ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Střípky ze sobotní školy pro rodiče

DSC 0419 Zajímá Vás, kdy jsou rodiče ve škole nadšení, obohacení o zajímavé zkušenosti a spokojení? Přece v sobotu! Pozvali jsme rodiče našich stávajících i budoucích žáků „Zpátky do lavic“ a dali jim možnost vyzkoušet si na vlastní kůži, jak učíme.

Celý článek...
 

Bá-bé-bí-bó-bú aneb začal recitační maratón

IMG 5937 Pokud někdo z vás procházel  25. února přesně ve dvě hodiny kolem sborovny, mohl zaznamenat prapodivné zvuky - bá-bé-bí-bó-bú. A že se to pořádně rozléhalo po celé škole! To si 41 recitátorů z druhého stupně rozkmitávalo své hlasivky, aby mohli záhy předvést co nejlepší výkon. Porota to neměla vůbec snadné, ostatně jako každoročně. 

Celý článek...
 

Na okresním kole anglické olympiády naši žáci zářili

IMG 1368 2 Velkou radost nám ve středu udělali naši žáci na okresním kole olympiády v jazyce anglickém, když si odnesli hned dvě vítězství a postup do krajského finále. Filip získal nejvíce bodů v kategoriích 6.-7. tříd a Miriam nenašla přemožitele v kategorii určené pro tercie a kvarty víceletých gymnázií. Patrikovi k završení hattricku chyběly jen 2 body. Jeho 2. místo v kategorii 8.-9. tříd je přesto vynikající výsledek.

Celý článek...
 

Klub deskových her a zábavné logiky

20190206 115440 Každé pondělí od 15,00 do 16,30 se scházíme v Klubu deskových her, kde hrajeme spoustu zajímavých her. Rozvíjíme si logické a strategické myšlení, trénujeme finanční gramotnost, samostatné rozhodování a jiné dovednosti. Zároveň se samozřejmě i náramně dobře bavíme. Téměř každou schůzku se seznamujeme s novou hrou.

Celý článek...
 

Malí badatelé

20190207 083609119 iOS Co se stane, když do mléka kápnete potravinářskou barvu a do barvy jar? Plave dřevo ve vodě? Propouští novinový papír vodu? Na tyto a další otázky hledali odpovědi prvňáčci v hodinách prvouky.

Celý článek...
 

Karnevalový rej

IMG 20190215 141931 HDR Je tu opět období Masopustu. Prvňáčci si ve školní družině mohli užít v pátek 15.2. karnevalový rej v tělocvičně. Bylo pro ně připraveno celkem 12 stanovišť s nejrůznějšími úkoly.

Celý článek...
 


skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK