Úvod Žákovský parlament Z činnosti 2015/2016 Děti dětem aneb ŽP v akci

Děti dětem aneb ŽP v akci

Dne 1.6.2016, tedy na Den dětí, si žákovský  parlament druhého stupňe připravil dopolední program pro děti z prvního stupně. Nebylo to poprvé, ale každý rok je to odlišné. Tento rok bylo  téma: sport a povolání. Děti chodily po určitých intervalech na školním hřišti, dostaly kartičky a různě plnily úkoly od basketballu až po popeláře. Něco se jim líbilo víc, něco míň, ale nalijeme čistého vína, komu by se chtělo klikovat, nebo skákat přes švihadlo. Jenže i to bylo součástí přípravného programu.

Děti z prvního stupně za to byly vcelku vděčné, přeci jen takové strávené dopoledne jen tak někdo nezažije.
Děkujeme moc za pomoct dobrovolníkům, kteří tam s námi zůstali až do konce, taktéž paní učitelkám, dětem a hlavně parlamentu samotném, přeci jen sami víte, jak Slunce dokáže vyčerpat!

Foto a text: Barbora Chytilová, 8.M

Snímek 624 Snímek 649 Snímek 652