ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Tři vyprodaná šapito během dvou dnů

01 2 To je sen každého cirkusu. Pro Cirkus Happy Kids, ve kterém vystupovalo přes 2OO našich žáků to nebyl sen, ale skutečnost! V neděli rodiče společně s dětmi postavili šapito, v pondělí shlédly děti představení artistů a v následujících dvou dnech nacvičovaly pod vedením trenérů a dohledem pedagogů svá vystoupení. Učily se spoléhat jeden na druhého, trénovaly a v rámci tréningu našly nové kamarády napříč ročníky. 

Celý článek...
 

Odprodej nepotřebných strojů

1 3 Škola nabízí k odprodeji dva nepotřebné dřevoobráběcí stroje (pásová pila a stolní vrtačka). Stroje jsou ve slušném stavu vzhledem ke svému stáří. Prodej se uskuteční formou nabídkového řízení s danou vyvolávací cenou.

Celý článek...
 

Na vlně zvuků

DSCF7774 Hudební nástroje, které neznáme? Odkud se vzaly? Jak se na ně hraje? Z čeho jsou vyrobeny? Takové a spoustu dalších otázek měly děti z I. a IV. oddělení na paní Alenku, která přijela z Bystřice pod Hostýnem zpříjemnit dětem ze ŠD odpoledne prožitkovým hudebním programem s prvky muzikoterapie.

Celý článek...
 

Penízky ze startovného modroběhu putují na dobrou věc

32313128 1671359849567912 4246345478775504896 n Penízky, které jsme vybrali z dobrovolného startovného modroběhu už putují ke svému příjemci. Tím se stala Rodičovská skupina Bruntál. Tato skupina pomáhá rodičům a jejich dětem s PAS z okresu Bruntál. Scházejí se pravidelně co 2 měsíce na společné tvoření  ...

Celý článek...
 

Ekologická soutěž

IMG 8734 K oslavám Dne Země, které připadají na poslední týden v měsíci dubnu, již tradičně patří také Ekologická soutěž v Bruntálu v ZŠ Okružní. Pořadateli bylo letos vybráno datum 3.5.2018. Do soutěže se přihlásilo celkem 26 družstev ze základních škol z Krnova, Břidličné, Karlovic, Zátoru, Jindřichova ve Slezsku a Bruntálu.

Celý článek...
 

Postavili jsme šapito!


IMG 4507 Děti, rodiče, učitelé - my všichni jsme si užili nezapomenutelný zážitek, který každý nemá možnost zažít! V neděli dopoledne  jsme společnými silami stavěli šapito pro děti naší školy, ze kterých se v tomto týdnu stanou akrobaté, klauni, žongleři, nebo třeba klauni! Přijďte se podívat i vy! Ve čtvrtek 17.5.  a v pátek 18.5. v 17:00 hod. Video ze stavění šapitó

 


skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK