ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Úvod

Vybavení školy

Naší školu tvoří dva moderní, tří podlažní pavilony, které jsou spojeny vytápěnou chodbou. Díky investici města Krnova, prošly oba pavilony v letech 2005-2007 rozsáhlou rekonstrukcí, při niž byl zateplen skelet budovy, byly vyměněny okna za nová plastová a celkově zrekonstruován interiér celé školy tak, aby vyhovoval přísným hygienickým požadavkům.  Největším přínosem rekonstrukce však bylo zvýšení obou pavilónů o jedno podlaží, díky kterým se zvýšil počet tříd na 34.  Od školního roku 2007/2008 se mohly poprvé v historii školy všechny třídy umístit do jednoho objektu na Janáčkově náměstí 17. Každý pavilon je vybaven moderními výtahy a zvedací plošinou, škola je tak řešená jako bezbariérová. Od září 2013 škola využívá i novou sportovní halu s komfortním zázemím a hrací plochou o rozměrech 46x24 m, která se dá dělícími stěnami rozdělit na 3 samostatné cvičební části.

DSC 0425 DSC 0557 DSC 0560

V současnosti škola disponuje:

 

DSC00686 DSC00684 DSC00685
DSC 0554 DSC 0556 DSC 0434
 

skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK