ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Školní volejbalová reprezentace úspěšně začala

IMG 20181003 164957 Reprezentační volejbalové týmy ZŠ Janáčkovo náměstí 17 se postupně připravují na celou sezónu. Ti nejmladší členové už si zkusili první křest ohněm v přípravných zápasech s Opavou – Kylešovice. Naše mladší žačky pod vedením oddílu VO Slezská orlice se utkaly ve čtvrtek 27. 9. v Opavě a ve středu 3. 10. na domácí půdě s daleko silnějším soupeřem.

Celý článek...
 

Do míst, kde jen tak někdo nevstoupí

IMG 20180921 171822 V květnu si naši žáci vybojovali postup do krajského kola branné soutěže WOLFRAM 2018, kde nám udělali velkou radost. Za krásného slunného počasí se naše úspěšná čtveřice vydala v pátek 21. 9. 2018 do vojenského prostoru Libavá - vodní nádrž Barnov. Žákům se naskytla jedinečná možnost nahlédnout do vojenského uzavřeného prostoru, kde absolvovali 3km dlouhý okruh s disciplínami...

Celý článek...
 

J(e)deme Krnovem

DSCF7885 V úterý 18.9. se v odpoledních hodinách konala ve Smetanových sadech sportovní akce J(e)deme Krnovem. Akce byla součástí projektu Evropský týden mobility Krnov 2018, který byl spolufinancován Moravskoslezským krajem. Pořadatelem celé akce bylo Zdravé město Krnov. Závodu se zúčastnilo 231 dětí z prvních až pátých tříd krnovských základních škol.

Celý článek...
 

Rodičovská kavárna s Petrem Studničkou

STUDNICKA4 1 Srdečně Vás zveme, spolu s Klubem rodičů, na rodičovskou kavárnu se školním psychologem Mgr. Petrem Studničkou na téma GENERACE X..Y..Z.., která proběhne v úterý 16. října od 17:00 hod. ve sborovně školy. Rezervace nutná!   

Více informací

 

 

Pichlavé překvapení

20180921 104445 V páteční dopoledne, jsme v naší třídě přivítali milou návštěvu, za kterou jsme moc rádi. Maminka Nikolky k nám dorazila s velmi očekávaným překvapením. Přinesla nám ukázat docela malinké „ježčí miminko“, které si každý mohl zblízka prohlédnout i pochovat v dlaních.

Celý článek...
 

Logická olympiáda

LO Soutěž pro všechny ve věku 3 až 20 let s vlastní hlavou. Dokaž ostatním, že Ti to myslí, a vyhraj notebook nebo další skvělé ceny!

Celý článek...
 


skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK


Aktuality

COOOL SCHOOL

Nosíš v hlavě nápad, jak vylepšit prostředí své třídy nebo školy? Nebo plán na super akci? Neváhej a pojď jej uskutečnit!  Více

 
Doplňující volby do školské rady

Od 29.11. do 5.12. 2018 proběhnou doplňující volby do školské rady. Prosím zájemce o práci ve školské radě, aby se do 23.11. 2018 nahlásili řediteli školy. Více informací na Edupage.

 
GDPR

Prohlášení o ochraně osobních údajů

 
Zájmové kroužky 2018/2019

Kroužky ŠD

Horolezecký

Stolní tenis

Šachy - oddíl

Šachy - škola

Minivolejbal

Volejbal - dívky, hoši

Volejbal - dívky

Atletika

Badminton

Sálová kopaná

Novinářský kroužek

Floorbal (ORCA)

Náboženství

Pěvecký sbor I. st.

SAH

Hravá angličtina

Break dance

Úpolové sporty

Janáčkova vlna

SVČ Méďa

SVČ Bruntál

Fotbal - Chomýž

Basketbal - dívky

Skautský oddíl

 
Závislost přes počítač – není také Vaše dítě gambler?

Počítač a mobil má dnes skoro každé dítě nebo dospívající. Nic víc nepotřebuje, aby začalo hrát placené hry přes internet. Víte, co je nejlepší prevencí? Znáte pravidla bezpečného používání počítače u dětí?  Kde najdete pomoc, když zjistíte, že nezletilé či plnoleté dítě hraní přes internet opravdu propadlo.