ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
 

Ptačí svět

DSC01826 Zvědaví jsou všichni ptáci, ale sýček obecný zvlášť. Jak někde zahlédne světýlko, už letí, aby se podíval, co se tam děje. Stačí za večerního šera nebo v noci rozdělat v místech, kde se sýčkové zdržují, nepatrný ohýnek a za chviličku je tu na návštěvě. Přiletí, sedne si na větev nejbližšího stromu i na keř a ozve se.

Celý článek...
 

1. liga v šachu se bude hrát i v příštím roce

FullSizeRender Když jsme postoupili do 1. mládežnické ligy, domnívali jsme se, že budeme hrát v poklidu uprostřed tabulky. Nestalo se tak. Nepočítali jsme s některými faktory, které nás jako úplné nováčky této soutěže čekaly. Hraje se na dlouhé partie, které se mohou protáhnout na čtyři i více hodin a jsou psychicky velmi náročné.

Celý článek...
 

Světoví češi

IMG 4580 Minulý týden jsme měli možnost nahlédnout do Městské knihovny Krnov na osudy výjimečných osobností, které proslavily naši zem. Nejprve jsme se rozlosovali do pracovních skupinek. Každá měla za úkol ztvárnit pantomimou jeden předmět. Hodně jsme se nasmáli. Jak chcete ukázat-předvést kontaktní čočku nebo kostku cukru?

Celý článek...
 

Lenka v kraji zazářila

00

V pátek 13. dubna se v SVČ Korunka v Ostravě konala Krajská přehlídka dětské sólové recitace. Naši školu zde reprezentovaly – Sophia Servusová a Lenka Hasmandová, které si účast zajistily postupem z okresního kola. V silné konkurenci nejlepších recitátorů našeho kraje obstály...

Celý článek...
 


skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK