ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Úvod
Z činnosti 2013/2014


Svatý Valentýn

lucka Blíží se svatý Valentýn a s ním i soutěž parlamentu o nejlepší valentýnkuVítězné valentýnky budou oceněny sladkou odměnou. Čeká vás i tradiční valentýnská pošta.

Celý článek...
 

Vybíjená se podařila

DSC 0298 Dne 30.1.2014 se na naší škole uskutečnil pololetní turnaj ve vybíjené. Do akce se zapojil celý 2. stupeň, ať už jako soutěžící za třídu nebo jejich fanoušci. Všechny třídy podaly úžasný výkon a prokázala se souhra soutěžících.

Celý článek...
 

Vybíjená

vyb Žákovský parlament pořádá dne 30.1.2014 pololetní turnaj ve vybíjené mezi třídami druhého stupně. Družstvo musí mít 10 hráčů do hřiště, po případě 2 náhradníky, pokud by se hrací hráč zranil. Za třídu soutěží jen jedno smíšené družstvo: 5 kluků a 5 holek. Bude se hrát systém každý s každým.

Celý článek...
 

"Malej,ale šikovnej"

DSC 0014 Tak takto se sám charakterizoval jeden z kandidátů na předsedu horní komory žákovského parlamentu . Ale pěkně popořádku.  V pondělí 4.11.2013 se na zasedání žákovského parlamentu představili čtyři z původních pěti kandidátů , kteří se ve své volební řeči ucházeli o místo nového předsedy.

Celý článek...
 

Halloween se vydařil

DSC 1034 Nově zvolení členové žákovského parlamentu 2.stupně připravili pro své spolužáky hned několik soutěží. V ten den byla vyhlášena soutěž o nejlepší Halloweenskou masku a proto se školou pohybovalá různá strašidla, kostlivci a masky. Kdo neměl masku, ale chtěl akci podpořit, přišel oblečen alespoň v černooranžové kombinaci. 10 vyhodnocených masek porota odměnila čokoládou.

Celý článek...
 


Strana 1 z 2

skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK