ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Úvod

1. šachová liga mládeže

Když jsme 25. listopadu odjížděli do Ostravy na 4. a 5. kolo moravské šachové ligy, uvědomovali jsme si, že tentokráte jde o hodně. V 1.-3. kole jsme v říjnu sehráli tři neúspěšné zápasy (Brno  A,  Ostrava a  Brno  B). Opustíme poslední místo v tabulce? Spadne z nás nervozita, kterou jsme zažili v 1. kole? Máme na to, abychom hráli tuto náročnou vysokou soutěž? Vynikající výkon dal zapomenout na říjnový debakl. Porážíme ŠK Zbrojovku Vsetín 4 : 2 a stejným výsledkem 4 : 2  vyprovázíme celek TJ Sokol Ústí. Zisk 6 bodů nás katapultuje na 8. místo (z 12 účastníků). V tomto dvojkole bodovali: Chwistek 2b., Šlachta 1b., Bušos 1,5 b., Anděl 1b., Kohut 1,5 b., Zámarský 1b.

20. ledna 2018 proběhne v Ostravě  ligové  6. a 7. kolo. Našimi soupeři bude vedoucí celek BŠŠ Frýdek Místek a hratelná Slávie Orlová.

Přejeme našim hráčům pevné nervy.

Ing. Karel Handlíř - KTCM

pořadí po 5. kole

pořadí

výsledky 4. a 5. kola

4kolo

5kolo

kompletní výsledky 4. a 5.kola v pdf

 

1. šachová liga mládeže

Když jsme 25. listopadu odjížděli do Ostravy na 4. a 5. kolo moravské šachové ligy, uvědomovali jsme si, že tentokráte jde o hodně. V 1.-3. kole jsme v říjnu sehráli tři neúspěšné zápasy (Brno  A,  Ostrava a  Brno  B). Opustíme poslední místo v tabulce? Spadne z nás nervozita, kterou jsme zažili v 1. kole? Máme na to, abychom hráli tuto náročnou vysokou soutěž? Vynikající výkon dal zapomenout na říjnový debakl. Porážíme ŠK Zbrojovku Vsetín 4 : 2 a stejným výsledkem 4 : 2  vyprovázíme celek TJ Sokol Ústí. Zisk 6 bodů nás katapultuje na 8. místo (z 12 účastníků).  V tomto dvojkole bodovali: Chwistek 2b., Šlachta 1b., Bušos 1,5 b., Anděl 1b., Kohut 1,5 b., Zámarský 1b.

20. ledna 2018 proběhne v Ostravě  ligové  6. a 7. kolo. Našimi soupeři bude vedoucí celek BŠŠ Frýdek Místek a hratelná Slávie Orlová.

Přejeme našim hráčům pevné nervy.

                                                                                                                              Ing. Karel Handlíř - KTCM

 

skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK