ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Mladší žačky reprezentovaly na MČR ve volejbale

2019 04 06 08.43.55 Volejbalistky VO Slezská Orlice mají za sebou první zkušenost s turnajem republikového formátu. V Přerově o víkendu 6. – 7. 4. se účastnily kvalifikace na Mistrovství ČR. Zážitky a zkušenosti, které si odnesly, jsou pro další rozvoj tohoto mladého týmu neocenitelné.

Celý článek...
 

I v sobotu je ve ŠD prima

IMG 20190330 085728 V sobotu 30.3. se sešly děti ze ŠD, aby společně přivítaly jaro a to putováním k Jelení studánce. Akci připravilo město Krnov. Nejprve jsme vyjeli autobusem na Ježník a pak jsme již kráčeli prosluněným lesem k Jelení studánce, cestou děti nacházely modré kapky, na kterých byly různorodé úkoly, či zajímavosti. A tak děti zpívaly o vodě, přemýšlely nad hádankami, zkusily vymyslet, jak bychom mohli šetřit vodou atd.

Celý článek...
 

Pozvánka na třídní schůzky

tS Vážení rodiče, zveme vás, spolu s vašimi dětmi, na třídní schůzky, které se budou konat na naší škole 11. dubna 2019. Konzultovat s vyučujícími můžete od 15:30 do 18:00 hod. Opět si schůzku můžete naplánovat přes rezervační systém, který by měl zabránit dlouhým frontám před třídami a umožnil vám domluvit si konzultaci s učitelem na určený čas. Návod na rezervaci najdete v článku.

Celý článek...
 

LEGOBOTI vyhráli na celé čáře!

1542387339284 Akce LEGOBOTI pro začátečníky měla nečekaný úspěch, celkem se jí zúčastnilo 10 dospělých a téměř 20 dětí ve věku 5 - 15 let. Zvládli jsme naprogramovat celkem 6 robotů  pomocí jednoduchých schémat tak, aby objeli obdélník a dojeli do cíle, kterým byla skutečná hromada bonbónů!  Více

 

Recitátoři se neztratili

7877214E FD78 4983 A7FE D1288FA99A2B Ve středu 27. března se děti, které postoupily ze školního kola, zúčastnily v SVČ Méďa okresního kola dětské recitace. Svými kvalitními výkony se naši recitátoři v nabité konkurenci rozhodně neztratili a také oni přispěli ke zdařilému průběhu letošní přehlídky. V nejstarší kategorii za přednes obou soutěžních textů získala Anička Surovková krásné 1. místo s postupem do krajského kola.

Celý článek...
 

JANÁČKOVA PĚTKA SVÍTÍ MODŘE

CESKO SVITI MODRE 300x154 Duben je měsíc porozumění Autismu. Dne 4.4.2019 se zapojí i naše škola. Jak?.... Přijď do školy v modrém - tričko, kalhoty, mikina... nebo celý v modrém. Proč v modrém? ... Modrá je barvou komunikace, porozumění a s tím mají lidé trpící Autismem největší problém. Těšíme se na Vás ve čtvrtek 4.4.2019 o velké přestávce v tělocvičně, kde se společně všichni sejdeme a vyfotíme. MODRÁ JE DOBRÁ!!!

 


skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK