ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Matematika prakticky

1 Úvodní obrázek Máš pouze dvě nádoby: třílitrovou a pětilitrovou. Jak pomocí těchto nádob naměříš 2 litry, 1 litr nebo 4 litry? Přesně to si v hodině matematiky vyzkoušeli žáci 4.B v naší matematické laboratoři. Pracovalo se hlavou i rukama a byla to docela fuška.

Celý článek...
 

Den otevřené radnice

DSC 02821 Ve středu 24. května jsme využili milého pozvání Městského úřadu a všechny 4.-5. ročníky (přibližně 180 dětí) jsme postupně po třídách vyrazili navštívit a více prozkoumat naši radnici. Většina z nás tuto významnou dominantu krnovského náměstí již navštívila, ale možnost nahlédnout do běžně nepřístupných míst a setkat se s vedením města, byla lákavá nabídka ….

Celý článek...
 

Den s domácími mazlíčky

IMG 4712 Konec května patřil našim domácím mazlíčkům. Řadu zvířat přeci chováme pro vlastní potěšení a většinou žijí společně s námi v domácnosti. Rozhodli jsme se, že s mazlíčky strávíme jeden školní den. Hned ráno nás přišel navštívit pes Bax s panem Šifaldou.

Celý článek...
 

Olomouc očima 6.C

7 Potřebujete provést Olomoucí? Nemusíte platit drahé průvodce, protože v 6. C v této roli obstáli úplně všichni. Toto úterý jsme se vydali do hanácké metropole za poznáním pamětihodností. Děti si vylosovaly jeden z významných objektů, musely samy zjistit zajímavosti v informačním centru a dle plánku místo najít.

Celý článek...
 

Vítejte ve čtenářském klubu

4 První červnovou středu jsme společně s dětmi přivítali ve čtenářského klubu nejen některé z rodičů našich milých čtenářů, ale také kolegy z jiných škol, kteří stejně jako my podporují rozvoj čtenářství dětí v našem regionu. Téma čtenářské dílny bylo pro všechny příjemné, spekulovali jsme nad tím, o čem sní děti a o čem dospělí.

Celý článek...
 

Dětský den ve 4. A

SAM 7950 Ve čtvrtek 1.6. byl Den dětí a my ze 4. A jsme si ho pořádně užili. Celý den byl sportovní, protože jsme měli dvě hodiny tělocvik a potom jsme šli na vycházku. Když jsme se vrátili po tělocviku do třídy, čekala nás sladká odměna ke Dni dětí.

Celý článek...
 


logoelkamala

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK


Aktuality

Zájmové kroužky 2017/2018

Kroužky ŠD

Stolní tenis

Šachy - kroužek

Šachy nepovinný předmět

Minivolejbal

Volejbal - dívky, hoši

Volejbal - dívky

Atletika

Badminton

Sálová kopaná

Novinářský kroužek

Floorbal (ORCA)

Náboženství

Pěvecký sbor I. st.

SAH

ZUŠ s.r.o

Výtvarná dílna

Hravá angličtina

Break dance

Úpolové sporty

Janáčkova vlna

SVČ Méďa

SVČ Bruntál

Fotbal - Chomýž

Skautský oddíl

SŠK při SPgŠ Krnov

 
Akce pořádané ve sportovní hale

Připravovaný a aktualní seznam sportovních utkání a akcí pořádaných ve sportovní hale ZŠ Krnov, najdete v horním menu "Sportovní hala", složka "Přehled akcí". Seznam budeme pravidelně 1x týdně aktualizovat. Náhled

 
Projekty Mléko a Ovoce do škol

Žáci 1.-9. ročníků naší školy mohou letos v rámci projektu Mléko a ovoce do evropských škol získávat 1x za 14 dnů mléčný výrobek a ovoce zdarma.

Celý článek...
 
Závislost přes počítač – není také Vaše dítě gambler?

Počítač a mobil má dnes skoro každé dítě nebo dospívající. Nic víc nepotřebuje, aby začalo hrát placené hry přes internet. Víte, co je nejlepší prevencí? Znáte pravidla bezpečného používání počítače u dětí?  Kde najdete pomoc, když zjistíte, že nezletilé či plnoleté dítě hraní přes internet opravdu propadlo.