ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Pomáhat je naším posláním

IMG 21781 I my jsme se rozhodli učinit dobrý skutek, udělat druhým radost laskavým činem. Dne 7. 11. 2018 jsme vprostorách naší školy uskutečnili Dobročinný jarmark, na kterém jsme nabídli do prodeje starší oděvy, obuv, hračky, knihy, šperky a upomínkové předměty. Výtěžek jarmarku, částku -3450 Kč-, jsme věnovali rodině chlapce s cystickou fibrózou na podpůrnou léčbu této těžké nemoci.

Celý článek...
 

Rodičovská kavárna s Michalem Dubcem.

student Období puberty našich dětí dává nám, rodičům, pěkně zabrat. Chce to rozvahu a klid, ale jak to udělat? S oblíbeným lektorem Michalem Dubcem se zaměříme na téma komunikace v náročných situacích, zvládání emočních reakcí a celkovou změnu v jednání nejen s našimi dětmi. Počet míst je omezen - rezervujte si místo na přednášce předem. Více informací na:http://www.klub-rodicu.estranky.cz/

Celý článek...
 

Pozvánka pro fanoušky naší školní reprezentace

logo Zveme všechny příznivce na kvalifikační turnaj Volejbalové ligy ZŠ, který proběhne 25.11. Na hale ZŠ Krnov, Janáčkovo náměstí 17. Naše reprezentační týmy se poprvé utkají se svými soupeři z jiných škol. Přijďte své odvážné spolužáky a kamarády podpořit.

Celý článek...
 

Víte co je to ŠKOLA 4?

IMG 3102 Na začátku školního roku nás navštívil Ing. Tomáš Blumenstein, aktivní člen MENSA ČR, který vede kluby nadaných dětí v Moravskoslezském a Olomouckém kraji. Seznamil nás s vizí ŠKOLA 4, která ukazuje, kam by se mělo ubírat školní vzdělávání, chce-li připravovat žáky na výzvy 21. století.

Celý článek...
 

Reprezentanti ZŠ Janáčkovo mají další úspěchy

IMG 20181110 120119 První turnaj soutěže v minivolejbalu pro nejmladší a začínající hráče proběhl na hale ZŠ Krnov, Janáčkovo náměstí 17 dne 10. 11. 2018 a překvapil počtem dětí i kvalitou hry organizátory i účastníky. Rekordních 86 dětí rozdělených do skupin začátečníci a pokročilí hrálo na "plný plyn."

Celý článek...
 

Lampionový průvod s uspáváním broučků

IMG 20181107 172635 HHT Přiblížil se čas, kdy se některá zvířátka ukládají na zimu. Jsou to i různí broučci, kteří si hledají svůj úkryt, kde by přečkali studenou zimu. My jsme se s dětmi ze ŠD rozhodli, že broučky společně uložíme a uspíme ukolébavkou. Ale kde vzít tolik broučků, aby každé dítko mělo toho svého? Vyrobíme si je!

Celý článek...
 


skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK