ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Úvod Žákovský parlament Z činnosti 2017/2018 28 žákovských parlamentů na Konferenci v Ostravě

28 žákovských parlamentů na Konferenci v Ostravě

Zástupci 28 žákovských parlamentů ze všech okresů MS kraje v celkovém počtu 122 účastníků se sešlo 8.listopadu na Krajském úřadě v Ostravě. Organizátorem setkání bylo Konzultační centrum pro žákovské parlamenty MS kraje, které pracuje na naší škole společně s naším ŽP, pod záštitou pana náměstka hejtmana Krkošky a Školy pro demokracii. Cílem konference bylo sdílení zkušenosti z práce v parlamentech, vzájemná  inspirace  a  navázání spolupráce. Jednotlivé skupiny žáků velmi dobře vedli členové našeho žákovského parlamentu , za což si zaslouží velkou pochvalu a výsledkem byla spousta námětů pro vylepšení práce parlamentů.

IMG 7489 IMG 7519 IMG 7520 IMG 7521
IMG 7536 IMG 7616 IMG 7629 IMG 7636

Video z Konference.

Reportáž tv Pohoda Relax

 

 

text,foto,video: Hana Wiedemanová

 

 

skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK