ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Jedeme soutěžit do ZOO Ostrava …..

vlkopes Oblíbená soutěž mladých zoologů pořádaná zoologickou zahradou Ostrava, která se koná dvakrát ročně, je tady. Letošní podzimní kolo je zaměřeno na téma Domestikace. Pro velký zájem proběhlo ve čtvrtek 1.11. školní kolo, kterého se zúčastnilo celkem 10 družstev.

Celý článek...
 

Výlet na Ježkův palouček

IMG 20181103 084816 Ačkoliv první listopadové sobotní ráno vůbec nelákalo do podzimní přírody, přesto se sešlo několik odvážných prvňáčků z 1. a 4.oddělení ŠD před školou a společně se vydali na výlet. A stálo to za to!
I když nám téměř celé dopoledne mrholilo, nám to radost a nadšení nezkazilo. 

Celý článek...
 

Halloweenské odpoledne ve ŠD

IMG 20181101 145038 Halloweenské čtvrteční odpoledne se prvňáčci z 1. a 4. oddělení ŠD a předškoláci z MŠ Sdružeňáček proměnili v různá strašidla, čarodějnice, netopýry nebo třeba kostlivce a všichni společně si užili program, který pro ně připravily paní vychovatelky.

Celý článek...
 

Hlasujte pro Laskavce

banner jsemlaskavec A je to tady! Milí žáci, rodiče, učitelé, dejte hlas našemu videu z loňského "Laskavce". Škola pro demokracii vybrala projekt mezi 10 nejúspěšnějších projektů za rok 2017 a je teď na Vás, jestli získá ocenění nejvyšší a bude inspirací pro ostatí školy! HLASUJTE!! PŘEPOSÍLEJTE ODKAZY!!! Hlasování probíhá 1.-11.listopadu!  Hlasujte zde

Celý článek...
 

Dobročinný jarmark

6E7A6969 8973 4187 8295 D0EB8BC3F969 Třída 6.C Vás srdečně zve na dobročinný jarmark, který se bude konat ve středu 7.11. od 15:00 do 17:00 hodin ve spojovací chodbě mezi pavilóny naší školy. Nabízíme do prodeje starší, avšak stále funkční oděvy, hračky, knihy, bižuterii ...

 

Sběr papíru

sber1 Naše třída 8. A. se rozhodla, že potěší děti v nemocnici tím, že si s nimi něco vyrobíme. A to vše k příležitosti dne Laskavec. Jelikož akce Laskavec není o tom, že doneseme peníze a s dětmi si něco vyrobíme, ale jde o to, aby jsme byli určitým způsobem schopni vydělat peníze pro dobré účely. Proto jsme se jako třída rozhodli uspořádat sběr papíru.

Celý článek...
 


skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK


Aktuality

COOOL SCHOOL

Nosíš v hlavě nápad, jak vylepšit prostředí své třídy nebo školy? Nebo plán na super akci? Neváhej a pojď jej uskutečnit!  Více

 
Doplňující volby do školské rady

Od 29.11. do 5.12. 2018 proběhnou doplňující volby do školské rady. Prosím zájemce o práci ve školské radě, aby se do 23.11. 2018 nahlásili řediteli školy. Více informací na Edupage.

 
GDPR

Prohlášení o ochraně osobních údajů

 
Zájmové kroužky 2018/2019

Kroužky ŠD

Horolezecký

Stolní tenis

Šachy - oddíl

Šachy - škola

Minivolejbal

Volejbal - dívky, hoši

Volejbal - dívky

Atletika

Badminton

Sálová kopaná

Novinářský kroužek

Floorbal (ORCA)

Náboženství

Pěvecký sbor I. st.

SAH

Hravá angličtina

Break dance

Úpolové sporty

Janáčkova vlna

SVČ Méďa

SVČ Bruntál

Fotbal - Chomýž

Basketbal - dívky

Skautský oddíl

 
Závislost přes počítač – není také Vaše dítě gambler?

Počítač a mobil má dnes skoro každé dítě nebo dospívající. Nic víc nepotřebuje, aby začalo hrát placené hry přes internet. Víte, co je nejlepší prevencí? Znáte pravidla bezpečného používání počítače u dětí?  Kde najdete pomoc, když zjistíte, že nezletilé či plnoleté dítě hraní přes internet opravdu propadlo.