ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Není klokan jako klokan

obrázek klokan Že klokany u nás můžete spatřit pouze v zoo? Toto tvrzení neplatilo ve středu 10. 10., kdy se konala soutěž Přírodovědný Klokan. Ten den 8. a 9. třídy zaplnila invaze klokanů kadetů, kteří změřili své síly a zejména znalosti ve 24 otázkách z matematiky, fyziky, chemie, přírodopisu, zeměpisu a všeobecných znalostí.

Celý článek...
 

Listování s Lukášem Hejlíkem

662580AA FDCA 45AF 962A 20A5BDC65098 Dílny čtení patří k oblíbeným činnostem v hodinách českého jazyka. V rámci projektu Listování, který podporuje dětskou čtenářskou gramotnost, k nám ve čtvrtek 11. října zavítal známý český herec, pan Lukáš Hejlík. Všichni jsme se na jeho předčítání nám, dětem, moc těšili. Lukáš Hejlík je totiž vášnivým čtenářem, ale nebylo tak tomu vždy.

Celý článek...
 

Podzimní ladění ve ŠD

IMG 20181022 154801 Nejen venku to hýří podzimními barvami, ale i ve ŠD jsou děti podzimně naladěni. Celý měsíc říjen je tematicky provázelo právě toto „barevné“ období. V družině si mohly vyzkoušet různé výtvarné a pracovní techniky, taktéž využily pro své výtvory lesní plody a podzimní listí.

Celý článek...
 

Juniorky VO Slezská Orlice „A“ vedou tabulku krajského přeboru

JAN 7900 Zápasy juniorek v základních skupinách a boje o postup do finále jsou v polovině. Naše „A“ vede v tabulce krajského přeboru tím nejtěsnějším rozdílem před rivaly z Opavy - Kylešovic a Ostravy. Všechny tři týmy mají shodně 17 bodů a rozhoduje poměr setů, který mají naše děvčata lepší než soupeři.

Celý článek...
 

Kamil přiletěl v říjnu

IMG 2056 Druháci se seznámili se špačkem Kamilem. Kamil je knihomol, který svými znalostmi pomohl zachránit rodinu špačků před hurikánem na cestě do teplých krajin. Před četbou děti odhadovaly, podle názvu a obalu knížky, o čem příběh bude.

Celý článek...
 

Rodičovské kavárny se těší velkému zájmu rodičů

svoboda 1 V březnu toho roku jsme na naší škole poprvé otevřeli Rodičovskou kavárnu – neformální podvečerní přednášky s odborníky v oblasti psychologie, poradenství a výchovy. Nad zajímavými tématy tak mohou diskutovat rodiče i učitelé.

Celý článek...
 


skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK


Aktuality

COOOL SCHOOL

Nosíš v hlavě nápad, jak vylepšit prostředí své třídy nebo školy? Nebo plán na super akci? Neváhej a pojď jej uskutečnit!  Více

 
Doplňující volby do školské rady

Od 29.11. do 5.12. 2018 proběhnou doplňující volby do školské rady. Prosím zájemce o práci ve školské radě, aby se do 23.11. 2018 nahlásili řediteli školy. Více informací na Edupage.

 
GDPR

Prohlášení o ochraně osobních údajů

 
Zájmové kroužky 2018/2019

Kroužky ŠD

Horolezecký

Stolní tenis

Šachy - oddíl

Šachy - škola

Minivolejbal

Volejbal - dívky, hoši

Volejbal - dívky

Atletika

Badminton

Sálová kopaná

Novinářský kroužek

Floorbal (ORCA)

Náboženství

Pěvecký sbor I. st.

SAH

Hravá angličtina

Break dance

Úpolové sporty

Janáčkova vlna

SVČ Méďa

SVČ Bruntál

Fotbal - Chomýž

Basketbal - dívky

Skautský oddíl

 
Závislost přes počítač – není také Vaše dítě gambler?

Počítač a mobil má dnes skoro každé dítě nebo dospívající. Nic víc nepotřebuje, aby začalo hrát placené hry přes internet. Víte, co je nejlepší prevencí? Znáte pravidla bezpečného používání počítače u dětí?  Kde najdete pomoc, když zjistíte, že nezletilé či plnoleté dítě hraní přes internet opravdu propadlo.