ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Úvod Družina Akce ŠD Lyžujeme pro radost

Lyžujeme pro radost

Před jarními prázdninami se vydalo 41 malých lyžařů ze ŠD na 5-denní výjezdový lyžařský kurz do Vrbna pod Pradědem. Podmínky pro lyžování byly vynikající. Sněhu bylo všude dost a i když nás trošku více potrápil štiplavý mráz, děti si „lyžovačku“ užívaly plnými doušky. Náplní kurzu byla skupinová výuka lyžování nebo snowboardingu, přizpůsobená dětem školního věku. Cílem bylo osvojení si základních lyžařských dovedností popř. jejich rozvoj, formou zábavných her na sněhu. Výuka probíhala primárně v dětském lyžařském parku s lanovým vlekem a lyžařským kobercem. Po zvládnutí bezpečného zastavení v pluhu, oblouku v pluhu nebo smýkaného oblouku na snowboardu pokračovala výuka na veřejné sjezdovce. Pokročilí lyžaři trénovali již první den na velké sjezdovce. Velká pochvala patří úplným začátečníkům, kteří dělali každý den obrovské pokroky. Díky šikovným a trpělivým instruktorům zvládly děti základy lyžování i snowboardingu. Teď už stačí jen získané dovednosti prohlubovat a zdokonalovat.

DSCF7491 DSCF7545 DSCF7547
DSCF7551 DSCF7567 DSCF7572
DSCF7582 DSCF7604 DSCF7605
DSCF7613 DSCF7624 DSCF7637
DSCF7639 DSCF7663 DSCF7680
Další fotografie

 

Text a foto: Blanka Šrubařová

 

skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK