ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Velikonoční vajíčkový stromek

VAJICKOVY STROM 2019c Velikonoční vajíčkový stromek je malým barevným zázrakem, kterým vítáme jaro. Každoročně naše děti zdobí, malují, vystřihují, háčkují doma i v družinách pestrobarevná vajíčka a další jarní ozdoby a pak jimi zkrášlí mladou třešeň před školou. Více informací

 

Dva dny plné poezie a prózy

IMG 20190227 151050 V úterý 26. a ve středu 27. února proběhla školní kola recitační soutěže na 1. stupni naší školy. Soutěže se zúčastnilo celkem 50 malých recitátorů z 1. – 5. tříd, které přišlo podpořit hojné publikum. A protože ne vždy právě publikum souhlasí s výrokem poroty, byla pro diváky kategorií 1., 2. a 3. tříd připravena novinka. Mohli si zvolit svého vítěze, který si odnese „cenu diváků“.

Celý článek...
 

Ve světě vynálezů

01728BFC 75A1 4CD7 B095 DD439D234AA0 Na výukový program „Svět vynálezů“ se v únoru do SVČ Méďa vypravili čtvrťáci a někteří páťáci. Podle tříd jsme se rozdělili do čtyř skupin a postupně jsme navštívili čtyři stanoviště – komunikace, lékařství, vynálezy každodenního života, praštěné vynálezy. Na každém stanovišti nás čekaly zajímavé aktivity. Víte, jak vznikl třeba obyčejný spínací špendlík?

Celý článek...
 

Výprava do pravěku – výprava za poznáním

20190222 081431 Na tuto cestu se vydali žáci tříd 4.B a 4.C, když 22. 2. využili nabídku besedy v Městské knihovně. Od dlouhé cesty do knihovny nás neodradilo ani mrazivé počasí. A to to do knihovny nemáme zrovna kousek. Děti se zábavnými úkoly a hrami seznamovaly, jak se v pravěku žilo, jaké pravěcí lidé používali nástroje, zbraně, čím se živili, jak bydleli.

Celý článek...
 

Napsali o nás

welcome 3182972 960 720 Ve středu 20.2. se na naší škole sešlo 17 účastníků kurzu mentoringu, aby navštívili vyučovací hodiny a pozorovali vyučovací proces. A co o nás napsali? Článek si můžete přečíst zde.

 

Nová knihovnička v 2.A

IMG 20190222 094514 Je to to tady! Díky soutěži COOL SCHOOL, kterou vyhlásil Klub rodičů, jsme získali hezkou, novou třídní knihovničku. V pátek jsme ji využili na uspořádání výstavy knih, které máme právě rozečtené. Knížky v knihovničce jsme si prohlédli a na základě názvu a ilustrace jsme se rozhodovali, kterou knížku bychom si chtěli přečíst a své rozhodnutí jsme museli zdůvodnit.

Celý článek...
 


skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK