ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

1.C ve světě knížek

20190125 101830 Vzhledem k tomu, že na konci ledna už prvňáčci dokáží přečíst téměř všechna písmena, rozhodla jsem se uskutečnit s nimi první dílnu čtení. Nejprve si děti poslechly ukázky z pěti knížek, které měly možnost si prohlédnout a prolistovat již před danou hodinou. 

Celý článek...
 

Zábavné sportovní odpoledne

IMG 20190124 143458 Prvňáčci ze ŠD si čtvrteční odpoledne mohli užít zcela sportovně. V naší tělocvičně bylo pro ně připraveno celkem 12 stanovišť. Parádní bylo, že jsme mohli využít celou plochu tělocvičny a tak se děti do sytosti vyběhaly a prověřily si svoje sportovní dovednosti.

Celý článek...
 

ZPÁTKY DO LAVIC aneb sobotní škola

Zpátky do lavic corrected Vážení rodiče, možná už jste dávno zapomněli, jaké to je, když sedíte ve školní lavici. Anebo si na to vzpomínáte naopak až moc dobře, protože jste právě ve škole zažili chvíle, na které vzpomínáte. Tak nebo onak, svým vlastním dětem většinou přejeme, aby na svou školu vzpomínaly rády a s úsměvem a aby je na život připravila ...

Celý článek...
 

Naši páťáci matematiku opravdu umí!!!

MO logo zelene Ve středu 30. ledna 2019 proběhlo Okresní kolo matematické olympiády 5. tříd. Naši žáci nám opět udělali velkou radost.  Ne jen tím, že do okresního kola postoupilo 9 žáků naší školy, ale také skutečností, že celá polovina úspěšných řešitelů se matematiku učí u nás.

Celý článek...
 

Rodičovská kavárna - rosteme s knihou

ctenar Milí rodiče, ve čtvrtek 21. února otevíráme další Rodičovskou kavárnu a srdečně Vás zveme k příjemnému posezení u kávy a hlavně - nad zajímavými knihami! Tématem přednášky je čtenářství - jak u našich dětí rozvíjet čtenářské dovednosti, jak je ke čtení motivovat a jak vybrat dobrou knížku. Určitě si odnesete dostatek inspirace, jak začít také více číst. Více

Celý článek...
 

Lyžařský výcvik

sport 2065207 960 720 Aktuální zpravodajství z lyžařského výcviku sedmých tříd.

neděle  pondělí úterý  středa čtvrtek

 


skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK