ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Volejbalová liga ZŠ zahájena

IMG 20181125 0946261 V neděli 25. 11. odstartovala soutěž žáků ZŠ ve volejbale pod hlavičkou VO Slezská Orlice. Turnaj proběhl na hale ZŠ Krnov, Janáčkovo náměstí 17 a mimořádně se vydařil. Soutěže se účastní celkem 9 týmů. Čtyři jsou z oddílu VO Slezská orlice, z toho více než 80% žáci ZŠ Krnov, Janáčkovo náměstí 17.

Celý článek...
 

Doplňující volby do školské rady

515cs 1 Vážení rodiče od 29.11. do 5.12. 2018 můžete hlasovat v doplňujících volbách do školské rady pro svého kandidáta za zákonné zástupce. Hlasovat můžete na svém účtu v Edupage, klikem na zprávu, která vám přišla, nebo přes levé menu Komunikace a ikonu Průzkumy. Hlasování má název Volby do školské rady 2018.

 

Soutěž mladých zoologů 2018

20181115 085057 Poté, co proběhlo 1. listopadu školní kolo soutěže Zoo Ostrava na naší škole, se v polovině listopadu konalo krajské kolo. Nás v I. kategorii (6. a 7. třídy + odpovídající ročníky gymnázií) reprezentovala družstva Dandismus a Muří nohy. Ve II. kategorii (8. a 9. třídy + odpovídající ročníky gymnázií) to byla družstva Chlebící a Dejte nám šanci.

Celý článek...
 

Pěvecká soutěž 1. a 2. tříd

IMG 2328 Zpíváme moc rádi a umíme spoustu krásných písniček. Ale vystoupit úplně sám – to už je daleko těžší a chce to pořádný kus odvahy. V úterý 20. listopadu se sešli nejlepší zpěváčci z prvních a druhých tříd proto, aby si zazpívali a zasoutěžili ve zpěvu. Soutěž jsme zahájili krátkou pohádkou, která nám měla napovědět, kterou písničku si společně zazpíváme, abychom se rozezpívali.

Celý článek...
 

8.C udělala dobrý skutek

IMG 5806 V rámci Dne laskavosti uspořádala 8.C sbírku pro Městský opavský útulek.  Týden před akcí vybírala 8.C každé ráno teplé deky, hračky, granule a pamlsky. V úterý 13. listopadu všichni společnými silami odvezli vlakem sbírku do Městského opavského útulku.

Celý článek...
 

Pozvánka na třídní schůzky

tS Vážení rodiče, zveme vás, spolu s vašimi dětmi, na třídní schůzky, které se budou konat na naší škole 29.11. 2018. Konzultovat s vyučujícími můžete od 15:30 do 18:00 hod. Letos jme pro vás připravili  malou změnu. Rezervační systém, který by měl zabránit dlouhým frontám před třídami a umožnil vám domluvit si konzultaci s učitelem na určený čas. Návod na rezervaci najdete v článku.

Celý článek...
 


skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK