ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Snad kouzla nebo čáry?

1 Ani zdaleka ne. To se jen v pondělí 19. 6. třída 5.B proměnila v chemickou laboratoř. Celý den si žáci, pod vedením paní Džorové, pomocí pokusů ověřovali fyzikální a chemické zákonitosti. Některé pokusy jsme prováděli ve třídě a na zbytek nám velmi dobře posloužila naše školní venkovní matematická laboratoř.

Celý článek...
 

Nižší parlament v Prudníku

DSC 0355 001 Máme konec školního roku a to si zaslouží odměnu, proto jsem se rozhodla, že vezmu děti z parlamentu na výlet. Společně jsme přemýšleli, diskutovali, kam bychom se podívali. Nakonec nám v tom pomohla úžasná dáma paní Eva Čechová z MIKS Krnov. Nabídla nám, že v rámci projektu česko-polského přátelství bychom se mohli podívat do polského Prudniku.

Celý článek...
 

Společně na rozhlednu a za krtkem

00

15. června 2017 se 1.B vypravila společně s 6.B vláčkem na rozhlednu ve Městě Albrechticích a poté na cestu ke Krtečkově studánce. Počasí nám přálo. Čekala nás dlouhá cesta, ale ...

Celý článek...
 

Třídy 1.A a 6.A to spolu opět zvládly !

DSCN2731 A dokonce hned dvakrát během dvou týdnů. 8. června jsme se všichni společně vydali vlakem do Města Albrechtic. Naším cílem byla pohádková stezka s názvem S pohádkou ke Krtečkově studánce. Ona to zase ale taková pohádka nebyla…

Celý článek...
 

Okresní kolo Pythagoriády aneb „My Vám ty medaile přineseme“

obrazek Dlouho očekávaný den D, a s ním okresní kolo Pythagoriády, nastal. Už podle prezenční listiny bylo zřejmé, že žáci naší školy budou v drtivé převaze – postup do okresního kola vybojovalo 20 žáků, z toho 2 žákyně 4.tříd.

Celý článek...
 

V dešti, větru…..

Betula pendula Ani velmi nepříznivé a deštivé počasí, které panovalo 10. června neodradilo 6 statečných děvčat z  8.m od účasti na soutěži. Na Starém Hliništi se konal 23.ročník přírodovědné soutěže Betula Pendula.

Celý článek...
 


logoelkamala

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK


Aktuality

Zájmové kroužky 2017/2018

Kroužky ŠD

Stolní tenis

Šachy - kroužek

Šachy nepovinný předmět

Minivolejbal

Volejbal - dívky, hoši

Volejbal - dívky

Atletika

Badminton

Sálová kopaná

Novinářský kroužek

Floorbal (ORCA)

Náboženství

Pěvecký sbor I. st.

SAH

ZUŠ s.r.o

Výtvarná dílna

Hravá angličtina

Break dance

Úpolové sporty

Janáčkova vlna

SVČ Méďa

SVČ Bruntál

Fotbal - Chomýž

Skautský oddíl

SŠK při SPgŠ Krnov

 
Akce pořádané ve sportovní hale

Připravovaný a aktualní seznam sportovních utkání a akcí pořádaných ve sportovní hale ZŠ Krnov, najdete v horním menu "Sportovní hala", složka "Přehled akcí". Seznam budeme pravidelně 1x týdně aktualizovat. Náhled

 
Projekty Mléko a Ovoce do škol

Žáci 1.-9. ročníků naší školy mohou letos v rámci projektu Mléko a ovoce do evropských škol získávat 1x za 14 dnů mléčný výrobek a ovoce zdarma.

Celý článek...
 
Závislost přes počítač – není také Vaše dítě gambler?

Počítač a mobil má dnes skoro každé dítě nebo dospívající. Nic víc nepotřebuje, aby začalo hrát placené hry přes internet. Víte, co je nejlepší prevencí? Znáte pravidla bezpečného používání počítače u dětí?  Kde najdete pomoc, když zjistíte, že nezletilé či plnoleté dítě hraní přes internet opravdu propadlo.