Úvod Škola Šachový kroužek 18/19 Přijď za námi sportovat, šachovat a matovat :-)

Přijď za námi sportovat, šachovat a matovat :-)

Email Tisk PDF

Nábor nových členů mládežnického šachového oddílu TJ Lokomotiva Krnov proběhne ve čtvrtek 20.9. 2018 od 13:30 do 15:00 hod. v přízemí pavilonu A na ZŠ Krnov, Janáčkovo náměstí 17. Přijďte si s námi zasportovat, šachovat a matovat. Těšíme se na Vás.

Informace o organizaci šachového kroužku na ZŠ Krnov, Janáčkovo nám. 17 v tomto školním roce:

• Nepovinný předmět šachy pro prvňáčky bude probíhat v pondělí od 13:30 - 14:15 hod.
  • Kroužek šachu pro druháky bude probíhat v pondělí od 13:30 - 14:15 hod.
  • Hlavní šachový trénink bude probíhat opět každý čtvrtek v učebnách ZŠ Krnov, Janáčkovo náměstí 17,
  • První trénink bude 20. 9. (takže tento čtvrtek ještě šachy nejsou!!!!)
  • Děti budou rozděleny do 3 skupin dle šachové zdatnosti a každé se bude věnovat zvlášť její trenér.
  • Tréninky budou probíhat od 13:30 - 15:00 hod.
  • Pokud Vaše dítě navštěvovalo v minulém školním roce nepovinný předmět v rámci první třídy, popř. hrálo šachy v družině, může už nyní směle přejít do tohoto čtvrtečního hlavního tréninku nebo pokračovat dále v kroužku pro druháky.
  • Děti dostanou na prvním tréninku přihlášku, kterou prosím pečlivě vyplňte, přihláška obsahuje i údaje o příspěvku
  • Začátkem října bychom rodiče všech přihlášených šachistů chtěli pozvat na schůzku a sdělit Vám nejdůležitějsí informace související s činností oddílu i jeho plány na další školní rok.

Informace naleznete také na:

www.zsjnkrnov.cz

www.facebook.com/sachykrnov