ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Plechové retro hračky

DSCF8167 Jsou předměty, které si neodmyslitelně spojujeme se svým dětstvím a s překvapením zjišťujeme, že i v dnešní moderní době mezi ně patří takové stálice jako je například plechová beruška na klíček, nebo malá plechová cvakačka, která časem spolehlivě rozčílí každého dospělého. A pokud jde o traktor s valníkem, řazením a pérovým strojkem na klíček, rozzáří se očí téměř každému klukovi...

Celý článek...
 

Za dveřmi je ... ŠKOLNÍ VEČÍREK

plakat page 001 Milí rodiče, prarodiče, pedagogové a přátelé školy, rok se s rokem sešel a my vás srdečně zveme již potřetí na tradiční školní večírek. Těšíme se na vás v pátek 15. března v sále KOS Krnov. Více zde

Celý článek...
 

Každou středu v přírodě

20190206 133738 V.oddělení ŠD si užívá každou středu dlouhé procházky do přírody, kde si hrajeme, poznáváme život živočichů a rostlin a učíme se ještě nepoznané. Poslední středu děti čekalo překvapení, které bylo odhaleno až na "místě činu". Počasí nám přálo a tak jsme si vyzkoušeli aktivitu, která byla pro mnohé úplně nová. Malování sněhu vodovými barvami.

Celý článek...
 

Konverzace s rodilým mluvčím

engl Ve spolupráci s jazykovou školou HELLO mají žáci naší školy možnost navštěvovat konverzační kurzy s rodilým mluvčím. Nabízíme tuto možnost žákům 6.-9. ročníku, kteří se mohou hlásit na níže uvedené adrese. Od února 2019 povede tyto kurzy pan Graham Gibson, rodák ze Skotska.

Celý článek...
 

Zpíváme si pro radost

DSCF8124 Postavit se před publikum a zazpívat nějakou písničku není pro spoustu dětí ani dospělých jednoduchý úkol. Naši malí zpěváčci z I. a IV. oddělení se však tohoto úkolu zhostili velmi zodpovědně. Na soutěž se poctivě připravovali a doma společně s rodiči i trénovali.

Celý článek...
 

Další tréninková plocha

logo VO Slezská Orlice otevírá další tréninkovou plochu pro členy školní reprezentace a minivolejbalu. Pro hráče působící ve školní reprezentaci nebo pro žáky, které volejbal zajímá, je možné v pondělí v čase 15:00 - 16:30 využít nově připravenou tréninkovou plochu na naší hale. Hráči si zde mohou cvičit co potřebují. K dispozici jim budou trenéři minivolejbalu.

 


skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK