ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Největší turnaj v minivolejbalu od roku 2016

IMG 20181209 102333 V neděli 9. 12. proběhlo na hale ZŠ Krnov, Janáčkovo náměstí 17, druhé kolo turnajů v minivolejbalu určených pro žáky ZŠ ve věku 6 – 15 let. VO Slezská Orlice díky podpoře města Krnova a Krajského volejbalového svazu opět připravila halu na nápor, které předčil očekávání.

Celý článek...
 

Vůně Vánoc

IMG 20181207 112756 Čtvrteční odpoledne opět provoněla vůně Vánoc naší školu.Děti ze školní družiny si zpříjemnily adventní čas pečením perníčků. Tentonkrát to byl pan Perníček a paní Perníčková. V družince se s nimi již seznámily, když jsme společně vyráběli dárky pro seniory do domova důchodců.

Celý článek...
 
 

Výsledky doplňujících voleb do ŠR 2018-2020

volby2 Od 29.11. do 5.12. 2018 proběhly doplňovací volby do školské rady. Zákonní zástupci vybírali ze čtyř kandidátů. Volby uskutečnily elektronicky přes Edupage. Hlasovalo pouze 66 rodičů. Zákonné zástupce bude ve Školské radě v období od 1.1. 2019 do 31.12. 2020 zastupovat  s Ing. arch. Zuzanou Matelovou nově také Ing. Pavel Čech, který získal 37,9 % hlasů. Děkuji všem kandidátům i rodičům, kteří se do voleb zapojili. Zápis

 

Tisíc andělů v koncertní síni sv. Ducha.

tisic andelu Milí rodiče, žáci, pedagogové a přátelé školy, dovolujeme si Vás pozvat na před vánoční ladění do koncertní síně sv. Ducha, kde 12. prosince od 17:00 hodin proběhne adventní koncert Tisíc andělů, našeho dětského pěveckého sboru Janáčkovo Brumendo.

Celý článek...
 

Čertovská nadílka s Káčou

DSCF7964 Jaký by to byl prosinec bez Mikuláše? A co když se k tomu přidá hubatá Káča, princezna Dišperanda, anděl Theofil, loupežník Sarka Farka, nafoukaný kníže a vychytralí opelichaní čerti? Všechny tyto pohádkové hrdiny pohromadě mohly vidět naše děti ze školní družiny v SVČ Méďa, kde na ně čekal pohádkový příběh vysloužilého vojáka Martina Kabáta...

Celý článek...
 


skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK