1. i 2. stupni školní kolo v recitaci. Žáci byli rozděleni podle ročníků do 5 kategorií včetně nulté kategorie určené pro  nejmladší školáky, prvňáčky. Z každé kategorie vybrala porota 2 recitátory, kteří svůj výkon předvedli v okresním kole recitační soutěže.

Celý článek...
 

Kurz bruslení na naší škole

DSC 0177 Kurz bruslení pro hochy 6. – 9.tříd začal 16.1.2012 a potrvá do konce března, i když některé třídy skončili trochu dříve. Hoši přecházejí v hodinách TV na Zimní stadion a zde se učí bruslení i samotný hokej. Dívky se přidaly ke klukům v druhé půli února a některé pojaly kurz velmi aktivně a kreativně, k pobavení svému i našemu.

Celý článek...
 

Přírodovědné soutěže v zimě

Vítězové Ani v zimním období neusnuli naši žáci zimní spánkem. Právě naopak! V zimních měsících proběhla školní kola různých soutěží...

Celý článek...
 

Zdravé sezení pro děti od krnovské firmy

MINI 14 Krnovský výrobce židlí PROWORK spol. s r.o. představuje zcela novou koncepci dětské ergonomické židle THERAPIA (ENERGY) MINI s mnoha důležitými funkcemi pro správnou polohu těla při práci. Je vhodná zejména pro děti školního věku při dlouhodobém sezení u pracovního stolu a zejména u počítače.

Celý článek...
 

Na chvíli televizní hvězdou

P1050092 V sobotu 10. března jsme se vydali Prahy na natáčení televizního pořadu Zprávičky – Miniparlament. Tento pořad se vysílá pravidelně každou sobotu v 9,30 hodin na ČT1. Jako aktivní diváci jsme se stali součástí tohoto pořadu. Všichni jsme si natáčení i pobyt v Praze velmi užívali. Mezi malými poslanci jsme měli také „želízko v ohni“.

Celý článek...
 


skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK