ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Literární oblázky na schodech

vystava K úspěchu nevede žádný výtah, musí se jít po schodech. A právě na schodech Městské knihovny v Krnově se žáci naší školy mohou pochlubit svou odvahou, básnickým nadáním a talentem pro vyprávění příběhů. ZŠJN Krnov a Klub rodičů vás srdečně zvou na výstavu nejlepších žákovských prací ze školního sborníku Literární oblázky. Výstava proběhne v květnu a červnu v Galerii na schodech.

Celý článek...
 

Jak je to v Krnově s odpady?

IMG 20190503 082740 V pátek 3.5. 2019 do třídy 3.B zavítala do hodiny prvouky paní Hájková z odboru životního prostředí a přinesla nám zajímavé informace ohledně třídění odpadů v Krnově. Žáci se tak mohli dozvědět třeba kolik odpadu se vyprodukuje za rok v Krnově, kolik různých kontejnérů máme v Krnově a na co. Na konci hodiny dostali všichni žáčci krásnou plátěnou ekologickou tašku.

Celý článek...
 

Sobotní výlet ŠD

IMG 20190504 142920 Ačkoliv předpověď počasí nelákala zrovna k výletům, nakonec sobotní ráno 4.5. bylo zalité sluncem a rodiče dovedli své nadšené děti na vlakové nádraží, kde začalo naše dobrodružství. Vydali jsme se vláčkem do Města Albrechtic na celodenní výlet v rámci projektu ŠD. V Albrechticích na nás už čekala paní Blanka, odbornice z Lesů ČR a velká milovnice přírody.

Celý článek...
 

Sdílená RADOST ... a velké DÍKY

IMG 20190409 112438 V úterý 9.4. jsme se v počtu 22+1 vydali na okresní kolo Matematické olympiády. Opravdu! 22 dětí, které prošly školním a domácím kolem této soutěže. 7 šesťáků, 7 sedmáků a 8 osmáků. Jsme rádi, že děti šly do soutěže s nasazením a že si vedly fakt skvěle, obohatily řady našich úspěšných řešitelů i řady medailistů! 

Celý článek...
 

Naši úspěšní závodníci zazářili

Image 1 Velikonoční prosluněná sobota nám přinesla medailový den na atletických závodech krajské úrovně v Ostravě. Naši malí atleti dosáhli mnoha medailových umístění v jednotlivých disciplínách soutěžního čtyřboje. A k tomu celkem 2 zlaté a 1 bronzovou medaili v celkovém hodnocení čtyřboje. Doslova nepřekonatelní byli zejména ve skoku dalekém a sprintu na 60m.

Celý článek...
 

Kozy, ovce, slepice to je pěkná směsice

IMG 20190426 105541 V pátek děti z 2.A navštívily zahradu plnou hospodářských zvířat. Vstupenkou bylo suché pečivo pro zvířata. Děti si mohly chovaná zvířata prohlédnout, sledovat je při krmení, ale také pohladit a nakrmit. Ze zahrady se nám těžko odcházelo, proto jsme si domluvili ještě jednu návštěvu.

Celý článek...
 


skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK