ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Pražský zpravodaj 3

F8A40608 EB12 44A9 A8F1 FA7A9A439F8E Dnes ráno nás příjemně vyhnalo z postelí sluníčko a my jsme neohroženě vyrazili vstříc Vyšehradu. Dokonce jsme vzpomenuli i na nedávno zmíněného Horymíra. Na Slavíně jsme se pokusili najít co nejvíce slavných osobností, což se nám podařilo, i když někteří vůbec nevěděli, o koho se jedná, ale mobily cvakaly o sto šest.

Celý článek...
 

Pražský zpravodaj 2

D05C08F0 0E4B 4920 8614 B1C1A695BB05 A je tady další Pražský zpravodaj. Ti z vás, kteří nesledují pouze naše putování Prahou, ale i počasí, jistě ví, že dneska nám pršelo a ne málo. Nicméně nás to neodradilo a pláštěnky nám velice slušely. Po včerejším výstupu na Petřínskou rozhlednu byly Staré zámecké schody hračkou, i když se mnozí teprve probouzeli. Někteří se probudili až v momentě, kdy hradní stráž kontrolovala obsah baťohů a museli ukázat své milované mobily.

Celý článek...
 

Pražský zpravodaj

7ACD4E5A 5622 4B3E 8E1A 25AAEFBCD86C Milí rodičové, učitelé, spolužáci a všichni další zvědavci, máme za sebou první den v našem hlavním městě, který jsme zvládli v pohodě. Ještě jsme nebyli ani v Olomouci a už jsme věděli, že o zábavu bude postaráno, když někteří nevěděli po zastavení vlaku, na kterou stranu vystoupit. Dopravní prostředky nám vůbec činí trochu potíže, zatím chceme nastupovat tam, kam nemáme, a vystupujeme, kdy nemáme. Ale věříme, že to brzy doladíme.

Celý článek...
 

Cíl cesty - vzdělávací pobyt Terezín

IMG 6112 Do autobusu jsme vstupovali s vědomím, že to bude dlouhá a zajímavá cesta. A byla! Pana řidiče jsme zklamali, že s námi nejede ten pán, který to s ním domlouval. Co už. Všech 37 účastníků a 2 vedoucí zájezdu se vydali vyhlídkovou trasou v 8:45 na cestu.

den druhý       den třetí

Celý článek...
 

Pozvánka na výlet

praděd MIKS Krnov vás srdečně zve na dobrodružnou česko-polskou akci: Výšlap na Praděd 8. června. Projekt Zatočíme s nudou nás tentokrát zavede na nejvyšší horu Jeseníků.
Doprava a oběd bude zdarma pro každého účastníka, pro děti chystáme malý dárek.Rezervujte si místo v autobuse ještě dnes.

 

Mc Donald Cup

úvodní obrázek Koncem dubna se naši žáci opět zúčastnili školního fotbalového turnaje – Mc Donald Cup. Letos naši školu reprezentovali žáci obou věkových kategorií. Chlapci se na školní turnaj poctivě a pravidelně připravovali v rámci školního fotbalového kroužku. Podpořilo je také několik borců trénujících mimo školu. Vše začalo zápolením o postup do okresního kola...

Celý článek...
 


skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK