ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Jezdíme se vzdělávat až do Prahy :-)

45166237 184949509100723 2079005535541133312 n Uvědomujeme si, že čtení je základem pro další vzdělávání našich žáků. Proto se paní učitelky z prvního stupně naší školy letos účastní pokračovacího kurzu kritického čtení  s názvem Čteme s nečtenáři a učíme je kriticky myslet.

Celý článek...
 

Halloween v Kofole

65502AC0 D200 424B BD63 26DBB0C15626 Halloween je anglosaský lidový svátek pocházející z Irska. Je starý přes 2000 let a jako první ho slavili Keltové. Ti věřili, že v předvečer svátku Všech svatých se zjevují duchové. Učitelé a žáci 3. a 4. tříd se první listopadový den proměnili v různé nadpřirozené bytosti a v Klubu Kofola si užili trochu strašidelné a hlavně zábavné halloweenské dopoledne.

Celý článek...
 

Podzimní setkání 2.C a 7.C aneb " Zase spolu"

IMG 20181102 105605 Podzimní setkání našich partnerských tříd vypuklo v pátek 2. listopadu. Když jsme tuto akci plánovali ani v duchu by nás nenapadlo, jaké počasí bude tento den - sluníčko svítilo a hřálo, bylo příjemné teplo, bezvětří a stromy hrály všemi barvami. Žáci 7.C připravili pro druháčky "Šipkovanou" s několika úkoly, které se tematicky pojily k podzimu.

Celý článek...
 

COOOL SCHOOL

Cool SKOLA logo 1 Klub rodičů ve spolupráci se školou vyhlašuje žákovskou soutěž COOL SCHOOL! Nosíš v hlavě nápad, jak vylepšit prostředí své třídy nebo školy? Nebo plán na super akci? Neváhej a pojď jej uskutečnit! Nápadům se meze nekladou - 3 nejlepší projekty podpoří v realizaci Klub rodičů částkou 5 000 Kč.

Celý článek...
 

Když se sny stávají skutečností - prof. Hejný v naší škole

IMG 3488 Je to již 6 let, co se učitelé naší školy rozhodli, že předmět matematika budou vyučovat podle nové metody profesora Hejného. Když jsme začali, ani jsme nedoufali, že by se nám mohlo dostat té cti, aby sám zakladatel navštívil naši školu.

Celý článek...
 

První kolo minivolejbalu se blíží

logo Volejbalový oddíl Slezská Orlice zve všechny členy reprezentačních týmů i všechny zájemce z řad sportovců i nesportovců na první kolo minivolejbalového turnaje, které proběhne 10. 11. 2018 na hale ZŠ Krnov, Janáčkovo náměstí 17. Je přístupný dětem ZŠ
(6 – 15 let).

Celý článek...
 


skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK


Aktuality

COOOL SCHOOL

Nosíš v hlavě nápad, jak vylepšit prostředí své třídy nebo školy? Nebo plán na super akci? Neváhej a pojď jej uskutečnit!  Více

 
Doplňující volby do školské rady

Od 29.11. do 5.12. 2018 proběhnou doplňující volby do školské rady. Prosím zájemce o práci ve školské radě, aby se do 23.11. 2018 nahlásili řediteli školy. Více informací na Edupage.

 
GDPR

Prohlášení o ochraně osobních údajů

 
Zájmové kroužky 2018/2019

Kroužky ŠD

Horolezecký

Stolní tenis

Šachy - oddíl

Šachy - škola

Minivolejbal

Volejbal - dívky, hoši

Volejbal - dívky

Atletika

Badminton

Sálová kopaná

Novinářský kroužek

Floorbal (ORCA)

Náboženství

Pěvecký sbor I. st.

SAH

Hravá angličtina

Break dance

Úpolové sporty

Janáčkova vlna

SVČ Méďa

SVČ Bruntál

Fotbal - Chomýž

Basketbal - dívky

Skautský oddíl

 
Závislost přes počítač – není také Vaše dítě gambler?

Počítač a mobil má dnes skoro každé dítě nebo dospívající. Nic víc nepotřebuje, aby začalo hrát placené hry přes internet. Víte, co je nejlepší prevencí? Znáte pravidla bezpečného používání počítače u dětí?  Kde najdete pomoc, když zjistíte, že nezletilé či plnoleté dítě hraní přes internet opravdu propadlo.