ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Členská schůze a rozpočtová rada Klubu rodičů

schuze Milí rodiče, zástupci tříd, přátelé školy, jménem Výkonného výboru Klubu rodičů vás srdečně zvu na Členskou schůzi klubu, která se bude konat dne 22.  října 2018 od 16:30 ve sborovně školy. Více

 

Prvňáčci to skvěle zvládli

foto prvňáci adapaťák V úterý 25. září ráno nasedlo 54 prvňáčků do autobusů, které je odvezly do Malé Morávky na třídenní adaptační kurz. Všechny tři třídy byly ubytovány v chatě Eden, která se stala jejich dočasným domovem. Někteří rodiče pouštěli své děti s obavami, že „budou slzičky,“ ale na ty prostě nebyl čas.

Celý článek...
 

Pozvánka na Den otevřených dveří ve firmě Erdrich

Firma ERDRICH UMFORMTECHNIK zve všechny zájemce na Den otevřených dveří v pátek 19. 10. 2018 v době od 14.00 do 18.00 hodin. Pokud vás zajímá prostředí strojírenské výroby nebo uvažujete o profesi v oblasti strojírenství, navštivte krnovský závod v Červeném Dvoře 39. Zájemci mladší patnácti let mohou přijít pouze v doprovodu dospělé osoby.

 

Přehlídka středních škol

ss 23. 10. 2018 v době od 13.00 do 16.00 se ve Středisku volného času Krnov (Dobrovského 16) koná PŘEHLÍDKA STŘEDNÍCH ŠKOL určená všem, kdo se zajímají o svou profesní budoucnost, vybírají vhodnou střední školu a studijní nebo učební obor. Představí se střední školy z Krnova, Bruntálu, Opavy a Města Albrechtic. Přehlídka nahradí každoroční Prezentační výstavu středních škol, která se v rámci listopadových třídních schůzek konala na naší škole.

Celý článek...
 

Připojujeme se ke Krajské sbírce potravin 2018

sbirka Akce je organizována ve spolupráci s Potravinovou bankou Ostrava. Uspořádání potravinové sbírky se koná u příležitosti Mezinárodního dne za vymýcení chudoby, který se každoročně slaví 17. října. Cílem této akce je sběr trvanlivých potravin, které budou předány lidem v nouzi.

Celý článek...
 

Křest ohněm

IMG 20181006 125325 Náročný, ale úspěšný víkend mají za sebou volejbalové reprezentantky naší školy. V sobotu 6. 10. 2018 vyrazila do Orlové děvčata týmu mladších žaček a prošla si křest ohněm. Morálku měli perfektní a ke svému překvapení dokonce vyhráli set. Jedná se o první oficiální vystoupení v rámci organizované soutěže našich hráček. Všem odvážným reprezentantkám gratulujeme a držíme pěsti do dalších zápasů.

Celý článek...
 


skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK


Aktuality

COOOL SCHOOL

Nosíš v hlavě nápad, jak vylepšit prostředí své třídy nebo školy? Nebo plán na super akci? Neváhej a pojď jej uskutečnit!  Více

 
Doplňující volby do školské rady

Od 29.11. do 5.12. 2018 proběhnou doplňující volby do školské rady. Prosím zájemce o práci ve školské radě, aby se do 23.11. 2018 nahlásili řediteli školy. Více informací na Edupage.

 
GDPR

Prohlášení o ochraně osobních údajů

 
Zájmové kroužky 2018/2019

Kroužky ŠD

Horolezecký

Stolní tenis

Šachy - oddíl

Šachy - škola

Minivolejbal

Volejbal - dívky, hoši

Volejbal - dívky

Atletika

Badminton

Sálová kopaná

Novinářský kroužek

Floorbal (ORCA)

Náboženství

Pěvecký sbor I. st.

SAH

Hravá angličtina

Break dance

Úpolové sporty

Janáčkova vlna

SVČ Méďa

SVČ Bruntál

Fotbal - Chomýž

Basketbal - dívky

Skautský oddíl

 
Závislost přes počítač – není také Vaše dítě gambler?

Počítač a mobil má dnes skoro každé dítě nebo dospívající. Nic víc nepotřebuje, aby začalo hrát placené hry přes internet. Víte, co je nejlepší prevencí? Znáte pravidla bezpečného používání počítače u dětí?  Kde najdete pomoc, když zjistíte, že nezletilé či plnoleté dítě hraní přes internet opravdu propadlo.