ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Úvod

Partnerské setkání

Poslední den před vánočními prázdninami se 7.A sešla se svou partnerskou třídou 2.A vespojovací chodbě pavilonu A a B. Ti starší, si připravili pro ty mladši, několik soutěžních úkolů s vánoční tématikou. Trojice či čtveřice druháčků si vyzkoušeli na stanovištích vánoční tradice jako např.rozkrojit jablíčko nebo hod botou, ale také slepit vánoční řetěz, se zavázanýma očima ohmat a pojmenovat vánoční předměty, hod sněhovou koulí do krabice, odpovědět na tradiční vánoční otázky či poskládat rozstřihaný vánoční obrázek. Za odměnu, za každý splněný úkol na stanovištích, vybarvíili sedmáci druháčkům jednu baňku na papírovem stromečku. Úkoly se všem druháčkům líbily.
Potom čekaly obě třidy rozdílné úkoly. Druháci nalepili svůj stromeček na čtvrtku papíru a kreslily k němu svá nejtajnější vánoční přání a sedmáci uklidili stanoviště. Nakonec šli svým mladším spolužákům poděkovat za společné chvilky a za skvělý výkon, který druháci předvedli na stanovištích, jim rozdali sladkou odměnu a popřáli své partnerské třídě hezké vánoce a šťastný nový rok 2018.

Třída 2.A a 7.A

IMG 4283 IMG 4284 IMG 4285
IMG 4286 IMG 4287 IMG 4288
IMG 4289 IMG 4290 IMG 4293

 

Projekt Spolu to zvládneme byl finančně podpořen Moravskoslezským krajem.

logo MSK

 

skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK