ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

V okresním kole jsme si poplakali nad cibulí

logo biologickaolympiada

V lednu proběhlo na naší škole školní kolo biologické olympiády. Letošní téma bylo „Pohyb“. Z pěti soutěžících v kategorii C vyšli dva žáci, kteří byli pozváni, aby reprezentovali naši školu na okresním kole. Těmito žáky byli...

Celý článek...
 

Schůzka Klubu rodičů

cooper 1 Srdečně zveme všechny rodiče školy ve čtvrtek 3. května od 16:30 hodin na schůzi Klubu rodičů do sborovny školy v pavilonu A. Na programu je představení a schvalování několika rozpočtových položek /odměny žáků na konci šk. roku, příspěvek Sahu na koncert v Městském divadle, balíčky pro prvňáčky, drobné výdaje/. Káva, čaj a drobné občerstvení je zajištěno.

 

Bez medu to nejde

00

Netradiční hodinu prvouky prožily děti z 3.C, které 4. dubna navštívila dlouholetá včelařka, paní Jana Mirtová, členka organizace Českého svazu včelařů Krnov. Tématem naší besedy byla včela medonosná. Paní Mirtová rozšířila dětem...

Celý článek...
 

VVPP - podeváté

DSCN3817 Opět se hlásíme z našeho výchovně vzdělávacího pobytu v Praze. Budeme se snažit zveřejňovat aktuální informace den po dni.

Celý článek...
 

Mezinárodní jazyková zkouška pro žáky 5.-7. ročníku

cambridge english picture Vážení rodiče,
nabízíme Vám prostřednictvím naší školy přihlášení Vašich dětí k mezinárodně uznávaným Cambridge YLE zkouškám. Ve Vašem povědomí budou možná více ukotveny názvy testů jako např. KET nebo PET, které také patří mezi Cambridge testy, ale jsou určeny pro starší žáky (8.-9.ročník). Testy pro děti mají zkratku YLE a dělí se na 3 úrovně: Starters, Movers, Flyers.

Celý článek...
 

Báječný modroběh

modroběh 2

 


logoelkamala

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK