ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Úvod

Charakteristika školy

 „Škola, která tě chytne za srdce“

Jsme školou, jejímž posláním je vytvářet kvalitní podmínky pro rozvoj svých žáků. 

V minulosti i dnes je naše škola spojena s hledáním a uplatňováním inovativních cest ve vzdělávání. Každá doba klade na vzdělání jiné nároky a naším cílem je pružně reagovat a připravovat naše žáky co nejlépe nejen na další studium, ale také na život jako takový.

Zaměřujeme se na moderní metody výuky, které u dětí rozvíjí kvality potřebné pro uplatnění v digitálním věku – schopnost řešit problémy, nacházet nová řešení a spolupracovat, rozvíjíme jejich sebedůvěru a samostatnost. 

Vytváříme otevřenou školu, kde jsou žáci, pedagogové a rodiče spolupracujícími partnery.

JAK PODPORUJEME

JAK VYUČUJEME

JAK ROZVÍJÍME

NA ČEM STAVÍME

JAK SPOLUPRACUJEME

 

 

 

„Škola, která tě chytne za srdce“

Jsme školou, jejímž posláním je vytvářet kvalitní podmínky pro rozvoj svých žáků.

V minulosti i dnes je naše škola spojena s hledáním a uplatňováním inovativních cest ve vzdělávání. Každá doba klade na vzdělání jiné nároky a naším cílem je pružně reagovat a připravovat naše žáky co nejlépe pro další studium.

Zaměřujeme se na moderní metody výuky, které u dětí rozvíjí kvality potřebné pro uplatnění v digitálním/technologickém věku – schopnost řešit problémy, nacházet nová řešení a spolupracovat, rozvíjíme jejich sebedůvěru a samostatnost.

Vytváříme otevřenou školu, kde jsou žáci, pedagogové a rodiče spolupracujícími partnery.

 

skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK