ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

ŠKOLNÍ VEČÍREK / a jeho velká mise/

ruce 4 Milí rodiče, 15. března pořádá Klub rodičů tradiční školní večírek. Letos bude mít tato společenská akce ještě jeden rozměr - další přidanou hodnotu.

Celý článek...
 

Týden otevřených dveří, kdo neviděl neuvěří

TOD Přijďte se podívat přímo do našich hodin! Ukážeme Vám, co všechno vaše děti umí a jakými metodami s nimi pracujeme. Jsme otevřeni také všem rodičům předškoláků, kteří hledají pro své děti tu správnou školu.

Přijďte se na nás podívat od 18.2 – 1.3. 2019. 

Celý článek...
 

Ze všech koutů světa

1E0E69F1 FEBF 43DE 8699 846ED9F13572 Už víme, že povrch naší planety tvoří horniny a nerosty. V hodinách přírodovědy jsme se dozvěděli, jak horniny vznikají, podle čeho je dělíme a seznámili jsme se s některými druhy. Zjišťovali jsme, jak je využíváme v našem každodenním životě. Nejvíce nás zaujaly vrstvy Země pod povrchem – zemská kůra, zemský plášť, jádro Země.

Celý článek...
 

Boj o Mistrovství ČR

kval bilovec 6 10 Snaha vedení volejbalového oddílu VO Slezská Orlice a také štěstí zajistily našim hráčkám mimořádné překvapení na konci sezóny. O víkendu 6. – 7. 4. nastoupí tým mladších žaček v kvalifikaci na MČR. O naší snaze dívky do poslední chvíle nevěděly.

Celý článek...
 

Plechové retro hračky

DSCF8167 Jsou předměty, které si neodmyslitelně spojujeme se svým dětstvím a s překvapením zjišťujeme, že i v dnešní moderní době mezi ně patří takové stálice jako je například plechová beruška na klíček, nebo malá plechová cvakačka, která časem spolehlivě rozčílí každého dospělého. A pokud jde o traktor s valníkem, řazením a pérovým strojkem na klíček, rozzáří se očí téměř každému klukovi...

Celý článek...
 

Za dveřmi je ... ŠKOLNÍ VEČÍREK

plakat page 001 Milí rodiče, prarodiče, pedagogové a přátelé školy, rok se s rokem sešel a my vás srdečně zveme již potřetí na tradiční školní večírek. Těšíme se na vás v pátek 15. března v sále KOS Krnov. Více zde

Celý článek...
 


skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK