Úvod Družina Akce ŠD Za pohádkou kolem světa

Za pohádkou kolem světa

Děti z I. oddělení školní družiny navštěvují pravidelně pobočku Městské knihovny na Jiráskově ulici. Jedno slunečné odpoledne se malí čtenáři vydali na výpravu za pohádkou kolem světa. V knihovně nasedli na vlastnoručně vyrobenou zámořskou loď a putovali rovnou kolem celého světa. Tam, kde nedoplula loď, se malí cestovatelé přenesli letadlem např. do Anglie, Japonska, Švédska, Austrálie nebo až za polární kruh.
Paní knihovnice si pro děti připravila zajímavé povídání o pohádkách nejen českých, ale i z různých koutů světa. Nechyběly ani soutěže pro děti, hádanky a různé hry na procvičení jemné motoriky. Malí cestovatelé připravili pro paní knihovnici dárek v podobě koláže z různých pohádek a spoustu dalších pohádkových postaviček.
Paní Nadě děkujeme za pěkné povídání, připravenou soutěž pro děti a těšíme se na další spolupráci.

DSC00416 DSC00419 DSC00423
DSC00424 DSC00425 DSC00430