ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

SAH zahajuje pátou sezónu a nabízí příležitost i Tobě!

SAHKMC2015001 Soubor alternativní hudby (SAH) při ZŠ Krnov, Janáčkovo náměstí zahajuje již pátou hudební sezónu. Hrát v SAHu je unikátní příležitost pro milovníky hudby, kteří nemohou z jakýchkoli důvodů působit v již zavedených krnovských hudebních tělesech.

Celý článek...
 

Slezská orlice pořádá nábor

logo Jako každý rok i letos je možné přihlásit se do volejbalového oddílu. Pracujeme s dětmi ve věku 6 – 18 let a pro každou kategorii jsou zařízeny oddělené tréninky vedené trenéry s licencí. Volejbal je organizován v několika na sebe navazujících stupních od minivolejbalu až po závodní týmy.

Celý článek...
 

Prázdninový sportovní pohár 2017 - venkovní hřiště

DSCN2246 Program letošních prázdnin se oproti minulým létům změnil. Zaměřil se na univerzálnost a širokou škálu sportovních disciplín, jak míčových, tak atletických a zahrnul průběh prakticky celých prázdnin. Družstva sestavená z hráčů od 7 do 13 let byla hodnocena jako celek.

Celý článek...
 

Spolu to zvládneme X

adaptak

Adaptační kurzy pro šesťáky. Projekt slouží nejen pro stmelování třídního kolektivu a budování sociálních vztahů, ale i pro rozvoj schopnosti spolupráce dětí při formování pravidel třídy, schopnostech vzájemné tolerance a umění komunikace atd. Účast každého žáka je nutná, adaptační kurz je nedílnou součástí vzdělávacího programu. Kam se jede? A kdy? ...

Celý článek...
 

Zahájení školního roku 2017/2018

DSC 3220 Informace pro rodiče i žáky o průběhu prvního školního dne, školní družině, stravování v jídelně, rozdělení tříd a třídních učitelů. Aktuální seznamy žáků prvních tříd.

Celý článek...
 

Třeťáci si vybojovali účast v republikovém finále SLZŠ v plavání.

ssl logo ministryne 2016 17 oz Naši třeťáci absolvovali v rámci plaveckého výcviku také měřený závod, který byl součástí Sportovní ligy ZŠ v plavání o Pohár ministra školství. Čas 12 nejrychlejších plavců byl nejlepší v kraji a naše družstvo se trochu nečekaně probojovalo do republikového finále, které proběhne 14.9. 2017 v Plzni. Gratulujeme!!!

Celý článek...
 


logoelkamala

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK


Aktuality

Zájmové kroužky 2017/2018

Kroužky ŠD

Stolní tenis

Šachy - kroužek

Šachy nepovinný předmět

Minivolejbal

Volejbal - dívky, hoši

Volejbal - dívky

Atletika

Badminton

Sálová kopaná

Novinářský kroužek

Floorbal (ORCA)

Náboženství

Pěvecký sbor I. st.

SAH

ZUŠ s.r.o

Výtvarná dílna

Hravá angličtina

Break dance

Úpolové sporty

Janáčkova vlna

SVČ Méďa

SVČ Bruntál

Fotbal - Chomýž

Skautský oddíl

SŠK při SPgŠ Krnov

 
Akce pořádané ve sportovní hale

Připravovaný a aktualní seznam sportovních utkání a akcí pořádaných ve sportovní hale ZŠ Krnov, najdete v horním menu "Sportovní hala", složka "Přehled akcí". Seznam budeme pravidelně 1x týdně aktualizovat. Náhled

 
Projekty Mléko a Ovoce do škol

Žáci 1.-9. ročníků naší školy mohou letos v rámci projektu Mléko a ovoce do evropských škol získávat 1x za 14 dnů mléčný výrobek a ovoce zdarma.

Celý článek...
 
Závislost přes počítač – není také Vaše dítě gambler?

Počítač a mobil má dnes skoro každé dítě nebo dospívající. Nic víc nepotřebuje, aby začalo hrát placené hry přes internet. Víte, co je nejlepší prevencí? Znáte pravidla bezpečného používání počítače u dětí?  Kde najdete pomoc, když zjistíte, že nezletilé či plnoleté dítě hraní přes internet opravdu propadlo.