ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Rodičovská kavárna s Janem Svobodou

prednaska jan svoboda Milí rodiče, srdečně Vás zveme na další z cyklu přednášek v rámci Rodičovských kavárniček. Tentokráte se můžete setkat s uznávaným odborníkem, psychologem Janem Svobodou.  Budeme se na Vás těšit ve změněném termínu  v úterý 2.10. 2018 od 17:00 hod. ve sborovně školy. Pro rodiče žáků ZŠJN Krnov je vstup volný. Více informací a možnost rezervace zde.

 

Vyhlášení výběrového řízení na dodávku ICT

NYV47d2a9 tablety2 Ředitel školy vyhlašuje výběrové řízení s názvem "Dodávka tabletů pro využití ICT ve výuce" v rámci projektu "Podpora inovativních metod vzdělávání" podpořeného z grantu OPVVV. Termín pro předložení cenových nabídek je do 14:00 hod. dne 30.8. 2018.

Celý článek...
 

SAH slavil slunovrat nadvakrát

IMG 20180621 103120 Soubor alternativní hudby se tentokrát představil v plné sestavě před druhým stupněm naší školy. Dopolední koncert byl z důvodu předávání cen školy rozdělen na dvě části, ale to neuškodilo, spíš naopak. Světelná show sice trochu utrpěla slunečními paprsky, ale celková atmosféra koncertu byla nádherná.

Celý článek...
 

Jazykový kurz s rodilým mluvčím 2018/2019

Vážení zájemci o kurz s rodilým mluvčím, potvrzuji otevření kurzu ve školním roce 2018/2019. Lekce budou probíhat každý čtvrtek- žáci 6.ročníku: 14:00-15:00 a žáci 8.ročníku: 15:10-16:10. Níže naleznete odkaz na kterém prosím proveďte neprodleně oficiální přihlášení Vašeho dítěte a platbu za 1.pololetí. Děkuji a přeji Vám krásné prázdniny. Přihlášení

 

HELLO games 2018

IMG 1367 Hello Games je jazyková, umělecká a vědomostní soutěž šestičlenných družstev sestavených napříč ročníky prvního stupně. Každý ročník má předem stanovenou soutěžní disciplínu a závěrečná disciplína je týmová. Naše škola se akce zúčastnila již potřetí a všichni jsme si to moc užili. Soutěže se zúčastnilo celkem 20 škol z Moravskoslezského kraje.

Celý článek...
 

Závody malých atletů

00

Ve středu 20. června se sešli nejlepší sportovci 1. stupně naší školy na školním hřišti, aby si porovnali síly mezi sebou v atletickém trojboji pro závodníky 1. – 3. tříd a čtyřboji pro závodníky 4. – 5. tříd. Všichni jsme se na dnešní den nejen těšili, ale také...

Celý článek...
 


skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK