ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Energie není nikdy dost

DSCF7709 Nově otevřenou solnou jeskyni v Krnově se rozhodly prozkoumat děti z I. oddělení ŠD. Pobyt v solné jeskyni je ideálním řešením, jak udělat něco pro své zdraví, zároveň si v klidném prostředí odpočinout a načerpat novou energii. Solná jeskyně Krnov je vystavěna z 6 tun himalájské soli...

Celý článek...
 

Pythagoriáda

foto pythagoriáda Ve dnech 5.- 6. 4. proběhlo na naší škole školní kolo matematické soutěže Pythagoriáda, kterého se zúčastnili na 2. stupni žáci 6. – 8 . ročníků. Jedná se o matematickou soutěž s 15 úlohami, které žáci musejí během 60 minut vyřešit bez použití kalkulaček a tabulek.

Celý článek...
 

Tomáš bude reprezentovat Krnov v Praze

english pictue Koncem března se Tomáš Beeldman zúčastnil krajského kola soutěže v anglickém jazyce v Ostravě. Soutěžil společně se studenty víceletých gymnázií, což bylo na rozdíl od loňského roku o trochu náročnější. Soutěž byla rozdělena na písemnou a ústní část.

Celý článek...
 

Výsledky zápisu do prvních tříd 2018/2019

DSC 0144 Ve dnech 9. - 10. dubna 2018 proběhl zápis do prvních tříd. Na naši školu se dostavilo 89 dětí. K povinné školní docházce bylo přijato 70 budoucích prvňáků. O roční odklad k nástupu povinné školní docházky požádali zákonní zástupci 19 dětí.

Celý článek...
 

Natálka nás reprezentovala v krajském kole OJČ

natka3 Ve čtvrtek 5. 4. 2018 se v SVČ Ostrava - Moravská Ostrava uskutečnilo krajské kolo olympiády v českém jazyce, kde naši školu reprezentovala žákyně z 9.M. Natálie Kukelková zúročila své vědomosti z českého jazyka v náročném gramatickém testu a osobitě se poprala také se slohovou částí.

Celý článek...
 

Modrá je dobrá

DSC 0130 Dne 4.4. se i naši žáci zapojili do kampaně ČESKO SVÍTÍ MODŘE. Podpořili tím lidi trpící Autismem, neboť duben je měsíc POROZUMĚNÍ AUTISMU. Přišli jsme do školy v modrém oblečení. Někteří měli modré jen tričko nebo kalhoty, jiní byli v modrém od hlavy až k patě.

Celý článek...
 


logoelkamala

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK