ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Čokoládová tretra Ostrava

IMG 2071 Věříte ve šťastnou třináctku? Někteří z nás ano, protože ve čtvrtek 13. června se dětem na Čokoládové tretře v Ostravě opravdu dařilo. Posuďte sami:

Celý článek...
 

Kochame cie, Prudnik, kochame cie, Krnov…

úvodní foto k článku na web …tato slova zpíváme v polské písničce o zpěvu, dobré náladě, tanci a zábavě….prostě o nás. Ve středu 12. 6. 2019 JANÁČKOVO BRUMENDO zažilo tropické podmínky při zpěvu v polském Prudniku. Vedro nás ovšem neodradilo. Poprvé jsme zpívali v zahraničí a reprezentovali Krnov v projektu „Náš svět hudby“.

Celý článek...
 

Už jsme čtenáři

20190528 085220 V posledním květnové týdnu zažili naši prvňáčci slavnostní událost. Navštívili hlavní budovu Městské knihovny v Krnově, kde byli všichni pasováni na čtenáře. Do řad čtenářů uvedl děti z 1. A pan starosta. Děti z 1. B a z 1. C pasoval pan místostarosta. O celou akci se postaraly paní knihovnice, za což jim moc děkujeme.

Celý článek...
 

V objetí velehor

IMG 0089 Plný autobus s 38 dobrovolníky zastavil v úterý ráno v rakouském Bad Gasteinu a posádka se vydala vstříc alpským vrcholům v rámci turisticko poznávacího výjezdu. I když je počasí ideální, mnozí netušili, co je to vlastně vysokohorská turistika. Pojďte s námi sledovat, jak se s evropskými velehorami popasovali.

Den první, Den druhý, Den třetí, Den čtvrtý

 

2.C na výletě v Pradědově dětském muzeu

P 20190610 114929 Kdo by se netěšil na výlet? Vyrazili jsme v pondělí 10. června malým autobusem - směr Bludov. V muzeu nás čekal zajímavý program. Něco jsme se naučili o Jeseníkách.... třeba kde jsou zajímavá místa, hory, rozhledny nebo lázně. A taky kam vyrazit na zajímavý výlet. V dřevěném městečku pro děti jsme si hodně hráli.

Celý článek...
 

Babička drsňačka

04C98946 369C 47C2 8421 3DACF16B1F72 je název divadelní inscenace podle knihy D. Walliamse, kterou v pátek 31. května zhlédly děti 4. a 5. tříd ve Slezském divadle v Opavě. Jedenáctiletý Ben si myslí, že má naprosto nudnou babičku. Ta totiž pořád vaří kapustu, umí hrát jenom scrabble a navíc jí nefunguje televize.

Celý článek...
 


skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK