ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Informace k lyžařskému výcviku před odjezdem

lya

Zima nám doručila zásilku sněhu. Na chatě Brans je už vše připraveno. Lyžařský kurz je za dveřmi. Tak ještě pár rychlých informací pro ty co věčně nemohou najít lístečky. Odjíždíme v neděli 12.2. 2012 od školy ve 12:00 hod. Zpátky se vrátíme v pátek 17.2. 2012 kolem 13:30 hod. Lyžařské oblečení na sebe, po příjezdu se jde hned na svah.

Celý článek...
 

Informace strávníkům

sri lanka_mnamka Vedoucí školní jídelny, oznamuje všem strávníkům, že od 1. února 2012 se změní cena oběda poskytovaného Školní jídelnou. Ke zvýšení ceny obědů se přistoupilo v důsledku změny sazby DPH.

Celý článek...
 

Výtvarná soutěž

spolen foto

Na 1. stupni byla vyhlášena výtvarná soutěž na téma:“ Namaluj si svého anděla“. Děti použily různé výtvarné techniky, proto bylo rozhodování složité. Na nejšikovnější děti čekaly odměny! Vítězům blahopřejeme a všem ostatním dětem děkujeme za snahu.

Celý článek...
 

Chcete se stát Slovíčkovým králem?

DSC 0154 Tak to není vůbec jednoduché. Museli byste chrlit jedno anglické slůvko za druhým, a to v intervalu pouhé minuty. Naši žáci od pátých do devátých tříd se tohoto nelehkého klání zúčastnili. Nejdříve se svými vyučujícími anglického jazyka pilně trénovali, potom následovala třídní kola, no a ti vskutku nejlepší z každé třídy postoupili do finále, kde bojovali o prvenství a čestný titul ...

Celý článek...
 

Společná besídka 8.M a 3.C

logomaleTřetím rokem pokračovala spolupráce tříd 8.M a 3.C, a opět vánoční besídkou. Žáci obou tříd si pro své kamarády z partnerské třídy připravili vánoční program a 22. prosince 2011 spolu strávili tři hodiny...

Celý článek...
 

PF 2012

 

pohlednice chytil_liska

 


skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK