ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Úvod

Vánoční turnaj ve stolním tenise 2017

Letošní, již tradiční Vánoční turnaj ve stolním tenise jsme pojali trochu jinak. Hráči byli rozdělení do dvou skupin podle výkonnosti a to na začínající hráče a pokročilé hráče. Ve skupině začínajících hráčů se se bojovalo systémem každý s každým ve dvou vzájemných zápasech hraných na dva vítězné sety. Ve skupině pokročilých hráčů se hrálo vyřazovacím systémem, tzv. pavoukem na tři vítězné sety s následnými zápasy o celkové pořadí.

DSCN2676 DSCN2677 DSCN2678 DSCN2673

Turnaj proběhl v průběhu dvou tréninků, ve středu 13. prosince 2017, kdy se uskutečnily vyřazovací zápasy a ve středu 20. prosince 2017, kdy se uskutečnily zápasy o konečné pořadí. To vše se uskutečnilo před zraky pozvaných rodičů, dědečků a přátel. Navodila se fantastická vánoční atmosféra, do které jsme zapojili všechny pozvané hosty, tím že si zahráli stolní tenis se svými ratolestmi včetně naší oblíbené „obíhačky“.

DSCN2682 DSCN2683 DSCN2685 DSCN2680

Všem zúčastněným hráčům jsme předali drobné ceny, pamlsky, popřáli si příjemné prožití Vánočních svátků a hodně zdraví, štěstí a dobré nálady v roce 2018. Zároveň jsme si slíbili, že se takto budeme scházet častěji, opět při Velikonočním turnaji 2018.

DSCN2686 DSCN2689 DSCN2692 DSCN2693

Výsledky skupiny začínajících hráčů:

1. místo Matěj Konečný
2. místo Vojta Halíř a Tomáš Velička
3. místo Jan Křištof

Výsledky skupiny pokročilých hráčů:
1. místo Jan Šlachta
2. místo Josef Hlaváč
3. místo Jan Stanislav
4. místo Petr Čech
5. místo Ariel Fojtík
6. místo Patrik Zámarský
7. místo Marek Novák
8. místo Tomáš Snihota

Závěrem chci poděkovat všem hráčům za přístup, docházku a výrazná herní zlepšení v roce 2017. Ke konci měsíce ledna 2018 bude na webových stránkách školy uveden aktualizovaný výkonnostní žebříček kategorie začínajících a pokročilých hráčů za období září 2017 až leden 2018.

Vše nejlepší v roce 2018 přeje trenér Ing. Zdeněk Welna.

 

skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK