ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Úvod

Školní kolo zeměpisné olympiády zná své vítěze

Geografie - to věda je a potřebujete cenné údaje, abyste zvládli odpovědět správně na otázky kladené ve dvou testech školního kola. Zájemci z řad 6. - 9. ročníků se utkali ve třech kategoriích o cenné první místo, které umožňuje postup do okresního kola. Všichni zúčastnění vynaložili veškeré úsilí k tomu, aby měli správně odpovědi, avšak zvítězit a postoupit dále může jen jeden v každé kategorii. Jako každý rok se školní kolo konalo koncem ledna. Celkem se zúčastnilo 52 žáků.

Letošními vítězi se stali:
v kategorii A (6. ročník) Petr Čech z třidy 6.A, v kategorii B (7.ročnik) Anita Budiová z třidy 7.B a v kategorii C (8.-9. ročník) Štěpán Hlaváč z třidy 9.M, kteří získali nejvyšší počet bodů. Vítězům gratulujeme a budeme jim držet palce při reprezentaci naší školy v okresním kole dne 20.2. v SVČ Krnov.
Nesmíme zapomenout i na další cenná umístění, tj. 2. a 3. místa, kdy vítězství uniklo byť jen o jeden či dva body. Musíme tedy poblahopřát:
v kategorii A za 2. místo Jiřímu Ikonomidisovi (6.B) a 3. místo Martinu Juroškovi (6.C)
v kategorii B za 2. místo Tomáši Piatkovi a 3. místo Lucii Malíškové (oba 7.C)
v kategorii C za 2. místo Natálii Naumovské (8.C) a Barbaře Vlasákové (9.M), které získaly stejný počet bodů a také za 3. místo Anetě Mikolášové (8.B).
Všem zúčastněným děkuji za účast a zodpovědný přístup a budu se těšit na příští ročník zeměpisné olympiády. Snad vás, poražené, neodradíme a setkáme se příští rok zase a ti, kteří nezkusili a chtěli by změřit své zeměpisné znalosti a dovednosti s ostatními, mají možnost příští rok.

IMG 8318 IMG 8322 IMG 8326 IMG 8330
IMG 8329 IMG 8379 IMG 8382 IMG 8384

Za kabinet zeměpisu Romana Janková

 

skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK