ZŠ Krnov

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Úvod

Výsledky zápisu do prvních tříd 2018/2019

Ve dnech 9. - 10. dubna 2018 se k zápisu na Základní školu Krnov, Janáčkovo náměstí 17, okres Bruntál, příspěvková organizace dostavilo 89 dětí. K povinné školní docházce bylo přijato 70 budoucích prvňáčků. O roční odklad k nástupu povinné školní docházky požádali zákonní zástupci 19 dětí.

Přijatí žáci         Žádosti o odklad

Letošní zápis se nesl v duchu cirkusu. Děti po celou dobu provázeli klauni, provazochodci, slon, opice a další obyvatelé cirkusového šapito. Pro naše budoucí prvňáčky připravili spoustu her, ve kterých děti prokazovaly obratnost, ale také znalosti písniček nebo si vyzkoušely chuťové buňky.  Při samotném zápise si pak musely postavit komín a spočítat kostky, dokreslit sluníčko, mrak a nebo skákat na papíře s koníkem, vystřihnout klaunovi čepici a seřadit mu klobouky podle velikosti, nebo zavázat medvědovi mašličku. Zkrátka vítejte v cirkuse s názvem škola, kde učení může být i zábavou.

Děkujeme všem rodičům, kteří si pro vzdělávání svých dětí vybrali naši školu. Je to pro nás veliký závazek a budeme se snažit, aby jste byli s naší prací spokojeni.

DSC 0146 DSC 0149 DSC 0153
DSC 0158 DSC 0160 DSC 0164
DSC 0168 DSC 0179 DSC 0204


text:K. Handlíř, foto: P. Havlíčková, M. Klečka, Z. Škůrek

 

skolalogo

logoeduwebmala

etwinning

tlacitko modre

obedy

webarchiv

----------------------------------------

Kroužky

ŠACHY

STOLNÍ TENIS

Doučovací kluby

petka    devitka

Projekty

SPD logo orezane kvalitni

matika

   baner1

Sponzoři

prowork new_logo_cz_CMYK