ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Kdo bude šachovým přeborníkem školy?

Sachy2 V úterý 19.6. 2018 proběhne ve sborovně od 8:00 hod. šestý ročník školního přeboru v ŠACHU. Zveme všechny žáky, nejen členy šachového kroužku, kteří mají rádi tuto hru a chtějí si své šachové umění vyzkoušet v soutěži se svými spolužáky.

Celý článek...
 

Pasování prvňáčků na čtenáře

00

Blíží se konec školního roku. Naši prvňáčci se celý rok poctivě učili. Teď už si můžou sami přečíst knížku! V knihách najdou všechno - pohádky, příběhy, zajímavosti o přírodě, zvířatech a celém světě .... a třeba i o vesmíru.
A hádejte, kde je spousta krásných knih?

Celý článek...
 

Janáčkovo proti ZŠ Zátor

00

Dne 25. května se uskutečnil již druhý ročník turnaje v badmintomu mezi naší školou a ZŠ Zátor. Hrála se klasická čtyřhra na dva sety. Celkem hrálo osm dvojic. Za Janáčkovo náměstí nastoupilo...

Celý článek...
 

Prvňáčci a jejich první krůčky k umění

IMG 1768 Ve středu 23.5. jsme se těšili na představení ZUŠ Krnov s názvem „Haló, jaké bude počasí?“ V příběhu děti navštívily meteorologickou stanici, kde počasí pomáhá předpovídat rosnička. V rámci příběhu se seznámily s  obory, které se na této škole vyučují – hudebním, tanečním, dramatickým a výtvarným. Děti, které navštěvují ZUŠ, nám připravily krásné představení doprovázené písničkami, tančením a scénkami.

Celý článek...
 

„Posílejte nám pořád jenom takové!“

18 Dne 16. 5. 2018 opět vyrazila nadšená skupina žáků (pod vedením autora tohoto článku a nově také paní učitelky A. Hlaváčové) do Terezína na tradiční, oblíbený, každoroční a nutno říci i náročný vzdělávací seminář. Již potřetí naše škola po cestě zdolávala bájnou horu starých Čechů - Říp

Celý článek...
 

Mezigenerační spolupráce

IMG 8623 Víte co má společného Den matek a 1. máj? Správně, jsou to svátky. První, svátek maminek, který se slaví v ČR druhou neděli v květnu a druhý, Svátek práce, který se slaví v různých podobách na celém světě. 

Celý článek...
 


skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK