ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Kouzelná noc ve spacálu

DVA SNHULCIVNON_DLNY_-_D_2011_090 Ve středu 21.12. se v pozdních večerních hodinách sešly děti z I. a II. oddělení ŠD opět ve škole,aby si společně se svými kamarády přiblížily vánoční náladu. Vybaveni spacími pytli, karimatkami, vydatnými svačinkami a mazlíčky na spaní,mohlo vánoční čarování začít.

Celý článek...
 

Demosthenes nám nestačil, chceme dokázat víc…….

DSC 0444 Žáci osmých a devátých ročníků ještě v závěru kalendářního roku poměřovali své síly ve znalosti jazyka českého. Dvě plné třídy žáků (celkem 40) se rozhodly psát olympiádu z jazyka českého. První část se týkala především znalostí z českého jazyka. Jednotlivé úkoly vycházely z práce s textem. Snad nejtěžší bylo doplnění zvířat do přísloví ...

Celý článek...
 

6.M pod závojem Sněhové královny

DSC 10 Vánoce jsou téměř za dveřmi a s nimi ruku v ruce  stromeček, dárky, cukroví, ale také pohádky. Umíte si představit tyto svátky bez říše kouzel, fantazie a nadpřirozených bytostí? Do takové atmosféry se dnes dopoledne ponořili všichni žáci 1. stupně. Ti mohli obdivovat herecké i pěvecké výkony svých starších kamarádů.

Celý článek...
 

Budulínci z 6. A

DSC 0502 Pohádku O Budulínkovi zná snad úplně každý, ale ne všichni vědí, že Jaroslav Uhlíř a Zdeněk Svěrák napsali právě podle této pohádky operku pro děti. V úterý 20. prosince žáci 6. A pozvali do tělocvičny své mladší kamarády z prvního stupně, aby jim předvedli,  jak taková operka vypadá.

Celý článek...
 

Vánoční koncert

DSC 0270 Vánoce jsou nejkrásnější svátky v roce. Slaví se na celém světě. V Česku je za vrchol Vánoc považován Štědrý večer. K Vánocům se pojí nejrůznější tradice – strojení vánočního stromečku, věšení jmelí, krájení jablíček, posílání lodiček, chytání zlatého prasátka, kapří šupiny pod talířem, také zpívání koled, posílání vánočních přání, rozdávání dárků, pohádky, sušené ovoce, štědrovečerní večeře – kapr s bramborovým salátem a další.

Celý článek...
 

Žákovský parlament na návštěvě v partnerské škole

CIMG8672 Ve středu 14.prosince se vydali členové Žákovského parlamentu naší školy na návštěvu do partnerské MŠ, ZŠ a SŠ pro sluchově postižené ve Valašském Meziříčí. Pozvání přišlo jen dva dny předem, o to větší nadšení zavládlo v parlamentu a všichni se moc těšili, až zase uvidí "spolubojovníky" z prožitkového kurzu.

Celý článek...
 


skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK