ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Odprodej nepotřebných strojů

DSC 0040 Škola nabízí k odprodeji dva nepotřebné dřeboobráběcí stroje. Prodej se uskuteční formou nabídkového řízení, kdy stroj získá ten zájemce, který do určeného termínu nabídne nejvyšší cenu.

Celý článek...
 

Noc s Andersenem

andersen2 Chceš zažít něco neobvyklého? Víš co se děje ve škole v noci? Přespi s námi ve škole na „Noci s Andersenem“. V pátek 30. března si připomeneme, že březen je měsíc internetu a dětské knihy. Čeká nás večerní a noční program plný soutěží, her, pohádek a snad i nějakých těch dobrot. Dánský pohádkář Hans Christian Andersen pro nás napsal spoustu krásných příběhů.

Celý článek...
 

Saunování dětí ze ŠD.

SAUNA I.AII.ODD.D._035 Po naučné exkurzi v dětském rehabilitačním centru krnovské nemocnice, kde se děti seznámily s nemocničním prostředím a navštívily různá zákoutí dětského oddělení, se děti z I. a II. oddělení ŠD domluvily a společně začaly s preventivním postupným otužováním organismu ve finské sauně. Některé děti vůbec netušily, co je čeká a co to vlastně saunování je.

Celý článek...
 

Ve florbale jsme získali bronz!

DSCF7709 V Městě Albrechticích se 22.března konalo okresní kolo Turnaje ministra školství ve florbale. Zúčastnilo se ho devět týmů. I přes nepříznivé tréninkové podmínky se naši hráči neztratili.

Celý článek...
 

Školní večírek se blíží

plakat1 Klub rodičů při ZŠ Krnov, Janáčkovo náměstí 17 pořádá tradiční ŠKOLNÍ VEČÍREK v pátek 13.4. 2012 od 19:30 v sále KOS Krnov. Vstupenky jsou v prodeji a všichni jste srdečně zváni.

Celý článek...
 

Byli jsme na olympiádě

untitled V pondělí 19. března se uskutečnil již 38. ročník v okresním kole Olympiády v českém jazyce. Naši školu reprezentovaly Marie Alčerová a Radka Cabáková z 9.M, které nejlépe uspěly ve školním kole.

Celý článek...
 


skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK