ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Jarní tvoření ve ŠD

IMG 20190321 140904 Prvňáčci ze školní družiny oslavili příchod jara tvořením. Pro změnu jsme nepracovali ve školních lavicích, ale vydali jsme se do Střediska ekologické výchovy za panem Bodešínským, který si pro děti připravil jarně – velikonoční výrobky.
Po veselém přivítání se děti pustily do práce, obkreslovaly, stříhaly, lepily, zapichovaly a tak jim pod rukama vznikaly pěkné výrobky, ze kterých měly radost.

Celý článek...
 

Předposlední kolo minivolejbalu proběhlo nadmíru úspěšně

IMG 20190317 111303 V neděli 17. 3. 2019 proběhlo předposlední kolo v klasickém minivolejbale. Celkem se zúčastnilo 90 dětí, které byly rozděleny do 36 týmů. Poklidný průběh ozdobený vzájemnou spoluprací mladších a starších (otáčení bodů, podávání míčů,…) vyvrcholil krásnými souboji o první místa ve skupinách pokročilých i začátečníků. Zároveň také začíná být jasné, kdo se stane držitelem poháru Slezské Orlice za celoroční bodování.

Celý článek...
 

Jsme otevřená škola

IMG 6441 Dva týdny otevřených dveří jsou za námi a my děkujeme, že jste byli s námi u toho. Co všechno jste mohli vidět? Co nového jste se dozvěděli? Co Vás překvapilo, co potěšilo, co bylo zajímavé? Jakými metodami pracují Vaše děti? Naše škola připravuje žáka na skutečný život.

Celý článek...
 

Ponožkový den

ponožky 21. března 2019 si připomínáme Světový den Downova syndromu. Toto onemocnění je způsobeno ztrojením 21. chromozomu, proto je datum tohoto dne určeno na 21. 3. 2019. Chromozomy svým tvarem a uspořádáním připomínají ponožky. V tento den podpoří i naše škola lidi s Downovým syndromem. Chceš se zapojit i TY?
Přijď 21. 3. do školy ve dvou různých ponožkách
.

Celý článek...
 

Minivolejbal 6. tříd už má vítěze i poražené

IMG 20190314 113921 V rámci hodin TV si žáci 6. A a 6. B vyzkoušeli turnaj v minivolejbale sice po částech (za hodinu jsme stihli maximálně 4 kola), ale zato se vším, co k tomu patří. Prošli kvalifikací a pak si to „rozdali“ o medaile ve finálových skupinách. Na závěr je čekala nejen sladká odměna, ale vítěze i kovové ocenění v barvách bronzových, stříbrných a zlatých.

Celý článek...
 

Lyžujeme pro radost

DSCF8303 V letošním školním roce jsme opět vyjížděli na 5-denní výjezdový lyžařský kurz s velkými obavami. Cílovou stanici jsme museli kvůli nepříznivým sněhovým podmínkám změnit, ale důležité bylo, že se pár dní před odjezdem přece jen počasí umoudřilo a díky lehkým mrazíkům, jsme mohli vyrazit zdolávat bílou sjezdovku. Náplní kurzu byla skupinová výuka lyžování nebo snowboardingu...

Celý článek...
 


skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK