ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Úvod

Čertovská škola v 1.C

Zítra slaví svátek Mikuláš. A dnes nás v naší čertovské škole navštívil Mikuláš i s čerty a anděly, a obdaroval všechny malé, hodné čertíky malým dárečkem. Čertíci a čertice si vyzkoušeli, jak se učí po čertovsku. Museli ukázat ,že jsou rychlí v převlékání kožichů, že umí po čertech dobře psat, číst a počítat. A paměť a postřeh mají taky po čertech dobrý ! Všechny čertovské úkoly splnili na velkou čertovskou jedničku..... a zítra už z nás zase budou děti, co slíbily, že budou celý rok hodné a dobré.

Text a foto Iva Hoferková

 

01 02 01  

01 05 01

01
 

 

 

skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK