ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

To tady ještě nebylo - Janáčkovy slezské tance

IMG 3023 Bývá již dobrým zvykem naší školy, že se v ní uskuteční něco, co se na jiné škole jen tak nevidí, a pokud ano, tak leda mnohem později. Tentokrát s neotřelým nápadem přišli Marek Bitomský a Jiří Šiffner, přičemž bezprostřední inspirací se jim stal taneční kroužek a známá taneční soutěž Star Dance.

Celý článek...
 

Hrajeme si navzdory věku

P1340305 Ve čtvrtek 22.6. 2017 proběhla další ze série akcí žákovského parlamentu naší školy s domovem seniorů , tentokrát s názvem " Hrajeme si navzdory věku".  18 členů žákovského parlamentu naší školy se vydalo do Domova pro seniory, aby si společně zasoutěžili.

Celý článek...
 

Den řemesel

WP 20170623 09 08 06 Pro V pátek 23.6.2017 se všichni žáci 7. ročníků vydali na cestu do Města Albrechtic, kde je na Střední odborné škole a Zemědělské škole Město Albrechtice čekal den s řemesly. Každý si vyzkoušel dvě ze šesti řemesel. Zajímalo by vás jaká?...

Celý článek...
 

Den zdatnosti

unnamed 2 Datum: 20.6.2017. Start v 7:30 Hod. Místo: Ježník. Vzdálenost: cca 10 km. Účastníci: žáci 1.-9.tříd a všichni pedagogičtí pracovníci školy.  Počet stanovišť:7. Teplota ve stínu 27 stupňů . Toto je jen stručná charakteristika sluncem prozářeného dne zdatnosti. 

Celý článek...
 

Naši šachisté se na MČR neztratili

1 20. - 21. června 2017 proběhlo ve Zlíně MČR  4 - členných školních šachových družstev 1. - 5. ročníků. Jako loňští vícemistři republiky jsme dostali volnou kartu. A  znovu se zrodilo velké překvapení.

Celý článek...
 

SAH oslavil letní slunovrat vynikajícím výkonem

19396883 691081211097523 3322968746236098657 n Ve čtvrtek 22. 6. 2017 v krásném prostředí zahrady Flemmichovy vily oslavili členové SAHu již tradičně letní slunovrat. V 18:00 se nad Krnovem nesly první krásné tóny skladeb, kterými SAH v repertoáru disponuje. Letos došlo poprvé na situaci, že jsme museli několik skladeb vyřadit, abychom se vešli do plánované délky programu 75 minut.

Celý článek...
 


logoelkamala

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK


Aktuality

Zájmové kroužky 2017/2018

Kroužky ŠD

Stolní tenis

Šachy - kroužek

Šachy nepovinný předmět

Minivolejbal

Volejbal - dívky, hoši

Volejbal - dívky

Atletika

Badminton

Sálová kopaná

Novinářský kroužek

Floorbal (ORCA)

Náboženství

Pěvecký sbor I. st.

SAH

ZUŠ s.r.o

Výtvarná dílna

Hravá angličtina

Break dance

Úpolové sporty

Janáčkova vlna

SVČ Méďa

SVČ Bruntál

Fotbal - Chomýž

Skautský oddíl

SŠK při SPgŠ Krnov

 
Akce pořádané ve sportovní hale

Připravovaný a aktualní seznam sportovních utkání a akcí pořádaných ve sportovní hale ZŠ Krnov, najdete v horním menu "Sportovní hala", složka "Přehled akcí". Seznam budeme pravidelně 1x týdně aktualizovat. Náhled

 
Projekty Mléko a Ovoce do škol

Žáci 1.-9. ročníků naší školy mohou letos v rámci projektu Mléko a ovoce do evropských škol získávat 1x za 14 dnů mléčný výrobek a ovoce zdarma.

Celý článek...
 
Závislost přes počítač – není také Vaše dítě gambler?

Počítač a mobil má dnes skoro každé dítě nebo dospívající. Nic víc nepotřebuje, aby začalo hrát placené hry přes internet. Víte, co je nejlepší prevencí? Znáte pravidla bezpečného používání počítače u dětí?  Kde najdete pomoc, když zjistíte, že nezletilé či plnoleté dítě hraní přes internet opravdu propadlo.