ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Úvod

Vánoce už opravdu přicházejí ...

V rámci projektu Jsem Laskavec navázali žáci 8.C v listopadu 2017 spolupráci s dětským domovem v Lichnově a v pátek 8.12. jsme se tam vrátili zpět, abychom si společně zpříjemnili předvánoční čas výrobou vlastnoručně upletených vánoček. Společně s dětmi z Lichnova jsme strávili zajímavý a příjemný, vánoční hudbou podbarvený podvečer u vánočního stromečku. Navíc jsme se od profesionálního pekaře naučili péct vánočky, se kterými jsme se potom mohli pochlubit doma. Bohužel se nám nepodařilo vyfotit ani jednu upečenou vánočku. Zmizely totiž dřív, než bys řekl švec. Tak byly vynikající....snad příští rok.

IMG 3884 IMG 3889 IMG 3894
IMG 3895 IMG 3886 IMG 3897
IMG 3898 IMG 3900 IMG 3912

text a foto: Ilona Došlíková Jordan

 

skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK