Sportovní gymnasté dovezli medaile z kraje

Naši žáci se 28. 3. 2018 zúčastnili krajských závodů ASŠK ČR v Ostravě Vítkovicích ve sportovní gymnastice.

V závodech družstev se chlapci v 1. kategorii – Orel Matyáš, Makris Teodor, Bondi Kames Mohamed, Danos Adrian umístili na 2. místě, chlapci v 2. kategorii – Bondi Barzakh, Belánik Oliver, Hanzel Bruno na místě 3.

V jednotlivcích se umístil Danos Adrian na 1. místě, Orel Matyáš na 4. místě, Belánik Oliver na 1. místě, Bruno Hanzel na 6. místě.

V této soutěži se umístila děvčata v 1. kategorii – Řeháčková Valentýna, Nováková Daria, Nováková Ines, Mrákotová Lucie na místě 6., ve 2. kategorii – Horáčková Kristýna, Zmydlochová Vendulka, Kaločová Klaudie, Hoferková Nela na místě 4.

Gratulujeme všem závodnicím a závodníkům, uspěli v náročné konkurenci a reprezentovali se ctí naši školu.

Text a foto: Veronika Nováková Matelová

01 02 01

Ve čtvrtek 18.1.2018 se konalo v prostorách velkého sálu SVČ Krnov Krajské kolo přeboru družstev žáků 6. - 9. tříd v šachu. Do tohoto turnaje postoupilo po vítězství v okresním kole družstvo A ve složení: Jan Šlachta, Petr Čech, Vít Anděl a Tomáš Novák. Divokou kartu se podařilo získat i našemu druhému týmu, který soutěžil ve složení: Patrik Zámarský, Alenka Šťastná, František Blažek a Jáchym Odstrčil.

Obě naše družstva