ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Vánoční turnaj ve stolním tenise 2018

DSCN3703 Ve dnech 19. prosince a 21. prosince 2018 se uskutečnil tradiční „Vánoční turnaj ve stolním tenise“. Hrací systém rozdělil 16 hráčů do 4 výkonnostních skupin, ve kterých se utkali každý s každým. Obou hracích dnů se zúčastnili rovněž rodiče, babičky, dědečci a pozvaní kamarádi, kteří nejen povzbuzovali své ratolesti, ale sami si s námi zahráli.

Celý článek...
 

Vánoční dílničky

20181210 151228069 iOS Čekání na nejkrásnější svátky v roce si naši prvňáčci zkrátili vyráběním vánočních přání a ozdob. Spolu se svými rodiči se s chutí pustili do práce ve vánočních dílničkách. Během dvou hodin vznikly úžasné výrobky, které si pak všichni odnesli domů.

Celý článek...
 

Andělská škola

IMG 20181217 113111 Jako v sedmém nebi se mohl cítit každý, kdo v pondělí navštívil třídu 2. A. Žáci se proměnili na andělíčky a byli andělsky hodní a pracovití. A co se v andělské škole děje? Od běžné školy se moc neliší. Plní se zde úkoly z matematiky a jazyka českého. 

Celý článek...
 

Tisíc andělů

1.stranka programu Dne 12. 12. se rozezněla koncertní síň svatého Ducha něžnými tóny a andělským zpěvem dětí-andílků našeho pěveckého sboru Janáčkovo Brumendo. Děti svým vystoupením zpříjemnili divákům předvánoční čas a čekání na Ježíška. V sále nebylo jediné volné místo. Úvod patřil zpěvu při svíčkách ...

Celý článek...
 

Předvánoční tvoření ve ŠD

DSCF8048 K Vánocům se pojí mnoho lidových zvyků jako koleda, vánoční stromeček, betlém, vánoční dárky, které podle české tradice nosí Ježíšek, čí vánoční cukroví. V mnoha zemích se Vánoce chápou především jako svátky pokoje, rodiny a lásky a lidé je slaví bez ohledu na náboženské vyznání.

Celý článek...
 

Okresní kolo školních družstev v šachu

IMG 20181207 090746 V pátek 7. prosince jsme vyrazili do Vrbna pod Pradědem zúčastnit se okresního kola 4 členných družstev v rapid šachu. Naše škola vyslala hned tři týmy. Jeden tým v kategorii starších žáků, tj. 6. - 9. tříd a dva týmy v kategorii mladších žáků, tj. 1. - 5. třída. V obou kategoriích jsme si věřili na postup, jelikož postupovala hned dvě družstva. 

Celý článek...
 


skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK