ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Úspěch recitátorů

IMG 32861 V úterý 20. března jsme místo do školy vyrazili jiným směrem – tentokrát do SVČ Méďa, zde se konalo okresní kolo přehlídky dětských recitátorů. Po přivítání a představení poroty následovalo rozdělení soutěžících do jednotlivých kategorií a hlasové rozcvičení pod vedením lektorů. 

Celý článek...
 

Jarní dílny

IMG 20180315 151805 Jistě se už po dlouhé zimě všichni těšíme na sluncem prohřáté jarní dny. I děti z 1. a 4.oddělení ŠD se na nadcházející svátky jara připravily a to na „ jarních dílničkách“. V ateliéru na Žižkové ulici si ozdobily velikonoční vajíčko a prošly „ jarní očistou“.

Celý článek...
 

Informace k zápisu do prvních tříd

DSC 0069 Velký den pro naše budoucí prvňáčky se kvapem blíží. Abychom si jaksepatří tu slavnostní chvíli našich malých žáčků, vás rodičů i nás těšících se učitelů společně užili, odpovídáme na některé z nejčastěji kladených otázek. Tématem letošního zápisu bude Cirkus.

Celý článek...
 

Infarktový stav až do konce

IMG 20180315 130047 Na rozdíl od dívčího turnaje, kde se zúčastnily jen tři týmy, se ve čtvrtek 15.3.2018 sešly týmy ze šesti základních škol z okresu. Los nám určil první skupinu, kde jsme narazili hned v úvodu na Krnovský tým ze Smetanova okruhu. Od první chvíle bylo vidět, že převaha je na naší straně a kluci si lehce poradili 27:0

Celý článek...
 

Basketbal

IMG 20180313 WA0001 Žákyně 8 a 9. tříd se v úterý 13. 3. 2018 zúčastnily okresního kola v basketbale. Na rozdíl od loňského turnaje, na kterém se sešlo několik týmů z celého okresu se bohužel letos přihlásily jen tři krnovské týmy. K favoritkám turnaje patřil pořádající tým ZŠ Dvořákův okruh, který porazil jak Gymnázium Krnov, tak bohužel i naše dívky.

Celý článek...
 

Velikonoční vajíčkový stromek

P1120417 Jaro je tady! A s ním jedny z nejkrásnější svátků - Velikonoce. Také tento rok zveme všechny žáky, rodiče a prarodiče k ozdobení školní třešně vajíčky. Omalujte, vyzdobte či vyrobte vajíčko foukané, plastové či papírové a přijďte jej zavěsit před Velikonocemi na stromek. Budou jistě dělat radost všem kolemjdoucím.

Celý článek...
 


logoelkamala

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK