ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Celostátní kolo soutěže v anglickém jazyce

IMG 1301 Vítěz krajského kola soutěže v anglickém jazyce Tomáš Beeldman reprezentoval náš kraj v Praze, kde se konalo celostátní kolo již zmíněné soutěže. Tomáš soutěžil ve vyšší kategorii, kterou tvoří víceletá gymnázia, a umístil se na krásném 13. místě. Konkurence byla velká a zadané úkoly byly mnohem náročnější než v kolech předchozích.

Celý článek...
 

Jazykový kurz s rodilým mluvčím

mluvci V rámci spolupráce s jazykovou školou HELLO nabízíme ve školním roce 2018/2019 jazykový kurz s rodilým mluvčím. Kurz bude probíhat v odpoledních hodinách na naší škole a je určen pro žáky 6.-9. ročníku. Lekce vedou rodilí mluvčí z Velké Británie s praxí a metodickou podporou jazykové školy HELLO. Délka lekce je 60 minut /1x týdně a kurz stojí 1790,- na pololetí.

Celý článek...
 

3x zlatí

8 Po roce, přesně ve stejný den 13.6. jsme se opět jeli zúčastnit atletických závodů v polském Opole, kde se konalo finále jednotlivých oblastí pro daný region. Na stadionu nás čekala přímo olympijská atmosféra. Za zvuku hymny před nastoupená družstva přinesli organizátoři olympijskou vlajku. V mírném dešti žáci netrpělivě čekali na zahájení závodů, které začalo zapálením olympijského ohně.

Celý článek...
 

Vítězství nám chutná

1527076539594 Ve středu 23. května pořádala školní družina ZŠ Žižkova tradiční turnaj školních družin ve vybíjené. Naši sportovci se na toto klání již dlouho těšili, celý rok kluci i holky pilně trénovali, aby změřili síly s ostatními. Na turnaji se nakonec sešlo celkem 8 týmů a úderem 13 hodiny začal velký boj.

Celý článek...
 

Atletické závody v Zátoru

00

Opět po roce jsme se vydali s žáky 1. až 5. tříd reprezentovat naší školu v atletickém pětiboji. Závody pořádané místní ZŠ navštěvujeme pravidelně již několik let. Děti z I. stupně si zde mohou poměřit síly s dětmi ze...

Celý článek...
 

Branný závod Holčovice

2222 Návrat opět trošku do minulosti, kdy byl Branný závod součástí výuky. Vybraní žáci naši školy se je-li zúčastnit branných závodu v Holčovicích. V pátek 25. 5. nás nejen pořadatelé překvapili skvěle zorganizovaným závodem, ale i počasí nám přichystalo krásné slunné počasí.

Celý článek...
 


skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK