ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Ředitelské volno

hurá na prázdniny Ředitel školy oznamuje, že dne 7.5. 2018, vyhlašuje z organizačních důvodů ředitelské volno. Abychom zmírnili případné těžkosti pro rodiče, bude v uvedené dny školní družina v provozu od 6:00 - 14:00 hod. V provozu bude také venkovní sportovní areál, a to od 10:00 – 19:00 hod.

Celý článek...
 

1. Báječný Modroběh

IMG 20180425 092642 Ve středu 25.4. 2018 proběhl v Krnově 1. báječný modroběh. A Vy se určitě práte, proč zrovna modroběh? Tak odpověď na tuto otázku je velice snadná. Naše škola chtěla touto akcí podpořit všechny děti i dospěláky s PAS a vyjádřit všem naši podporu. A to se povedlo.

Celý článek...
 

Slet čarodějnic

IMG 20180427 131908 HDR Opět po roce se slétli všechny čarodějnice a čarodějové ze všech oddělení ŠD a vydali se společným průvodem oslavit svůj sabat. Starší děti šly na Mohylu a mladší využily zázemí za hasičskou zbrojnicí v Kostelci.

Celý článek...
 

Janáčkovo náměstí, přišlo si pro vítězství!!!

1 úvod Tímto pokřikem zahájili naši žáci 3.-5. ročníků 21. ročník tradiční fotbalové soutěže škol Mc Donald´s Cup, jehož okrskové kolo proběhlo ve čtvrtek 26.4 2018 na hřišti TJ Krnov. Turnaje se účastnilo celkem 11 základních škol. Naším prvním soupeřem byly Brantice, které jsme po úmorném boji zdolali 2:1.

Celý článek...
 

Plášť experta

ex Duben patřil expertům. Páťáci si vyprávěli ve slohu o volbě povolání. Čím byste chtěli být vy? Vyprávět se dá o povolání mnoho: místo, náplň práce, co k povolání potřebujeme, čím je důležité a prospěšné? V 5. C se žáci zaměřili na aktivitu Plášť experta.

Celý článek...
 

Tradiční jarmark - bylo i Brumendo!

denzeme

 


logoelkamala

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK