ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Alenka v říši divů

IMG 20190530 WA0001 Tak trochu jako Alenka v říši divů jsme si připadali při vyhlašování výsledků v branném závodě v Holčovicích. Nebudeme předbíhat a vrátíme se na začátek našeho příběhu. V pondělí 27. května se osmnáct odvážlivců naší školy vydalo směr Holčovice. Na fotbalovém hřišti a v jeho přilehlém okolí se konal Branný závod mikroregionu Krnovska.

Celý článek...
 

Volejbalová liga ZŠ skončila překrásným turnajem

volejbalová liga ZŠ V neděli 5. 5. 2019 na hale ZŠ Janáčkovo náměstí proběhl finálový turnaj Volejbalové ligy ZŠ. Turnaje se účastnilo všech devět týmů (Rýmařov, Bruntál, Vrbno pod Pradědem, Krnov - 2 týmy a VO Slezská Orlice - 4 týmy). Atmosféra byla překrásná, dary chutné, medaile zářivé. Vše podtrhl nezvyklý nástup, ke kterému hrál SAH.

Celý článek...
 

95 z 8728, 268 z 10932….co by to tak mohlo být?!

IMG 3197 V letošním roce naši žáci poprvé vyzkoušeli soutěž Pangea. Matematická soutěž, která pracuje s reálnými příklady. Tématické okruhy jsou ze společenských a přírodovědných prostředí. Letos ovládla soutěž EKOLOGIE a HUDBA. Testování probíhalo on-line, ceny byly lákavé  a výsledky víc než příznivé. 

Celý článek...
 

Dva prozpívané dny

Krnov zpiva Květen je pro JANÁČKOVO BRUMENDO měsícem zpěvu. Páteční zábavné odpoledne Noc v muzeu s podtitulem Co Čech to muzikant se vydařilo nejen radostným zpěvem a bezvadným publikem, ale také po týdenním lijáku slunečným počasím. Pěveckého vystoupení se účastnily také děti z Polska. Zpívaly sólově, zkušeně a sebejistě.

Celý článek...
 

Pražský zpravodaj 5

77BAB8D0 B818 4624 9FA1 C99AFAFE91C2 Dnes jsme vyměnili ruch velkoměsta za příjemný poklid v botanické zahradě a palmovém skleníku, kam jsme se hned ráno vypravili. Slibované sluníčko si dalo načas, tak jsme se proplétali mezi kapkami deště a obdivovali japonskou zahradu.

Celý článek...
 

Pražský zpravodaj 4

04BC6A5A 86EA 47F0 8274 40163E7DCD6F Naši milí příznivci, je neuvěřitelné, jak ten čas v našem hlavním městě rychle plyne. Dnes jsme se hned po ránu vypravili do zrekonstruovaného Národního muzea, kde na nás dýchla trocha historie, prohlédli jsme si expozici věnovanou 100. výročí založení naší republiky.

Celý článek...
 


skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK