ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Zlatou orlici předával reprezentační smečař

IMG 20170610 140154 Závěrečný turnaj v minivolejbale byl tentokrát opravdu slavnostní. V sobotu 10. 6. 2017 se definitivně rozhodovalo o prvních majitelích prestižního putovního poháruZlatá orlice“. Ten získají hráči, kteří za celý rok nasbírají v minivolejbale nejvíce bodů.

Celý článek...
 

Turisti to spolu zvládli

IMG 2657 Další společnou akcí v rámci projektu Spolu to zvládneme byl turistický výlet partnerských tříd na Krtečkovu studánku. Ráno jsme společně vyrazili vlakem směr Město Albrechtice, kdy jsme zároveň otestovali, zda-li se  vejdeme do prťavého vagónu, který na této trase jezdí. Vešli jsme se. Poté jsme zdoláváli vrchol albrechtické rozhledny ...

Celý článek...
 

Krajské hry základních škol v atletice

IMG 20170614 111243 Po dva dny nás hostil sportovní klub v Opole, který nás po zdařilém volejbalovém turnaji pořádaným Slezskou Orlicí u nás, tentokrát přivítal na své půdě. Nebyly to ledajaké závody, nýbrž finále jednotlivých oblastí pro daný region. Na atletickém stadionu se za krásného počasí sešli nejlepší atleti jednotlivých škol, kde i naše škola jako jediná z České republiky měla své zastoupení.

Celý článek...
 

Ježečkův palouček

Palouček ŠD 044 Přestože předpověď počasí nebyla na sobotu 17.6. zrovna příznivá, přesto se sešly děti ze školní družinky, aby společně prožily dopoledne v lese. Vyjeli jsme až na Ježník, kde na nás už čekal pan Bodešínský, který si opět pro děti připravil poutavé a zajímavé vyprávění o životě v lese. Děti se tak mohly dozvědět o lýkožroutech – od jejich narození až po jejich sílu zničit celý strom.

Celý článek...
 

Huráááá zvládli jsme to!

foto zkouška Poslech, čtení, psaní a rozhovor s porotou, to vše museli zvládnout účastníci mezinárodní jazykové zkoušky z angličtiny – Cambridge Young Learners English Tests (YLE). Skládají ji každoročně žáci 5. ročníku. Tato zkouška umožňuje žákům otestovat si úroveň svých jazykových dovedností v rámci celé Evropy.

Celý článek...
 

SAH uváděl Mistrovství ČR v šachu

dnes je letni slunovrat astronomicke leto je tady 1466498200 Nejen vynikající hudební výkon, ale i zodpovědnou zvukařskou práci předvedli členové SAHu v pátek 16. 6. 2017 v divadle v Krnově, kde probíhalo zahájení Mistrovství ČR v šachu. Vše začalo českou hymnou v podání našeho Brumenda, které přidalo ještě další skladby.

Celý článek...
 


logoelkamala

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK


Aktuality

Zájmové kroužky 2017/2018

Kroužky ŠD

Stolní tenis

Šachy - kroužek

Šachy nepovinný předmět

Minivolejbal

Volejbal - dívky, hoši

Volejbal - dívky

Atletika

Badminton

Sálová kopaná

Novinářský kroužek

Floorbal (ORCA)

Náboženství

Pěvecký sbor I. st.

SAH

ZUŠ s.r.o

Výtvarná dílna

Hravá angličtina

Break dance

Úpolové sporty

Janáčkova vlna

SVČ Méďa

SVČ Bruntál

Fotbal - Chomýž

Skautský oddíl

SŠK při SPgŠ Krnov

 
Akce pořádané ve sportovní hale

Připravovaný a aktualní seznam sportovních utkání a akcí pořádaných ve sportovní hale ZŠ Krnov, najdete v horním menu "Sportovní hala", složka "Přehled akcí". Seznam budeme pravidelně 1x týdně aktualizovat. Náhled

 
Projekty Mléko a Ovoce do škol

Žáci 1.-9. ročníků naší školy mohou letos v rámci projektu Mléko a ovoce do evropských škol získávat 1x za 14 dnů mléčný výrobek a ovoce zdarma.

Celý článek...
 
Závislost přes počítač – není také Vaše dítě gambler?

Počítač a mobil má dnes skoro každé dítě nebo dospívající. Nic víc nepotřebuje, aby začalo hrát placené hry přes internet. Víte, co je nejlepší prevencí? Znáte pravidla bezpečného používání počítače u dětí?  Kde najdete pomoc, když zjistíte, že nezletilé či plnoleté dítě hraní přes internet opravdu propadlo.