ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Úvod

Mezinárodní jazyková zkouška

Letošní možnosti skládat zdarma zkušební verzi mezinárodní jazykové zkoušky Cambridge English využilo patnáct žáků 9. ročníku a většina z nich byla velmi úspěšná. Zkouška má označení PET a je na úrovni B1 Evropského referenčního rámce a momentálně odpovídá maturitní zkoušce. Skládá se ze čtyř částí ve kterých se hodnotí jednotlivé jazykové dovednosti: čtení, poslech, psaní a mluvení. Jelikož zkouška je velmi obtížná, někteří žáci se ještě potřebují v některých dovednostech zlepšit aby uspěli. Každý z žáků dostal osvědčení s podrobnou zpětnou vazbou, které mohou využít při dalším zdokonalování jazyka. Všem žákům děkujeme za účast a přejeme jim hodně úspěchů.

PET k textu foto PET

Kabinet JA

 

skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK