ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Květnová Praha na vlastní oči pro žáky osmých tříd

IMG 3374 Už je tady ….. další, již devátý, ročník týdenního pobytu v Praze. Každoročně, v měsíci listopadu, oslovujeme žáky osmých tříd, zda by chtěli, a jejich rodiče, zda by svým dětem umožnili, zúčastnit se týdenního pobytu v Praze.

Celý článek...
 

Přírodní bohatství Země a jeho využití

01 V rámci celoročního projektu „Přírodní bohatství Země a jeho využití“ jsme se ve středu 8.11.2017 vypravili na exkurzi do oblasti dolních Vítkovic a LandekParku. Vybraní žáci 9. ročníku se tak dověděli, jak probíhala výroba železa ve vysoké peci a těžba černého uhlí.

Celý článek...
 

Tvůj nápad pro COOL školu

cool foto Klub rodičů ve spolupráci se školou vyhlašuje akci Tvůj nápad pro COOL školu. Máš nápad jak vylepšit svou třídu, chodbu, školu? Nosíš v hlavě nápad na bezva akci pro spolužáky? Skvělé! Sestav tým kamarádů, nápad proberte, sepište nebo natočte a přihlaste se do soutěže. Soutěžit mohou třídní kolektivy, zájmové skupiny, oddíly i party kamarádů napříč ročníky školy. Nápadům se meze nekladou!

Celý článek...
 

Klíčenky pro dobrou věc

klicenky Milí rodiče, blíží se nám třídní schůzky a my věříme, že si, jako rodiče, při té zátěži zasloužíme prostě více péče! Proto pro vás Klub rodičů připravil na obou pavilonech malé překvapení - stoly s čajem, kávou a vodou zdarma.

Celý článek...
 

Potravinová sbírka

FullSizeRender3 Hodnotu 4352,80 Kč a hmotnost 67,80 kg  měly trvanlivé potraviny, kterými přispěli žáci a zaměstnanci naší školy do Krajské sbírky potravinové pomoci, která byla zorganizována  při příležitosti Mezinárodního dne za vymýcení chudoby.Tyto potraviny obdrží  uživatelé sociálních služeb Armády spásy v Krnově.Všem, kteří přispěli patří velké poděkování.

Celý článek...
 

28 žákovských parlamentů na Konferenci v Ostravě

IMG 7422 Zástupci 28 žákovských parlamentů ze všech okresů MS kraje v celkovém počtu 122 účastníků se sešlo ve středu 8.listopadu na Krajském úřadě v Ostravě. Organizátorem setkání bylo Konzultační centrum pro žákovské parlmenty MS kraje, které pracuje na naší škole společně s naším ŽP, pod záštitou pana náměstka hejtmana Krkošky a Školy pro demokracii.

Celý článek...
 


logoelkamala

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK


Aktuality

Literární oblázky

Ukažte svůj talent světu a pomozte nám vydat školní literární sborník! Více

 
Tvůj nápad na COOL školu

Máš nápad jak vylepšit svou třídu, chodbu, školu? Nosíš v hlavě nápad na bezva akci pro spolužáky? Více

 
Zájmové kroužky 2017/2018

Kroužky ŠD

Stolní tenis

Šachy - kroužek

Šachy nepovinný předmět

Minivolejbal

Volejbal - dívky, hoši

Volejbal - dívky

Atletika

Badminton

Sálová kopaná

Novinářský kroužek

Floorbal (ORCA)

Náboženství

Pěvecký sbor I. st.

SAH

ZUŠ s.r.o

Výtvarná dílna

Hravá angličtina

Break dance

Úpolové sporty

Janáčkova vlna

SVČ Méďa

SVČ Bruntál

Fotbal - Chomýž

Skautský oddíl

SŠK při SPgŠ Krnov

 
Akce pořádané ve sportovní hale

Připravovaný a aktualní seznam sportovních utkání a akcí pořádaných ve sportovní hale ZŠ Krnov, najdete v horním menu "Sportovní hala", složka "Přehled akcí". Seznam budeme pravidelně 1x týdně aktualizovat. Náhled

 
Projekty Mléko a Ovoce do škol

Žáci 1.-9. ročníků naší školy mohou letos v rámci projektu Mléko a ovoce do evropských škol získávat 1x za 14 dnů mléčný výrobek a ovoce zdarma.

Celý článek...