ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Úvod

Páťáci a celý den strávený na II. stupni

  V úterý 30.1. měli možnost všichni páťáci strávit projektový den na II. stupni. Zažili jsme, jaké to je v hodinách dílna čtení, v dějepise, v jazyce českém a informatice. Na druhém stupni se nám moc líbilo, bylo to přímo fantastické. Zážitkové. Zpočátku jsme byli všichni netrpěliví….a …. lehce nervózní, ale nakonec to bylo moc fajn a můžeme všem dalším jen doporučit. Už víme, co nás čeká. Těšíme se.
O velké přestávce jsme mohli jít do tělocvičny. Zahráli jsme si vybíjenou a pěkně jsme se vyblbli.

  V dílně čtení jsme četli O červené Karkulce. Zaujala nás hra Na špióny. Paní učitelka Handlířová byla hodná a usměvavá. Čtecí vaky jsou pohodlné a sborovna je veliká místnost. Čtenářská lekce byla zábavná.
Pan Šiffner nám vyprávěl o pravěku v dějepise a dozvěděli jsme se nové informace. Bavilo nás to. Pan učitel se pořád usmíval.
Jazyk český s paní učitelkou Lukszovou byl super, je moc hodná a veselá. Květiny byly zajímavé, hodina skvělá, zaujal mě květinkový test, který nebyl na známky….ufff… a také jsme kouzlili. Už víme, která podstatná jména jsou konkrétní a abstraktní.

  Informatika byla skvělá. Všichni se ponořili do práce s iPady a aplikace Kahoot byla super. Po škole jsme také sbírali QR kódy. Hledali jsme názvy památek. Fakt jsme si to užili – díky paní učitelce Pazderové.

  Děkujeme všem učitelům, díky kterým jsme si vyzkoušeli, jaké to je být na II. stupni. Opravdu se moc těšíme, až budeme objevovat svět a mít denně spoustu zážitků. Zatímco jsme putovali cestou necestou celé dopoledne učebnami na pavilonu A, tak se u nás na „béčku“ usadili osmáci a nechali nám ve třídě cenné rady, informace a vzkazy, jaké to je celkově na II. stupni, jaké nás čekají předměty, co bude nové, co je zajímavé, na co /koho si dát pozor a jak může „šesťák“ vnímat svět II. stupně. Už vím, které předměty budeme mít a jak to všechno funguje. Některé vzkazy byly vtipné, některé cool, některé děsivé a některé husté. Osmáci, děkujeme.

a


IMG 0007 IMG 0009 IMG 0019 IMG 0030
IMG 0035 IMG 0064 IMG 0086 IMG 0090
IMG 0101 IMG 4379 IMG 4380 IMG 4381
IMG 4382 IMG 4516 IMG 4523 IMG 4525
IMG 4343 IMG 4344 IMG 4347 b

 

skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK