ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Úvod
Z činnosti 2014/2015


... jsme v tom společně …

DSC 0774 Připravujeme zábavné akce, soutěže, výstavky, vyplňujeme Váš volný čas, připravujeme Vám unikátní zábavu i o přestávkách. Takové přestávky na žádné škole nenajdete. 

Celý článek...
 

Naplníme prasátko

prase2 Naplníme prasátko - náš vánoční bazar podle vzoru Pražského vánočního bazaru slavných osobností. Zveme Vás všechny na naši  školní akci, kterou pořádá žákovský parlament.Můžete si tu na poslední chvíli dokoupit drobnosti pro radost na Vánoce, ale také nám něco věnovat.

Celý článek...
 

Modrá je dobrá

DSC 0141 Ve středu 29.10 2014 v 9 hodin ráno se ve škole sešli někteří členové žákovského  parlamentu, aby se pustili do vymalování své nové klubovny, kterou dostali k dispozici na pavilonu B.

Celý článek...
 

Parlamenťáci hlásí: "JSME TÝM !"

DSC 0426 Ve čtvrtek 9. 10. (6:50) se náš žákovský parlament sešel u nádraží, odkud jsme pak vyjeli vlakem do Bruntálu. Tam nás a taky bruntálský parlament vyzvedl autobus, se kterým jsme jeli do Malé Morávky.

Celý článek...
 

Nové tváře v parlamentu

spolen foto V pondělí 29.9 2014 se v tělocvičně uskutečnilo slavnostní jmenování  nových členů žákovského parlamentu naší školy. Pan ředitel uvedl začátek a poté třídní učitelé představili své dva parlamenťáky. Byli mezi nimi jak zkušení parlamenťáci, kteří pracovali v žákovském parlamentu v loňském školním roce, tak také nové tváře.

Celý článek...
 


skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK