ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

První školní den

40685113 2245682285654378 3132190331802484736 o V pondělí 3. září jsme zahájili nový školní rok. Svou slavnostní premiéru má za sebou také 67 prvňáčků, kteří v doprovodu svých rodičů, spolu se svými třídními učitelkami, vypluli vstříc školním létům.

Celý článek...
 

Indiánský tábor ŠD

DSC 0914 Na začátku hlavních prázdnin jsme pro děti připravili letní tábor s indiánskou tématikou. Děti tak mohly strávit první prázdninové dny se svými spolužáky i známými vedoucími. Vyzkoušely si krocení divokého mustanga, lov bizonů, hod tomahawkem. Vyrobily si lapač snů, přívěšek z medvědích zubů, dešťovou hůl i malý indiánský totem.

Celý článek...
 

Edupage nahradí Elku - registrace

skolalogo Milí rodiče, od září měníme informační systém školy. ELKU, EduBassi a Bakaláře nahradí jediný Edupage. Od této změny si slibujeme zkvalitnění, rozšíření a hlavně propojení jednotlivých částí informačního systému, které dosud fungovaly odděleně. 

Celý článek...
 

Petice za přístavbu školní jídelny u školy

jídelna Milí rodiče, koncem školního roku 2017/2018 došlo ke změnám při realizaci záměru přístavby jídelny v areálu naší školy. Spolu s vedením školy usiluje Klub rodičů o realizaci přístavby v místě malého hřiště přiléhajícího k tělocvičně. Připravili jsme petici, ve které vyjadřujeme svou podporu výstavbě jídelny s vývařovnou v areálu školy a zároveň apelujeme na město, aby řešilo dopravní situaci kolem školy, která je dlouhodobě problematická a přináší mnohá úskalí jak obyvatelům této oblasti, tak rodičům žáků a návštěvníkům školy. Více informací

 

Organizace vyučování v prvním týdnu 6.-9.ročník

harmono2 1335780998 Milí rodiče, jelikož přecházíme na nový informační systém a nemáme všechny vaše e-maily potřebné pro registraci, předáváme Vám základní informace o prvním školním týdnu touto cestou a zároveň po staru na Elce.

Celý článek...
 

Zahájení školního roku 2018/2019

DSC 3220 Informace pro rodiče i žáky o průběhu prvního školního dne, školní družině, stravování v jídelně, rozdělení tříd a třídních učitelů. Aktuální seznamy žáků prvních tříd.

Celý článek...
 


skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK