ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Úvod
Akce ŠD


I v sobotu je ve ŠD prima

IMG 20190330 085728 V sobotu 30.3. se sešly děti ze ŠD, aby společně přivítaly jaro a to putováním k Jelení studánce. Akci připravilo město Krnov. Nejprve jsme vyjeli autobusem na Ježník a pak jsme již kráčeli prosluněným lesem k Jelení studánce, cestou děti nacházely modré kapky, na kterých byly různorodé úkoly, či zajímavosti. A tak děti zpívaly o vodě, přemýšlely nad hádankami, zkusily vymyslet, jak bychom mohli šetřit vodou atd.

Celý článek...
 

Jarní tvoření ve ŠD

IMG 20190321 140904 Prvňáčci ze školní družiny oslavili příchod jara tvořením. Pro změnu jsme nepracovali ve školních lavicích, ale vydali jsme se do Střediska ekologické výchovy za panem Bodešínským, který si pro děti připravil jarně – velikonoční výrobky.
Po veselém přivítání se děti pustily do práce, obkreslovaly, stříhaly, lepily, zapichovaly a tak jim pod rukama vznikaly pěkné výrobky, ze kterých měly radost.

Celý článek...
 

Lyžujeme pro radost

DSCF8303 V letošním školním roce jsme opět vyjížděli na 5-denní výjezdový lyžařský kurz s velkými obavami. Cílovou stanici jsme museli kvůli nepříznivým sněhovým podmínkám změnit, ale důležité bylo, že se pár dní před odjezdem přece jen počasí umoudřilo a díky lehkým mrazíkům, jsme mohli vyrazit zdolávat bílou sjezdovku. Náplní kurzu byla skupinová výuka lyžování nebo snowboardingu...

Celý článek...
 

Klub deskových her a zábavné logiky

20190206 115440 Každé pondělí od 15,00 do 16,30 se scházíme v Klubu deskových her, kde hrajeme spoustu zajímavých her. Rozvíjíme si logické a strategické myšlení, trénujeme finanční gramotnost, samostatné rozhodování a jiné dovednosti. Zároveň se samozřejmě i náramně dobře bavíme. Téměř každou schůzku se seznamujeme s novou hrou.

Celý článek...
 

Karnevalový rej

IMG 20190215 141931 HDR Je tu opět období Masopustu. Prvňáčci si ve školní družině mohli užít v pátek 15.2. karnevalový rej v tělocvičně. Bylo pro ně připraveno celkem 12 stanovišť s nejrůznějšími úkoly.

Celý článek...
 


Strana 1 z 36

skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK