ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Úvod
Z činnosti 2016/2017


Hrajeme si navzdory věku

P1340305 Ve čtvrtek 22.6. 2017 proběhla další ze série akcí žákovského parlamentu naší školy s domovem seniorů , tentokrát s názvem " Hrajeme si navzdory věku".  18 členů žákovského parlamentu naší školy se vydalo do Domova pro seniory, aby si společně zasoutěžili.

Celý článek...
 

Parlamet v Domě seniorů

unnamed 5 17. Února jsme podruhé navštívili naše "kamarády seniory" v Domově seniorů. Tentokrát jsme společně lepili koláže  a že jsme si to všichni užili, to vidíte na videu i fotografiích. Se seniory byla opět legrace, dokonce jsme si společně zazpívali. 

Celý článek...
 

Velikonoční tvoření

velikonoce Vytvoř jarní dekoraci, velikonoční ozdobu, upleť pomlázku nebo namaluj přání ...

Celý článek...
 

Očima generací

IMG 4769 Očima generací byl název projektového dne žáků 6.-9.tříd před Vánoci. Ale pěkně popořádku.  Už 12.12. se zástupci tříd a členové žákovského parlamentu vydali do Domova seniorů, aby babičkám a dědečkům předali dárky, které pro ně ve třídách vyrobili. Dětský pěvecký sbor Brumendo  zazpíval a zástupci tříd se rozešli na pokoje, aby svým přáním udělali radost i těm, kdo nemohli na vystoupení přijít.

Celý článek...
 

Dobročinný vánoční jarmark

DSC 0017 Vážení rodiče, žáci a přátelé naší školy, jarmark máme za sebou a musím Vám všem moc poděkovat za velkou podporu a účast. Byli jsme díky Vám a dětem velice úspěšní! Dnes už to mohu prozradit. Vydělali jsme krásných 14000 Kč!! No a jak to všechno bylo?

Celý článek...
 
Další ...


Strana 1 z 2

skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK