ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Úvod
Z činnosti 2015/2016


Konečná vybíjená

Snímek 737 A je to tady! Konec roku se blíží a vztahy mezi vrstevníky ze tříd jiskří, no a jak to vyřešit, než-li turnajem ve vybíjené, že ano…. No dobře, až takové „na ostří nože“ to není. Každoročně parlament pořádá pro třídy druhého stupně alespoň jeden turnaj v čemkoli. Asi jste to pochopili správně, tento rok to byl turnaj ve vybíjené. 

Celý článek...
 

Děti dětem aneb ŽP v akci

Snímek 678 Dne 1.6.2016, tedy na Den dětí, si parlament z druhého stupňe připravil dopolední program pro děti z prvního stupně. Nebylo to poprvé, ale každý rok je to odlišné. Tento rok to bylo na téma: sport a povolání.

Celý článek...
 

Opavský parlament na naší škole

IMG 1945

Každý rok naší školu navštíví žákovský parlament z jiného města, dokonce i země. Minulý školní rok to byl žákovský parlament z Olomouce, na začátku tohoto školního  roku parlament z Islandu a Polska. Dne 12.4. 2016 naší školu navštívil parlament ze Základní školy v Opavě.

Celý článek...
 

Učitelské člověče, nezlob se!

6 Ve čtvrtek 31.března proběhl jako tradičně každý rok „Den učitelů“, jen s výjimkou, že to tentokrát bylo docela netradiční. Stolní hru „Člověče, nezlob se!“ je možno hrát několika způsoby. Tento rok si školní parlament vybral „Živé Člověče, nezlob se“, tudíž místo panďuláků, které zná každý, na hracím poli stáli lidé, a to konkrétně učitelé naší školy.

Celý článek...
 

Rytíři z Parlamentu

Soubor 000 V úterý 3.11.2015 se setkali členové Horní komory našeho ŽP se členy ŽP ZŠ Bruntál Cihelní, aby společně strávili dva dny, vzájemně se poznali  a naučili se spolupacovat. Každá skupina obdržela vše potřebné k uvaření guláše...

Celý článek...
 


Strana 1 z 2

skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK