ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Družstvo učitelů si odneslo prvenství

Volejbalové družstvo snů Volejbalové družstvo učitelů ZŠ Krnov, Janáčkovo náměstí 17 vybojovalo prvenství v tradičním volejbalovém turnaji pracovníků škol, který pravidelně ve skvělé atmosféře pořádá ZŠ Žižkova. Turnaje se zúčastnilo 8 družstev okresu Bruntál a všechny medaile tentokráte zůstaly v Krnově. Celkově 2. místo obsadili domácí ZŠ Žižkova a třetí místo ZŠ Dvořákův okruh.

 

 

ŽP zasedal s ředitelem školy

DSC 0634 24. listopadu se uskutečnilo zasedání našeho žákovského parlamentu, na které byl pozván pan ředitel. Členové parlamentu jej seznámili se svým plánem práce  na tento školní rok a připravili si  několik otázek , které zajímaly je i spolužáky v Domečcích.  A o čem si povídali?.

Celý článek...
 

Drakiáda

2  Na podzim, když vítr fouká,

z výšky na nás dráček kouká.

Pohádkový dráček,

létá jako ptáček……..

Celý článek...
 

Osmáci a jejich rodiče pozor - Expedie VVPP potřetí !!!

201105312152 P5247721 Stejně jako v uplynulých dvou letech, tak i v letošním školním roce, se připravuje týdenní výukový, poznávací, kulturně a výchovně vzdělávací pobyt v našem hlavním městě, v Praze. Každoročně se tento pobyt uskutečňuje koncem měsíce května. Pro letošní školní rok byl vybrán termín 20.5. – 25.5.2012 a tentokrát je organizován jen pro žáky 8. ročníků.

Celý článek...
 

Den pro pohádku

DSC05263 Ve středu 16. listopadu všichni druháci prožili skutečně pohádkové dopoledne. Hned ráno se sešli v maskách a i když to vypadalo, že se nebudou učit, opak byl pravdou. V průběhu vyučování plnili nejrůznější úkoly zaměřené na téma  - Pohádka.

Celý článek...
 

Podzimní dílny prvňáčků

201111191834 PB100087 Ve čtvrtek 10. listopadu bylo pravé podzimní počasí. Zamračeno, mlha a sychravo. Počasí jako stvořené na vyrábění a jak jinak než s podzimní tematikou. Děti prvních tříd si na pomoc pozvaly do svých tříd rodiče a tak jsme si společnými silami vyrobili nejen létající duchy nad tajemným hradem, ale také krásný barevný svícínek a veselého draka.

Celý článek...
 


skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK