ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Úvod
Popis


Sportovní hala se nachází v komplexu Základní školy Krnov na Janáčkově náměstí 17, v západní části města, v blízkosti krnovské nemocnice a výpadovky na Město Albrechtice (silnice 57 - Jeseník, Prudník PL). Mapa

mapa R mapa okres mapa Krnov mapa hala

Provozní doba haly je od 7:00 do 22:00 hodin. Prostory sportovní haly využívají v dopoledních hodinách žáci základní školy k výuce tělesné výchovy a odpoledne pro volnočasové aktivity. O víkendu a v pracovních dnech od 15:00 hodin slouží hala sportovním oddílům, organizacím a veřejnosti.

DSC 0036 DSC 0029 DSC 0030 DSC 0037

Celkové rozměry plochy jsou 46x24 m, z toho hrací plocha je 44x22 m. Výška stropu je 9,4 m. Na hrací ploše jsou lajnováním vyznačena oficiální hřiště pro házenou, floorbal, basketbal, volejbal, badminton a tenis. Plocha je vhodná také pro sálovou kopanou, nohejbal, gymnastiku, aerobik, zumbu a další sporty. Cvičební sál disponuje kvalitním ozvučením a světelnou tabulí s časomírou. Na severní stěně je umístěna lezecká stěna (9x11 m) s možností rychlolezení a trasami s obtížností -3 až +8.

lajnovn 2

Zázemí haly tvoří 4 moderně vybavené šatny se sprchami a toaletami. Pro organizací soutěží je k dispozici hlasatelna vybavená ozvučovací technikou, ovládacím pultem pro světelnou tabuli a časomíru, PC s připojením na internet. K dispozici jsou 2 šatny pro rozhodčí se sprchou a WC, tribuna s kapacitou 150 diváků. Pro občerstvení mohou sportovci i diváci využít bufet, v jehož nabídce jsou nealko nápoje (chlazené i teplé) a lehké občerstvení, je možno zajistit i dovoz pizzy. Po celou dobu provozu je k dispozici správce haly.

DSC 0035 DSC 0029 DSC 0030 DSC 0031
DSC 0022 DSC 0024 DSC 0026 DSC 0028

Přímo u haly je 11+3 pakovací místa na ulici Janáčkovo náměstí (3+1), Seifertova (8+2) a zastavka pro výstup z autobusu. Do vzdálenosto 200 m se pak nacházejí další záchytná parkoviště na I.P. Pavlova (u menocnice 10) a na Albrechtické ulici (u Finančního úřadu a za Billou), zde mohou parovat také autobusy. Parkoviště na mapě.

Detailní parametry

Evidenční karta (Česká basketbalová federace)

 


skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK