ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Klokan přiletěl v březnu a byl velmi úspěšný !

klokan Jako každý rok v březnu i letos navštívil naši školu klokan. Byl to však klokan MATEMATICKÝ. Proskákal postupně naší školou, zavítal do 2. – 9. tříd, kde prověřil matematické znalosti a bystrý úsudek našich žáků. Výsledky nás velmi potěšily.

Celý článek...
 

Poptávkové řízení – nátěr štítů školy

DSC 0005 Ředitel školy vyhlašuje poptávkové řízení na rekonstrukci nátěru dřevěného obložení štítu budovy pavilonu B základní školy, které by se realizovalo v průběhu července - srpna 2019. Termín pro předložení cenových nabídek je do 30.4.2019. Více informací ve výzvě.

Celý článek...
 

Badateský klub

IMG 20190220 151621 V letošním školním roce byl otevřen nově Badateský klub pro žáky 2. – 5. tříd. Děti se zde učí poznávat různé věci jak fungují, provádí pokusy z dostupných přírodních materiálů, které najdete v každé domácnosti a poté mohou svůj ověřený pokus ukázat doma.

Celý článek...
 

Mladší žačky reprezentovaly na MČR ve volejbale

2019 04 06 08.43.55 Volejbalistky VO Slezská Orlice mají za sebou první zkušenost s turnajem republikového formátu. V Přerově o víkendu 6. – 7. 4. se účastnily kvalifikace na Mistrovství ČR. Zážitky a zkušenosti, které si odnesly, jsou pro další rozvoj tohoto mladého týmu neocenitelné.

Celý článek...
 

I v sobotu je ve ŠD prima

IMG 20190330 085728 V sobotu 30.3. se sešly děti ze ŠD, aby společně přivítaly jaro a to putováním k Jelení studánce. Akci připravilo město Krnov. Nejprve jsme vyjeli autobusem na Ježník a pak jsme již kráčeli prosluněným lesem k Jelení studánce, cestou děti nacházely modré kapky, na kterých byly různorodé úkoly, či zajímavosti. A tak děti zpívaly o vodě, přemýšlely nad hádankami, zkusily vymyslet, jak bychom mohli šetřit vodou atd.

Celý článek...
 

Pozvánka na třídní schůzky

tS Vážení rodiče, zveme vás, spolu s vašimi dětmi, na třídní schůzky, které se budou konat na naší škole 11. dubna 2019. Konzultovat s vyučujícími můžete od 15:30 do 18:00 hod. Opět si schůzku můžete naplánovat přes rezervační systém, který by měl zabránit dlouhým frontám před třídami a umožnil vám domluvit si konzultaci s učitelem na určený čas. Návod na rezervaci najdete v článku.

Celý článek...
 


skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK