ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Rodičovská kavárna - vzdělávání v Evropě

kavarna za vzdelanim Milí rodiče, zveme vás do Rodičovské kavárny. Otevíráme ji v tomto školním roce naposledy, ale zato půjde o skutečnou třešničku na dortu. Budeme cestovat! Cestovat za vzděláním - po atraktivních evropských destinacích nás provede ředitel ZŠJN Krnov, pan Karel Handlíř. Vzhledem k omezenému počtu míst si, prosím, svou účast rezervujte.Těšíme se na setkání s Vámi!  

Více včetně rezervace

 

Bronzová medaile v krajském kole soutěže v anglickém jazyce

IMG 2174 Miriam se v pátek 22. března v Ostravě zúčastnila krajského kola olympiády v jazyce anglickém a jak titulek napovídá, dařilo se jí.

Celý článek...
 

Prvňáčci byli součástí velkého pátrání

K ČLÁNKU Děti z 1. A ohledávaly místo činu a zajišťovaly stopy. Rázem se staly totiž detektivy na pobočce Jiráskova MK Krnov. Následovalo pátrání po ztracené knize od Zuzany Pospíšilové „Detektivové“. Paní knihovnice Naďa Lhoťanová nám nejprve odhalila a ukázala, co vše takový detektiv ke své práci potřebuje. Názorné ukázky byly úžasné a samotná paní knihovnice byla policistka. 

Celý článek...
 

Hádej, kdo přišel do jídelny ...

IMG 6109 Byli to žáci 8. C, kteří v rámci hodiny rodinné výchovy navštívili naši školní jídelnu. Jelikož právě probíráme zdravý životní styl, k němuž neodmyslitelně patří i zdravé stravování, rozhodli jsme se prozkoumat to, co se nás ve škole nejvíce týká.

Celý článek...
 

LEGOBOTI pro začátečníky

Lego 31313 Chtěli by jste, aby vás někdo poslouchal na slovo? S LEGO roboty k tomu máte příležitost! Připravili jsme pro vás lekci pro začátečníky, na jejíž zvládnutí nepotřebujete žádné znalosti programování.

Na akci srdečně zveme žáky, rodiče i širokou veřejnost!  Čtvrtek 28.3. od 15:30 hod. Více a přihláška

 

Zeměpisná olympiáda

IMG 20190220 122033 Každoročně probíhá na naši škole školní kolo zeměpisné olympiády. Proběhlo i letos a vzešli z něj vítězové tří kategorií. Tito vítězové se zúčastnili koncem února okresního kola v SVČ v Krnově. Je to Ondřej Vůjtek za 6.ročník; Petr Čech za 7.ročník a František Šuly za 8.-9.ročník.

Celý článek...
 


skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK