ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Úvod

Školní kolo olympiády v anglickém jazyce zná vítěze

23. ledna 2018 se konalo školní kolo olympiády v anglickém jazyce. Zúčastnilo se ho 10 žáků z každé kategorie (6.-7.ročník, 8.-9.ročník). Byli to žáci, kteří dosáhli nejvyššího počtu bodů v celoškolním písemném kole.
Soutěžící měli za úkol popsat obrázek a hovořit na vylosované téma-rodina, škola, domácí mazlíčci, kamarádi nebo řešit situaci.
Všichni soutěžící porotu příjemně překvapili svými jazykovými dovednostmi a rovněž pobavili svým smyslem pro humor. Rozhodování o tom, kdo postoupí do okresního kola, bylo velmi obtížné, protože soutěžící byli opravdu skvělí! Děkujeme všem za účast:-)

6.-7. ročník

1. místo Marie Hyblerová 6.C
2. místo Matěj Cekota 6.A
3. místo Viktorie Kovalová 7.C
Tadeáš Chwistek 6.A

8.-9. ročník

1.místo Tomáš Beeldman 9.M
2. místo Miriam Raidová 8.A
3. místo Patrik Kurtiš 8.B

Všem soutěžícím děkujeme za skvělou prezentaci angličtiny, přejeme mnoho osobních úspěchů a vítězům blahopřejeme.
Okresní kolo olympiády v anglickém jazyce se koná 16. února v SVČ Méďa. Tomáš Beeldman bude tentokrát obhajovat své vítězství ve vyšší kategorii která je určena pro víceletá gymnázia. Miriam Raidová a Maruška Hyblerová nás budou reprezentovat ve svých kategoriích pro základní školy. Všichni jim držíme pěsti.

foto soutez JA 2018

Kabinet JA

 

skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK