ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Daruj škole knihu

daruj knihu Máte doma některou knížku vícekrát, z některých knih děti už vyrostly nebo si myslíte, že právě tuto knihu by si měly děti přečíst? Darováním knížky škole pomůžete rozšířit fond třídních knihovniček, které podporují prostřednictvím čtenářských dílen rozvoj čtenářské gramotnosti. Více

 

Lezecká stěna je otevřena veřejnosti

DSC 0399 V sobotu venku mrzlo a sněžilo, ale my jsme v teple, s hudebním doprovodem skupiny SAH, otevírali novou lezeckou stěnu.

Celý článek...
 

Budeme dělat cirkus

circus happy kids Chcete vyzkoušet, co obnáší práce klauna, akrobata, žongléra, fakýra, tanečnice nebo chodce na laně? Chcete zažít potlesk vyprodaného cirkusového stanu? Chcete během týdne prožít něco, co jste ještě nezažili? Vezměte s sebou rodiče a vyzkoušejme si spolu postavit cirkusové šapito.

Celý článek...
 

Dobble nás baví

IMG 20180314 101612 Ve středu 14. března se konalo školní kolo turnaje v DOBBLE, který organizovaly děti ze žákovského parlamentu I. stupně. Do školního kola postoupilo celkem třicet dětí z prvních až pátých tříd, chlapců a dívek. Děti se rozlosovaly podle kategorií – mladší a starší a boj o postup do dalších kol nastal.

Celý článek...
 

Naše účast na Mistrovství ČR mládeže v Koutech nad Desnou

alenka2 Ve dnech 10.3 až 17. 3. 2018 se uskutečnilo v Koutech nad Desnou Mistrovství ČR mládeže. My jsme měli zastoupení na kategorii H10 Matěj Jaššo, D12 Alenka Šťastná a D10 Natálie Zámarská.

Celý článek...
 

Předškoláci navštívili 1. třídy

IMG 1576 Protože se blíží termín zápisu do prvních tříd, přišli nás ve středu 14.3. navštívit předškoláci z MŠ Slunečnice. Zúčastnili se společné vyučovací hodiny čtení, aby věděli, co je po prázdninách čeká. Předškoláci si vyzkoušeli, jak děti ve škole pracují a také aktivně plnili úkoly společně s prvňáčky. Na všechny děti, které letos za námi přijdou k zápisu, se moc těšíme a přejeme jim mnoho úspěchů.

Celý článek...
 


logoelkamala

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK